Karpaty Lviv-Galatasaray | UEFA Playoff 2. Maç

Sizce turu geçebilir miyiz ?

• Turu geçer gruplara kalırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    41
Ben de istiyorum bu transfer sezonundan sonra o terapiden, oyunculardan çok taraftarın ihtiyacı vardır sanırım o seansa. Yemesinler bizi hala ümitleri var satmak için o yüzden oynatmıyoruz diyin biz de bilelim danışıklı dövüşmesinler.

Elano'nun kadroya girebileceği konusunda net bilgisi olan varmıydı. BEnim bildiğim, ilk maçın gecesine kadar 25 kişilik kadroya bir kişi eklenebiliyordu. Elano ise bu kadroya eklenmemişti. Yani zaten oynamayacaktı.

öte yandan, oyuncularımızın eksikleri bahane etme şansı yok. bu takımı her türlü elemeleri lazım.

Serkan--Neill--Servet--Hakan
--------Cana---------------
-----Mustafa---Ayhan------
Serdar----Baros-----Arda---

böyle bir kadro bekliyorum. Emre Çolak, Barış, Ali, Gökhan Zanda Rijkaard'ın hamleleri olacak. Zengin kadromuz varya hani Rijkaard'ın kullanamadığı:))

Sühan arda içinde sakatmış deniyor. Son 2 antremanda yokmuş takımda. Neresi sakatsa artık. Yetiştirmeye çalışıyolarmış. Çok yorulmuş beyimiz Bursa maçında...

Arda aslanlar gibi oynar, bakmayın siz ona. Şu Arda antipatisini yok etmek gerekiyor dedikçe, büyüyerek üzerime geliyor. Arda GS'lı arkadaşlar. Nereden geliyor bu kin anlamadım daha. Normal herkesin girdiği bir platformda biri dese " ben ardayı sevmiyorum" diye, hepimiz yükleniriz o kişiye. Ama burda maşallah GS kaptanına çok rahat bunları diyoruz. Üzülüyorum gerçekten

Ben ardayı seviyorumda demem sevmiyorumda demem. Ama şu anda dedikodularda doğruluk payı varsada kusura bakmayın ama ben böyle oyuncuda kaptanda istemem.

Kaptan birleştirici olur takımı ateşler diyoruz. Tek ateşlenen F.R gönderme çalışmaları. İçinde vardır yoktur bilemem. Ama bu oluşumun içinde olmasada engel olamıyorsa kaptanlığı bıraksın standart bir oyuncu olsun. O dönemdeki arda 50 kat iyiydi. Ne zaman kaptan oldu o günden beri her gün dahada geriye gidiyor. Ve artık bu düşüşü durdurmazsa 1 sezon sonra herkes nefret eder olacak.

Arda 66 ikende Hasan ile Servet ile kavga etmişti saha içinde. Nasıl görmek isterseniz öyle görürsünüz. Sizin bu mantıkla, klübe ronaldo gelse gene aynı şeyleri dersiniz. Ronaldo çünkü, Messi gibi mülayim bir tip değil. Gerard gelse denilecekleri düşünemiyorum bile. Pazarcı veya esnaf almıyoruz takıma. Bir oyuncu yıldız ise normal insanlar gibi olmaması gayet doğal. Onu normalleştirirsek güdükleştiririz. Ben Gs taraftarının resimi net görebildiğine inanmıyorum. Dedikleri hep hurafe gibi oluyor bir zaman sonra. Geçen sene Jo alemci, Topal faul bile yapamayan orta saha oyuncusu, Gio gol atamayan golcü, kewell müzmin sakat, Mustafa kazma, Arda kız peşinde, Leo futbolcu değil, Caner salağın önde gideni. Sonra Geçen sene Rijkaardın elinde süper takım vardı. :)) Gelde bu taraftara güvenip yola çık. Arda inşallah benim gibi düşünmez de transfer olup basıp gitmez bu takımdan. O zaman takıma hangi yerliyi koyacağınızı oturur düşünürsünüz.

Sühan Cem' Alıntı:
Arda 66 ikende Hasan ile Servet ile kavga etmişti saha içinde. Nasıl görmek isterseniz öyle görürsünüz. Sizin bu mantıkla, klübe ronaldo gelse gene aynı şeyleri dersiniz. Ronaldo çünkü, Messi gibi mülayim bir tip değil. Gerard gelse denilecekleri düşünemiyorum bile. Pazarcı veya esnaf almıyoruz takıma. Bir oyuncu yıldız ise normal insanlar gibi olmaması gayet doğal. Onu normalleştirirsek güdükleştiririz. Ben Gs taraftarının resimi net görebildiğine inanmıyorum. Dedikleri hep hurafe gibi oluyor bir zaman sonra. Geçen sene Jo alemci, Topal faul bile yapamayan orta saha oyuncusu, Gio gol atamayan golcü, kewell müzmin sakat, Mustafa kazma, Arda kız peşinde, Leo futbolcu değil, Caner salağın önde gideni. Sonra Geçen sene Rijkaardın elinde süper takım vardı. :)) Gelde bu taraftara güvenip yola çık. Arda inşallah benim gibi düşünmez de transfer olup basıp gitmez bu takımdan. O zaman takıma hangi yerliyi koyacağınızı oturur düşünürsünüz.

kelimesi kelimesine katılıyorum..
alemci dediğimiz jo dün sonradan oyuna girdi..
ben kimsenin de onun hayatıyla ilgilendiğini sanmıyorum,ingiltere'de..

bu hepimiz de var ama.işler kötü gittiğinde ''bel altına'' vurmak bir örf,bir adet haline gelmiş..

Ferit Erdem' Alıntı:
Transferleri yetişirse Doğan ve Tugaydan birini oynatırız. En azından mücadele ederler :)

Futbolcu olmamamıza rağmen bazı ruhsuzlara göre ortaya yürek koyar Galatasaray için en iyisini yaparız da şimdi eldeki kadroyu kullanıp deplasmanda iyi bir maç çıkarmayı dilemek sanırım en doğrusu...

Elimizde ne varsa; işte o bizim Galatasarayımız'dır...

Herşey sana inat tersine gitsede sen de onlara inat git..
Çünkü hala inanan taraftarın var..
Hayatımızın anlamı sarı-kırmızı.. "Umut" koyduk senin adını..

Anket eklenmiştir, sonuçları merak ediyorum cidden. Çünkü yazılanlardan sonuca ulaşmak zor. Bakalım forumdaki hava nasıl...