Karpaty Lviv-Galatasaray | UEFA Playoff 2. Maç

Sizce turu geçebilir miyiz ?

• Turu geçer gruplara kalırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    41
Kaan Çağdur' Alıntı:
lgsq.jpg

TAKIM KAPTANI Arda Turan, havalimanından takım otobüsü yerine taksi ile ayrılmayı tercih etti.

Kaptanı yanlış olmuş o başkanı olacaktı...O koltuk nede olsa boş...

Kubilay Yelkenci' Alıntı:

Bizde seni bişey zannettik manisadan buraya transfer olduğunda !!! 1,5 sezondur yürüyerek top oynuyorsun ,hadi seni oynatanlar ya çaresiz ya kör !peki sende hiç meslek ahlakı yokmu bu halinle sürekli ilk onbirde oynamana fırsat verilirken bu kadar gamsız olmak !

Çek dumanı çek, gün gelir eski ve kötü bir anı olursun bu camiada. o zaman daha derinden çekersin ...

Erdal Can İçelli' Alıntı:
http://video.milliyet.com.tr/Disarda-seyirci-var-mi_1_43044.htm?auto=1

Videonun sonunda da takım otobüsünün içinden tepkiler geliyor. Ne kadar haklılar değil mi tepkilerinde ?

Biri diyor '' Ne oldu ya Allah Allah.. ''

Bilmem ne oldu acaba size sormalı biz değil Ukrayna'da olan sizlerdiniz !

Bu adamlara değil küfür hakaret etmeye bile değmez. İnsanda biraz kişilik olur ya ilkokul öğrencisi bile zayıf not aldığı dersten sonra evine ezile büzüle geliyor. Şu hale bakar mısınız, inanamıyorum burası Galatasaray Kulübü mü ?

Kewell'ın o kadar olumsuz sağlık koşullarına rağmen verdiği emeği, mücadeleyi görünce utanmıyorlarmı acaba bende onu merak ediyorum.

Sezon başı kampta Kewell'a soruyorlar, Kazandibi tatlısını çok seviyormuşsun diye Kewell'ın cevabı çok lezzetliler ama sonuçta sporcuyum ve yediklerime dikkat etmek durumundayım diyor. Profeyonellik bu olsa gerek. Bizim kendi çocuklarımızda sigara tellendiriyor aradaki fark bu kadar net.

Uyumaya çalıştım ama dün akşam o uzatma dakikaları gitmiyor gözlerimin önünden. Aydın'ın önüne düşen top, acaba gol olacak mı beklentisi, önce topun auta gittiğini sanma ama gerçekten ağlarda görmek. Bu takım için inanılmaz bir duyguydu. Ama sonrasında olanlar da saniye saniye gözlerimin önünde. O an deseler kolunu veya parmağını kesip Ufuk'a ekleme yapacağız diye uzanıp topu tutması için kimse saniye düşünmez. Hakan Balta olmasa orada yani kimse olmasa bu pozisyon yine o dereceye gelmezdi.

Uzun uzun yazmayacağım ama bir şey de içimde kalmasın.

Dünkü rezillikten sonra ben ancak kelle isterim, öyle Rijkaard'ın falan da değil. Kim üst tepedeyse onun kellesi, hem de hemen. Vakit kaybetmeden!

Sanıldığı kadar kötü bir takım değil Galatasaray..

Karl Heinz Feldkamp zamanında oynadığımız 4-4-1-1 veya 4-2-3-1 taktiklerini düşünün. Cassio Lincoln arkasında oynayan Barış Özbek ve Ayhan Akman bu kadar başarısız mıydı? Bu oyuncular kaliteli kadroları parlatan savaşçılardır ve yanlarında kaliteli isimler olunca sırıtmazlar. Ama üçü bir arada sahaya sürülürlerse tabi ki başarılı olmaları beklenemez. Yani bence en büyük sorun sistemden başlıyor. Sistemin kadroya göre belirlenmesi gereken bir şey olduğunu düşünüyorum. Senin elinde bu oyuncular var ve sen hala bu sistemi uyguluyorsan, başarısızlığa mahkumsundur.

Tamam ruh çok önemli ama daha önemli şeyler var.
Asıl sorun ruhsuzlukta değil, Frank Rijkaard ve yönetim de bana kalırsa.

Mesela Ali Turan..
Yeteri kadar mücadele etmiyor mu? Sonuna kadar ediyor.
Peki, Galatasaray'a yakışır bir oyuncu mu Ali Turan? Kişisel tarihimin en kötü Galatasaray sağ beki.
Yani sorun ne? Yerli kalitesini inanılmaz düşüren ve Galatasaray'a yakışan oyuncuları getiremeyen yönetim ile Kayseri Erciyes ve Kayserispor formaları altında yıllarca stoper olarak oynayan Ali Turan'ı sağ bek oynatan Frank Rijkaard.

İhtiyacımız olan şeyler; Galatasaray'a yakışır bir yönetim vizyonu, Galatasaray'a yakışır oyuncular ve kadrosuna uygun sistemi oynatan Frank Rijkaard. Bu da çok zaman alacak gibi duruyor..

Ayhan'a olan tepkiyi anlamadım ben bir türlü? Arkadaşlar siz hangi maçı seyrettiniz ya da maçı seyrettinizmi? Biraz objektif bakın şu maça yahu. Kewell Baros Neill sevginiz bazı şeyleri görmenizi engelliyor. Ayhan GS adına sahada bir şeyler yapmak isteyen tek adamdı. Tekrar ediyorum TEK adamdı. GS adına da sahanın en iyisi Ayhan idi.

Ha diyeceksiniz ki havaalanında gülüyordu. Bunu anlayabilmek için empati yeteneğinizin olması lazım. Ayhan alınan sonuçtan dolayı korku ve üzüntü içinde. Ama içinde yaşattığı korkuyu, göya güvenliğe belli etmemek için gülerek soruyor o soruyu. Ama korkuyor çocuk, bunu anlamanız zor sizlerin. Maçta küfür edeceğiniz 13 futbolcu varken 14. ye sallıyorsunuz.

Ha bu arada sahada eli belinde gezip takılıp havaalanında üzgünmüş triplerinde gezmektense Ayhan'ın yaptığı daha iyidir. Sizce Hakan Balta Baros Servet veya Serdar hatta Ufuk eve gittklerinde ne yaptığını sanıyorsunuz? Keşke yarısı Ayhan gibi mücadele etseydi de yenilsek bile havaalanından kahkahalarla girselerdi. Bırakın saha dışına bakmayı.

İşiniz gücünüz futbolcunun saha dışında ne yaptığına kanalize olmak. Jo kızlarla birlikteymiş gio içiyormuş Caner arabasının balatasına kız arkadaşının ismini yazdırmış, Arda sinema kapatmış, Ayhan havaalanında gülmüş bize ne yahu? Sahada adam olsunlar saha dışında gaymi takılırlar alkolikmi umurumda değil. Bunu artık anlayın lütfen anlayın. Vallah bıktım bu güdük kelimelerden. Alemci diyip o ıslıkladığınız (ki samiyende eurooğlunu bile ayağına top geldiğinde öyle ıslıklamadık) Jo aslan gibi EPL'de futbol hayatına devam ediyor hemde o muhteşem transfer adayı Robinho'ya tercih ediliyor. Bırakın Ayhan'ın nereye neden güldüğünü. Perşembe günü bana sahada içten içe gülen oyuncular vardı onlara bakın sizler.

Umut Öncel' Alıntı:
Sühan Abi süper iyimsersin bana göre. :?

Son yazdığım mesajta iyimser bir durum göremedim ben Umut. Gerçeği söylyorum. Ne yani ayhan diğerleri gibi sahada berbat oslaydı da hava alanında somurtsaydı o zaman içinizmi rahatlıyacaktı?

Burada haklisin abi, mantikli düsününce bence de Ayhan'a kizmamak lazim. Ama normal karsiliyorum ona gösterilen tepkiyi. Zaten hersey tepetaklap gidiyor bir de Avrupa'dan elenince olur böyle...

Hiç öyle düşünmüyordum ben ama mantıklı geldi okuyunca. Sahada ruhsuz ruhsuz gezen adamlar üzülse ağlasa kafasını duvarlara vursa kaç yazar ki..

Sühan Cem' Alıntı:
Ayhan'a olan tepkiyi anlamadım ben bir türlü? Arkadaşlar siz hangi maçı seyrettiniz ya da maçı seyrettinizmi? Biraz objektif bakın şu maça yahu. Kewell Baros Neill sevginiz bazı şeyleri görmenizi engelliyor. Ayhan GS adına sahada bir şeyler yapmak isteyen tek adamdı. Tekrar ediyorum TEK adamdı. GS adına da sahanın en iyisi Ayhan idi.

Ha diyeceksiniz ki havaalanında gülüyordu. Bunu anlayabilmek için empati yeteneğinizin olması lazım. Ayhan alınan sonuçtan dolayı korku ve üzüntü içinde. Ama içinde yaşattığı korkuyu, göya güvenliğe belli etmemek için gülerek soruyor o soruyu. Ama korkuyor çocuk, bunu anlamanız zor sizlerin. Maçta küfür edeceğiniz 13 futbolcu varken 14. ye sallıyorsunuz.

Ha bu arada sahada eli belinde gezip takılıp havaalanında üzgünmüş triplerinde gezmektense Ayhan'ın yaptığı daha iyidir. Sizce Hakan Balta Baros Servet veya Serdar hatta Ufuk eve gittklerinde ne yaptığını sanıyorsunuz? Keşke yarısı Ayhan gibi mücadele etseydi de yenilsek bile havaalanından kahkahalarla girselerdi. Bırakın saha dışına bakmayı.

İşiniz gücünüz futbolcunun saha dışında ne yaptığına kanalize olmak. Jo kızlarla birlikteymiş gio içiyormuş Caner arabasının balatasına kız arkadaşının ismini yazdırmış, Arda sinema kapatmış, Ayhan havaalanında gülmüş bize ne yahu? Sahada adam olsunlar saha dışında gaymi takılırlar alkolikmi umurumda değil. Bunu artık anlayın lütfen anlayın. Vallah bıktım bu güdük kelimelerden. Alemci diyip o ıslıkladığınız (ki samiyende eurooğlunu bile ayağına top geldiğinde öyle ıslıklamadık) Jo aslan gibi EPL'de futbol hayatına devam ediyor hemde o muhteşem transfer adayı Robinho'ya tercih ediliyor. Bırakın Ayhan'ın nereye neden güldüğünü. Perşembe günü bana sahada içten içe gülen oyuncular vardı onlara bakın sizler.
3 gündür Ayhan'ı son 3 maçta beğenen tek insan ben miyim ya da ben beğeniyorum ama belki Ayhan bile kendini beğenmiyodur diye düşünüyordum. Ve Ayhan'ı genelde beğenmeyen biri olarak düşünüyordum bunu. Nihayet biri daha sahaya nötr yaklaşmış. Takımda ver ayhan'a yapsın bir şeyler havası var. Defansta döndürüyoruz topu ve 1 metre yanında adam bulunan Ayhan'a atıyoruz topu. Sonra ''hadi ayhancım oyun kur'' diyoruz. Ayrıca adam mc zaten dmc değil. Ama ikisini de oyna diyoruz. Bir de bu adam 33 civarına geldi artık. Keşke kadromuz geniş olsa da Ayhan ve Kewell'ı daha az kullanıp diri tutsak hep