Kiesha Brown

Re: Kiesha Brown Galatasaray'da

Ozan Kemal Şen' Alıntı:
tamam iyi transfer yapmıslarda..

Hayranlıkla izlenicek bir oyuncu varsa bu ligde ''Seimone Augustus'' dur!

İStediğimi hayranlıkla izlerim sana göre Augustus tur bana göre Kaite Smith.UzatmaYALIm.

eger keisha basliginda katie smith tartisilacaksa onun icin ayri bir baslik acalim ama unutmayalimki basketbol tek kisiyle oynanmiyor

Kiesha Brown umarim faydali olur. wnba de istatistikleri pek iyi degil ama avrupa da gayet basarili.

buarada fb katie smithi alarak cok iyi bi transfer yapmis... keske biz alsaydik... neyse umarim basarisiz olur.

daha ilk geldiği gün hocası ayrıldı takım arkadaşının ayrılmak üzere olduğu söyleniyor...ne söyleyelim hoşgeldin KIESHA

hayırlı olsun pek maçını izlemedim ama yararlı olur umarım ... fakat sofia nın gelmesi çok iyi oldu hareketli bir uzun lazımdı bu sene wnba de sofia gerçekten çok iyi maçlar çıkardı.... fb nin katie smith transferi ise gerçekten inanılmaz cappieden sonra bir mvp daha aldılar ayrıca izlediğim kadarıyla yıldız ama sert bir oyuncu bu sene lig zevkli olucak...

Kiesha umarım başarılı olur. FB de önemli ataklar yapmaya başladı. Sezona mutlak favori başladığımızı düşünürsek, durumlar dengelenmeye başladı...

dengelensin zaten hatta mümkünse fener bir adım önde olsun favori olmak bize yaramadı...(4 yenilgi ve iç sahadaki fener mağlubiyeti)

Oyle demeyin iyi savunmaci ve sparks'ta 3 tene olimpiyat sampiyonu oyuncu yaninda istatistik yapmsi hemen hemen imkansiz.

Aykun Alan' Alıntı:
[quote="Murat İNAL":2aadaude]Dizleri o haldeyken nasıl bir katkı sağlayacak ciddi merak ediyorum.

ne var dizinde ben dikkat etmedim.[/quote:2aadaude]
Konu altlarda kalmasın cevap gecikmesin:)

Şu istatistiklere sahip bir oyuncuyu kim transfer eder?İnşallah izlemişlerdir.Yoksa 5 sayı 2 asist yapacak yabancıyı,elini atsan ellisini bulursun.

Serkan Dursun' Alıntı:
Şu istatistiklere sahip bir oyuncuyu kim transfer eder?İnşallah izlemişlerdir.Yoksa 5 sayı 2 asist yapacak yabancıyı,elini atsan ellisini bulursun.

bir bildikleri vardır umarım.Ayrıca avrupa kariyeri daha başarılı wnba den

Murat İNAL' Alıntı:
Dizleri pek kuvvetli değil. Umarım ilk maç içindir.

sağlık kontrolünden geçti eğer oyununu etkileyecek bir durum olsaydı çıkardı zaten

Işıl'ı azda olsa dinlendirip,10-15 dakika arası sürelerde katkı verirse -inanıyorum vereceğine- iyi olur ve bize yeter.

Başarılı olması dileğiyle...

Ahmed Dedehayir , Besiktas derbisi sonrasi Keisha brown icin ''cok klas bi oyuncu transfer ettik'' demişti .

Rahat olun : )