Kobe mi? Lebron mu?

kobe mi? lebron mu?

• Kullanılan toplam oy
    56
Re: kobe mi? lebron mu?

basketbol bi showbusiness ise ve görsellikten ibaretse ,NBA açısından konuşmak gerekirse bu bugüne kadar sadece Jordan ve Kobe ' de gözükmüştür..gerisi lafı güzeldir..illa bi kıyaslama yapılcaksa, Kobe Vs Jordan olabilir..Lebron daha çok Wade ve Melo veya yeni parlayan Durant olabilir illa kıyaslamak istiyorsanız..Lebron'u Kobe ile kıyaslamak ,hele hele bu iki isme eşit veya Lebron daha iyi yada gelecekte daha iyi olacak demek basketbol cahilliğidir başka da birşey değildir..gerek yok bu tarz fanatizm polemiklerine..

Yok yok kobe=god. Oyuncu filan demek bile ayıp.
Bir saçmalama Levent.. Fanatizm yapmayın diyorsun fanatizmin alasını yapıyorsun :)

benim yazımda Kobe = God tarzı bi ima mı varki..veya öyle birşey mi geçmiş cümleler arasında anlamadım ki..bakıştır , değişir bu tarz fikirler..bir saçmalamayin demek fanatizmdir mesela görüş yoksa ortada..veya ortaya abidik gubidik istatistik koymak fanatizmdir..lakin Kobe , Jordan farklı oyuncular demek fanatizm değildir,bakıştır.. :)

Hala neyin tartışmasıdır bu anlamadım gitti.. :)

Kobe ile LeBron tartışması yapılması bile komik hakikatten.

Kobe; LeBron gibi olmuştur,o aşamaları geçmiştir ve bu günlere gelmiştir.

Ancak LeBron; hiçbir zaman bir Kobe olamayacaktır..

Zaten şu anda oturma odasında rüya finali izlerken cips+cola almış 3'lü koltuğuna uzanmayı düşünüyordur.

Kobe finalde ? LeBron nerede ? 8)

Tugay Aktepe' Alıntı:
Hala neyin tartışmasıdır bu anlamadım gitti.. :)

Kobe ile LeBron tartışması yapılması bile komik hakikatten.

Kobe; LeBron gibi olmuştur,o aşamaları geçmiştir ve bu günlere gelmiştir.

Ancak LeBron; hiçbir zaman bir Kobe olamayacaktır..

Zaten şu anda oturma odasında rüya finali izlerken cips+cola almış 3'lü koltuğuna uzanmayı düşünüyordur.

Kobe finalde ? LeBron nerede ? 8)
Eee geçen sene LEbron finalde idi, Kobe neredeydi?

Ayrıca Lebron olamaz Kobe demekte birşey ifade etmez, daha bismillah. !

Tamam Kobe daha iyi de şu aşamada bari doğru düzgün adamı övün, koruyun.

Lebron'un finale çıkarttığı Doğu' da , hatırlatırım Denver' la süpürge olan Iverson'ın Sixers'i kaç defa finale çıkarttığını..Batı ile Doğu yu karıştırmamak lazım..Cleveland batı da olsa play off ' a kalamıyordu bu sene..hepsini geçtim Batı'da olsa bu galibiyet yüzdesini de yapamazdı zaten..o yüzden geççeksiniz bu işleri..

lebron-james.jpg

8)

Şu an Kobe bir çok kişiye yada kuruma göre NBA'in şu an en iyi oyuncusudur.LeBron'da mükemmel bir oyuncu fakat Kobe'nin yaptığı işler ortada.Kobe atmaktan çok yanındaki yıldız sayısı artınca attırmayı hedeflemiştir ve onun güzel oyununu 2'ye katlamıştır.Ama LeBron her zaman sayı düşünüyor.Birde bu yüzden Kobe Bryant dedim.

Taner Tuna' Alıntı:
Sevgili Uğur kardeşim Kobe bunları yalnız başına yapmadı , yanında yıldız oyuncular var iken bunların yanında yaptı . LeBron bana göre Cavs'ta kalmaya devam etse bile onun yanında hiçbir zaman Shaq,R.Horry ya da R.Fox gibi adamlar olmayacak . Önemli olan bu başarıları takım içinde yakalamak . LeBron ne bileyim takımda Q.Hosley gibi bütün toplar onda bitiyor 2.adam yok takımda . LeBron'u herkes biliyor maharetlerini fakat Kobe bu tartışılmamalı , M.Jordan ile kıyaslanan bir oyuncudan bahsediyoruz ;)
Yapma Allah'ını seversen Kobe 62 ve 81 atarken yanında kim vardı. Odom demeyin valla atlar gülmeye başlarım. Kobe'de kişisel istatistikleirni hep bu zamanda yaptı. Shaq varken mi 62 attı?
LeBron'ın yanında sanki kimse vardı da pas atmıyor. Ne yapsın topu bomba zanneden Big''Ben''e mi, boyu uzun ama artık tek adım atmakta zorlanan İlga'ya mı topu atsın... Buna rağmen 7 asist ortalama ile oynadı.
Kobe, Shaq yokken ne yapmış LeBron şu ana kadar tek başına ne yapmış bunlarada bakmak lazım!!!

Böyle bir konu olması bile gerçekten çok üzücü..

Kobe diyoruz arkadaşlar.

K - O - B - E

Heceleyerek; Ko-be

Düne kadar LeBron mı vardı? Hepiniz şortlarınızı giyer, Ya Kobe ya da Shaq formalarınızı üzerinize geçirirdiniz?

Yalan mı?

Tugay Aktepe' Alıntı:
Böyle bir konu olması bile gerçekten çok üzücü..

Kobe diyoruz arkadaşlar.

K - O - B - E

Heceleyerek; Ko-be

Düne kadar LeBron mı vardı? Hepiniz şortlarınızı giyer, Ya Kobe ya da Shaq formalarınızı üzerinize geçirirdiniz?

Yalan mı?
Öyle düşünme kardeşim Michael Jordan zamanında ben aynı şeyi düşünüyordum daha düne kadar Kobe mi vardı ya da T-Mac mi vardı? İşte öyle değil... Hangi alanda olursa olsun her dalda her dönemin bir popüler ismi var! Bunu değiştiremeyiz ki.

2000-2001:T-Mac,Vince Carter
2001-2002:Francis,T-Mac
2002-2003:İverson
2003-2004:İverson,Kobe
.
.
.
Bu böyle gider... 2007-2008 ve hatta 2008-2009 sezonu LeBron ve D.Howard'ın dönemi bana göre.