Jeff Hagen

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Eğer çok iyi bir transfer yapmayacaklarsa Allred kalsın derim oyuncu kirliliği olmaz zira birini 4 numaraya çekebilirler. Güçlü bir pota altımız olmadığı için hep yakınırdık bunu yakalamaya yakınken değerlendirmeliyiz.

Bir takım oyun kurucusu ve pota altı kadar konuşur...Bu sene pota altı iyi gibi gözüküyor.Alternatif bol..Böyle olunca sert bi pota altı savunması olacağını düşünüyorum.Sonuçta faul problemi yaşamayağız.Biri çıksa diğeri girer ve buda işimizi kolaylaştırır.Kesinlikle 4 uzun lüx değil.Ancak 3 numaraya hala bi transfer şart..Onuda almayı başarırlarsa bu sene için ümidim 3 kat artar..Türkiye ligindeki çoğu takımın en büyük sorunu pota altı.Ve bu zenginliği bi silaha dönüştürebilirsek (yani her hücumda top pota altına en az 1 kere indirilebilirse) çok büyük bir avantaj yakalayabilecemiz kanaatindeyim.İşte bu noktada maçı kazandıracak kilit nokta içeri gömülen savunmaları cezalandıracak bi 3 numaradır..Umarım bu konu atlanmaz..

Deminki postta yazicaktim.Bence duruma gore Burak 3 te cokta faydali olabilir.
Tek yapilmasi gereken biraz hiz kazandirici idman yaptirmak.Zaten agustos ta calismaya baslamisti Burak.
Umarim dusundugum Burak i goruruz bu sene sahalarda.

4 uzun kessinlikle fazla değil

efesi örnek alalım nikoliç prkaçin kaya ve ermal gibi avrupanın her yerinde forma giyebilecek 4 tane uzun ile oynuyorlar
biz neden oynamıyalım

GÖRECEĞİZ...

Gerçekten işitme engelli bir basketbolcunun akabinde bu kadar aciz yönetim ve idari kadrodan zihinsel engelli bir transfer bekliyordum acıkcası.Alınan oyuncu istatistiklere göre iyi oyuncu gibi gözüküyor fakat bu durumda bu transferin bu tarihte yapılması düsündürücü...

Haziran 15te transfer biticek ve yeni sezona hazirlanıcaz diyen yöneticilerimiz varken ekim 1 de yabancı transfer yapıyoruz akıl almıyor vallahi...Burada allredin durumu cok önemli eger bu adam gönderilecekse halil ünerin derhal istifasi gerekir.Bütün yaz basınla yok biz opera sanatcısı almıyoruz basketci alıyoruz gibi köy agziyla dalavereye giren coach hangi akla hizmetle bu kadar savundugu bir adamı gönderir hemde sezona 2 hafta kala akıl almıyor bu işi,yok allrede kalacaksa ve uzunların uyumu antremanlarda iyi gözüküyorsa gelecek sezon icin umut var demektir...

Bide hazırlık maclarında neden tam kadro oynamıyoruz bir macta dixon yok bi macta pastal yok bi macta fatih yok bi macta baska oyuncu yok bunuda anlamis degilim...

Dipnot bu yönetim ve idari kadro ligin baslamasina bir gün kala dixonu gönderir ve yeni oyuncu getirirse kimse sasmasin.... :atki :atki :D

abi haklısın ha bu yoneticiler gecen sezonun borcunu simdi toptan oduyolar herelde :kop
simdi bi bakarsınız sezon sonu futbol takımına 4-5 tane 10 numara alırlar :kop

acaba lance 4 numaraya kayacakmı?? gibi soruların cvbını sezon basında goruruz ve isallah bu sezon basladımız oyuncularla bitiririz

Görünüşe göre Hagen gelince Lance gidecek.Bu durumda 1 yabancı hakkımız daha olacak.Belki biraz ütopya olur ama keşke Vincent Jones'u alsak.Bizim gibi takımlara böyle hoplayan,zıplayan,spekteküler uzunların ciddi katkısı oluyor.

koch' Alıntı:
Görünüşe göre Hagen gelince Lance gidecek.Bu durumda 1 yabancı hakkımız daha olacak.Belki biraz ütopya olur ama keşke Vincent Jones'u alsak.Bizim gibi takımlara böyle hoplayan,zıplayan,spekteküler uzunların ciddi katkısı oluyor.

bencede haklısın jones cok ibizim icn iyi olur

http://sports.espn.go.com/ncb/player/pr ... ayerId=798

istatistiklerine bakarsak bence önemli bir transfer. allrede'e yol gozuktu gibi. Huseyin, fatik ve burak gibi uzunlar varken iki yabancı uzun bize fazla gelir. Hagen geldigine gore allred gider. Blokçu olması bence çok guzel. Pota altında savunmaya inanılmaz katkı yapacaktır. Blok korkusu yaratması bile yeterli. (Mcrae'yi hatırlayalım)

Buraktan üç numara olmaz. üç numra için çok ağır. hatta 4 için bile çok ağır ama neyse.

uzun rotasyonumuz iyi oldu. Kısalarda biraz problem var. 3 numara için ilk beş ve bir numara için de yedek (ismet'imn son halini bilen var mı?) lazım.

3 tane birbirinden kaliteli center oldu.bu çok güzel fakat iyi bi 4 numaramız hala yok.burak bu yükü kaldıramaz ancak belli sürelerde iyi yedek olur.coach muhtemelen çift 5 numara ile oynıyacak.dünyada aslında çok bunun örneği ama çift 5 numara ile oynamak için çok değişik ve etkili hücum sistemleri geliştirmek lazım.ayrıyeten bu 2 oyuncunun ki muhtemelen yeni abd li ile fatih olacak geriye çabuk dönmelerini de bi şekilde sağlamalı.umarım halil hoca uygun sistemi yerleştirir takıma.

ha soliyim lance allred gonderilmis,,,pota altında sıkıntı cekmeyiz hagen lance ten 4 cm daha uzun ve daha saglam daha kalıplı bi adam gorunumunde bence faydalı olacaktır

amerıkalılarda sorun yok tek sorun halıl unerde bu adamın ne basarısı var 20 yıllık kocluk hayatında acılen koray mıncınozlu getırılmelı icımızden cıkan bırı ve gorev suresıncede basarılıydı

nese ya bu senede dayınacaz halil agaya bakalım napıcak dergide yine iddialı konusmus gerci her sene sampiyonluk parolasıyla cıkıyoz yollara ama ligi sonda bitiriyoz

yaa bu lig ne zaman başlıycak.ilk hafta maça gidip takımı seyretmek için sabırsızlanıyorum.şampiyon olucaz takım canavar.