Görüş ve İstekler

Yetkililere sesleniyorum.Lütfen şu foruma üye olabilmek için bir takım şartlar koyun.Ne bileyim Galatasaray ile alakalı sorular olsun.Haddime değil gerçi ama herkesin rengini bilelim.Bazı kişiler hakkaten can sıkmaya başladı forumda.

"Bu siteden okuduklarını haber yaparak altınada utanmadan "izinsiz kullanmayınız" diye yazan sitelerin isimlerini ve yazdıklarını lütfen bu platforma taşımayınız." buradaki koyu kısmı doğru yazabilir misiniz?

Özel mesaj kapasitesi nedir kesin bir rakam verebilir misiniz? Forum sistemi değiştiğinden beri ne gönderebiliyorum ne de alabiliyorum.

Bir diğer konu da -eminim fırsatları olmuyordur- anasayfadaki resmi değiştirsek daha güncel konularla. Tarih baya eskidi...

Halil İbrahim Bey, forumda üyelere 50 adet mesaj saklama hakkı veriliyor. Eğer kutunuz dolu ise sistem eski meajları silmiyor, mesaj göndermeniz ya da almanızı engelliyor. Gelen ve gönderilen mesajlar bölümünü boşaltmanız gerek.

Anasayfa konusundaki eleştirinize söylenecek söz yok, haklısınız...

Anasayfa'daki yazılar güncelliğini kaybetmiş durumda. Acaba anasayfayı tekrar canlandırmak adına bir şeyler yapılacak mı? Galatasaray basketbolunun en yetkili sitesinin anasayfası böyle hiç hoş durmuyor, umarım bir şeyler yapılır.

Evet Doğuş, kısa süre içerisinde daha önce yazılan yazılar, haberler şimdiki programa aktarılacak ve sonrasında anasayfa güncel hale gelecek.

Şimdiye kadar neden yapılmadı denecek olursa; bu işlerle ilgilenen arkadaşlarımızın sınavlar, iş vb. nedenlerle yeterince zamanlarının olmaması.

Halil İbrahim Bey, forumda üyelere 50 adet mesaj saklama hakkı veriliyor. Eğer kutunuz dolu ise sistem eski meajları silmiyor, mesaj göndermeniz ya da almanızı engelliyor. Gelen ve gönderilen mesajlar bölümünü boşaltmanız gerek.

Anasayfa konusundaki eleştirinize söylenecek söz yok, haklısınız...

Onur abi 50 diyorsun da benim mesaj kutumda 21 mesaj var ama ben hala mesaj gönderip alamıyorum. Lütfen biri bununla ilgilenebilir mi.

Benim mesaj kutumda 3-5 mesaj var bende yollayamıyorum :)

Birde belki daha önce önerilmiştir ama site üzerinden internetradyosu yayını da düşünülebilir mi gelecek seneden itibaren ?

Gelip burada kendini tatmin eden adamlar görmek istemiyorum ben. Her yenilgiden sonra şu oyuncumuz böyle bu oyuncumuz böyle şu yetersiz laflarını okumaktan bıktım. Lütfen gereken yapılsın.

Bu takım 21 yıldır yapılamayanı yaptı; hak ettiği kesinlikle bu tip adamlar değil!

Gelip burada kendini tatmin eden adamlar görmek istemiyorum ben. Her yenilgiden sonra şu oyuncumuz böyle bu oyuncumuz böyle şu yetersiz laflarını okumaktan bıktım. Lütfen gereken yapılsın.

Bu takım 21 yıldır yapılamayanı yaptı; hak ettiği kesinlikle bu tip adamlar değil!

Beni kastediyorsan eğer eleştirimde sonuna kadar haklıyım.Hücum süresinin bitmesine 2 saniye kalan potadan çok uzaktaki oyuncuya omuz atarak rakibe 2 sayı hediye etmeyi ve bunu 3 defa tekrar etmeyi eleştiririm tabii.Böyle bir hareketin hiç bir mantıksal açıklaması yoktur ve olamaz.Rakibe hediye 6 sayıdır bu

Beni kastediyorsan eğer eleştirimde sonuna kadar haklıyım.Hücum süresinin bitmesine 2 saniye kalan potadan çok uzaktaki oyuncuya omuz atarak rakibe 2 sayı hediye etmeyi ve bunu 3 defa tekrar etmeyi eleştiririm tabii.Böyle bir hareketin hiç bir mantıksal açıklaması yoktur ve olamaz.Rakibe hediye 6 sayıdır bu

Senin kadar rakamlara göre hareket eden bi' adam görmedim ben. Bu kadar skor taraftarlığı olmaz arkadaş. Biletleri sattığın iyi olmuş, o salonda olmayı senden çok daha fazla hak eden insanlar var.

Laf yerine gitmiş iyi de olmuş. Geçen maç Sertaç şöyle, Shumpert büyük maçları oyuncusu değil, Luksa şunu yaptı. Konuya da yazdım ama silinmiş. 16 yaşında 16 final gördüğün için beğenmemen normal tabi bu takımı.

21 yıldır yapılamayanı yapan takım bunu hak etmiyor!

Üstat konuşuyor susun ve itaat edin gençlerrr :D Ne de güzel eleştiriyorsun sen öyle Onur Gürel :D

Benim de bir isteğim var saygıdeğer forum yönetiminden : Yeni üye alımı kapatılabilir mi acaba ? Ve üyelik sistemi referanslı sisteme geçebilir mi ? Çünkü gördüğüm kadarıyla forumun güzelliğini ve seviyesini çoğunlukla yeni üyelerimiz düşürüyor kendi görüşüme göre :) Saygılar ve iyi çalışmalar :)

Bana göre GSBasket´in görevleri (misyon) arasında; özellikle gençlere basketbolu sevdirmek, gençleri bilinçli bir basketbol seyircisi haline getirmek ve onların bilinçli birer Galatasaray taraftarı olmasını sağlamak da var.

Üye alımını kapatarak bu kitleyi forumdan uzaklaştırsak Galatasaray´a ne gibi bir katkımız olabilir? Oysa onları kazanmaya çalışırsak, yaptıkları hataları güzel bir dille anlatırsak, tribünde de nasıl davranması gerektiğini kavrarlar zamanla.

Kaybetmek kolaydır, biz zorun peşinde olup onları foruma, tribünlere kazandırmaya çalışalım. Hatalarında ısrar ederlerse yapılacak şey belli tabii ki.