Kiesha Brown

Vickie Johnson annesinin rahatsızlıgından ötürü gelemeyeceği için takımımız Kiesha Brown ile anlaştı. Kendisi bugün İstanbulda olacak.

Sophia Young ise dün İstanbula geldi.

Re: Kiesha Brown Galatasaray'da

sophianın gelmesinden dolayı çok mutlu oldum ancak vj nin gelmesini daha çok tercih ederdim.Oyuncu ile ilgili bir bilgim yok umarım takıma faydalı olur.

Kiesha Brown ile ilgili bilgi vereyim...
marina kressin geçen seneden takım arkadaşıdır...ayrıca 2007den s.agustusla kısa bi süre ardından yine aynı yıl taj franklinin takım arkadaşı...yani yabancı değil bizim yabancı oyunculara...
s.younglada aynı konferansta oldugu için sık sık karşılaştılar...
sawunma yönü kuvvetli bi oyuncu...ayrıca güzel :)

EuroCup 2008 (Extrugasa) PPG: 14.2, RPG: 5.4, APG: 2.6
EuroCup 2006 (Hondarribia-Irun) PPG: 11.8, RPG: 3.2, APG: 3.0
EuroCup 2005 (USK Prague) PPG: 9.4, RPG: 4.3, APG: 2.1

avrupa istatistikleri bunlar......wnba performansına göre daha iyi...
tecrübeli bi alternatif oyuncu...
bence vj gelmeyecekse gerekte yoktu eger mevcut yabancılardan gönderilecek yoksa......bu arada avrupa pasaportu varmıdır acaba :roll:

avrupa istatistikleriçok daha iyi.Herhalde ışıla yedek olarak düşünüldü.Acaba avrupa pasaportu varmıdır.

vjin gelmeyeeğini duyunca çok üzüldüm gerçekten.Umarım annesi iyidir.

Bu son transferler umarım takımda olumlu bir şok etkisi yaratır, yoksa şu anki gidişimiz gidiş değil

Sanki takımda bir çok şey vickeiye baglanmıştı
cem hocayala müge erdemle ve birkaç oyuncuyla görüştüğümde hep o gelince daha iyi olacağımızı söylüyordu şimdi o değil yerine Kiesha Brown geldi.
Belliki vj in gelmemesi takımdaki planları olumsuz etkiledi ancak bu takım çok iyi kadroya sahip Kiesha Brown da takımda olumlu işler yaparak ligde bizi mutlu sona giderken yanlız bırakmaz.

VJ in oyuncu olarak katacağı katkıları düşünürseniz ve buna göre kıyas yaparsanız büyük yanlış yaparsınız. Bu haber çok kötü oldu açıkçası.

Hayırlı olsun içimde bize faydalı olacağına dair bir his var :) İnşaallah da öyle olur.

Vickie ile olan bağlarımız tamamen koptumu? :roll:

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı, ligde aldığı kötü sonuçların ardından kadrosunu kuvvetlendirme yolunu seçti. Geçen yıl takımın kaptanlığını üstlenen Vickie Johnson'un ailevi nedenleri öne sürerek Türkiye'ye gelmemesi üzerine Sarı - Kırmızılılar, WNBA'de Los Angeles Sparks takımında forma giyen Keisha Brown'u renklerine bağladı. 30 yaşına bu ay basacak olan Brown, 1.78 boyunda ve geçen yıl Los Angeles formasıyla 16.6 dakika ortalama süre alıp 3.5 sayı ortalamasıyla forma giydi.

Üzüldüm ne yalan söyliyim.VJ'nin saha içi dışında mental olarak sağlıyacağı katkıdan olduk.
Bu oyuncuda muhakkak katkı sağlıyacaktır fakat bizim istediğimiz şekilde çok olmaz.

valla tuğba palazoğlunun bu oyununu izlemekdense bu oyuncuyu tercih ederm :D
inş. yüzümüzü kara çıkartmaz.