Karpaty Lviv-Galatasaray | UEFA Playoff 2. Maç

Sizce turu geçebilir miyiz ?

• Turu geçer gruplara kalırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    41
Belgrad deplasmanındaki kadar şanslı olmayacağımız aşikar.Turun favorisi artık Karpaty.İmkansız değil ama çok çok zor işimiz.

Karpaty Lviv - Galatasaray | UEFA A.L. Playoff 2. Maç

Maç : Fc Karpaty Lviv ? Galatasaray
Tarih: 26 Ağustos 2010
Saat: 21:45
Yayın: D-Smart

Cok zor bir mac olacagi kesin, Allah yardimcimiz olsun. INSALLAH kazanacagiz.

Re: Karpaty Lviv - Galatasaray | UEFA A.L. Playoff 2. Maç

Elenmemeliyiz turu alıp gelmeliyiz başka türlü düze çıkamayız ve herşey tepetaklak olur.

Re: Karpaty Lviv - Galatasaray | UEFA A.L. Playoff 2. Maç

Ya tamam ya devam klişesinin vucut bulmuş ve gerçek anlamını kazandığı maçtır şu an ki karanlığımız bu maçı kazanarak aydınlığa dönüşür umuyorum,temenni ediyorum fazlası olmuyor olamaz da zaten.

Ya tamam ya devam klişesinin vucut bulmuş ve gerçek anlamını kazandığı maçtır şu an ki karanlığımız bu maçı kazanarak aydınlığa dönüşür umuyorum,temenni ediyorum fazlası olmuyor olamaz da zaten.

Elenirsek toparlanamayız,Adnan Polat ve yönetiminin tabiki gitmesini istiyorum,heleki şu syn.ikinci başkanımızın yaptığı komik açıklamalardan sonra...Ancak dediğim gibi ne yapıp ne edip bu turu geçmeliyiz...Allah yardımcımız olsun,bunu neden söylüyorum,çünkü rasyonel olarak duruma baktığımda umut yok diyebilirim kendi adıma,ancak yinede inanmak istiyorum...Bu turun favorisi Karpaty Lviv ancak bunu değiştirmeliyiz...Elenmeyelim...

Maç saati 21,45 ve Futbol Smart kanalı yayınlayacak.

Galatasaray'ın bu sezon ki en önemli maçı, benim içinde...

Geçen turdayken de aynı şeyi düşünüyodum.Hala hemfikirim.Bu turu geçmemiz bu durumdayken zor.Geçsek bile nereye kadar gidebiliriz ki.Sanki şampiyon olucaz veya finaller oynuyucaz.Ne diyelim 3 yıldır bizi bu duruma getirenler utansın.

Oyuncular bu maçta varini yoğunu vermek zorunda olduklarini bence çok iyi bilmeleri gerekir yoksa düşecekleri durumu biliyorlar o yüzden bu maçta zorlansakta tur atlayacağimiza inaniyorum