Jeff Hagen

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Ya benim anlamadığım transferler tamamda bu H.Üner olayı ne olacak...Bu adamın torpili kimden başkandanmı,yada büyük yönetici!!!!!!!!!!!!!!! turgay Kıran danmı...Nedir ya herkez gidiyor o kalıyor..Seni bize azize mi yolladı anlamadım....

hakann' Alıntı:
amerıkalılarda sorun yok tek sorun halıl unerde bu adamın ne basarısı var 20 yıllık kocluk hayatında acılen koray mıncınozlu getırılmelı icımızden cıkan bırı ve gorev suresıncede basarılıydı
nobetci hocamız koray beyin bu kadar uzn bir süre takıma yaklasamaması benide sasırttı kendis bu aralarda kendisin ozletmeyip dizilerde flan boy gostererk kariyerien değişik bir soluk kattı koray bey geldiği zaman ne yaptıki bir daha gelsin halil beiyn beğenmediğim kariyeri ona cok rahat basar

Jeff Hagen Galatasaray'da

Eurobasket.com'a göre Jeff Hagen takımdan ayrılanlar listesinde gözüküyor.Galiba bu transferden vazgeçildi.Ayrıca Lance Allred veMaurice Baker hala deneniyor.

en azından bize gosterilmesi gerekiyodu garneti cook begenmedim bari bi bakardık hagen mı garnet mı iyi die ozaman garneti fazla elistirmeyebiliriz

Gider KSK de destan yazarsa biz de balta Garnett ile anlaşır sinir hastası olursak tepki gösterilmesi çok normal... Dua etsinler de Hagen balon çıksın.

Not: Hiç izlemedim ama 3 maçını izlediğim Garnett ten kötü değildir diye düşünüyorum. Zaten kolej istatistikleri de çok kötü değildi. Umarım harbiden balon adamdır.

duman 1905' Alıntı:
hagen karşıyaka ile antramanlara çıkmaya başlamış
dün galeriada gördüm garnett ile beraber üzerinde galatasaray eşofmanı vardı takımda kaldığını söyledi ama :shock: :shock:

biglion' Alıntı:
eger hagen orda iyi bi basket oynarsa bizimkiler hem bizim hem diyer taraftarlardan cook tepki alırlar
Öyle olursa tam komedi olur. :D Bence Hagen iyi çıkabilir ama Garnett'i tutacaklarını hiç zannetmiyorum.Bu arada senaryo konusunda fena değiliz. :)

duman 1905' Alıntı:
redsong' Alıntı:
[quote="duman 1905":fd80b]hagen karşıyaka ile antramanlara çıkmaya başlamış
dün galeriada gördüm garnett ile beraber üzerinde galatasaray eşofmanı vardı takımda kaldığını söyledi ama :shock: :shock:
turkbasket.com a bak sen rüya görmüşsün[/quote:fd80b]ÇOK KOMİKSİN :D

kardesim garnet artık gidecekse gitsin yeter abi bence halil hoca son olarak su karsıyaka macını bekliyo herelde ama ben bisi degisiceni zannetmiyom bida soluyom 1.86 lık ben daha iyi oynarım hem stepste yapmıyom serbest atıslarıda %80 atarım :ehue :ehue :ehue

o gördüğünüz hagen deil yeni hırvat pivot getirmişler o dur

Re: YABANCI

SAPO1@mynet.com' Alıntı:
o gördüğünüz hagen deil yeni hırvat pivot getirmişler o dur.

ABİ KİMMİŞ BU HIRVAT BİLEN VARMI...
hayır beyler hagen di ama demekki karşıyakaya geçmiş........ ayrıca 30 yaşındayım ingilizce biliyorum bunamadım vede BASKETBOL TAKIMIMIZI YAKINDAN TANIYORUM :atki :atki :atki :atki :atki