Maç Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taksimden Atakoy dolmuslari var. O tarlabasina inen yolda cicekcilerin asagisinda Cervantes in altinda.
Binin rahat rahat gelin.

12/2/2005 Ctesi. İstanbul Abdi İpekçi S.S. 15:00 Galatasaray İ.T.Ü.
12/2/2005 Ctesi. İstanbul Abdi İpekçi S.S. 17:00 Ülkerspor Büyük Kolej
12/2/2005 Ctesi. İstanbul Akatlar S.S. 15:00 Beşiktaş Tekelspor 1
13/2/2005 Pazar Ankara Atatürk S.S. 15:00 Türk Telekom Fenerbahçe
13/2/2005 Pazar Balıkesir Kara Ali Acar S.S. 16:00 Banvit Pınar Karşıyaka
13/2/2005 Pazar İstanbul Abdi İpekçi S.S. 15:00 Efes Pilsen Darüşşafaka
13/2/2005 Pazar İzmir Atatürk S.S. 16:00 Tuborg Pilsener Erdemirspor

beyler maç saatimiz belli olmuş

Hmmm aynı gün 16:00 da Rize deplasmanımızın olması umarım seyirciyi etkilemez. O maça gitmeyenler gelmeli, 2 sene önceki Samsun deplasmanı günü AİSS'de Efes maçı cumartesiye iyi bir örnek olmalı.

bu maçı alırsak çok iyi olur.itü beşiktaş a da yenildi geçen hafta.

heryerdeyiz!!!!

Neden Abdi İpekçi'de oynuyoruz ya?Takım tam Ahmet Cömert'de havaya girmişdi.Saha kapatma cezası filan almadık herhalde.

Onursal' Alıntı:
Osman Solakoğlu için tören yapilacagindan dolayi Abdi İpekçi de oynaniyormuş. Bu haftalık Abdi İpekçideymişiz.
Son derece kabul edilebilir bir sebep.Osman Solakoğlu basketbola 20 yıl emek vermiş,biz de onun için 1 günlük sıkıntıya girelim.

benim anlamadığım nokta şu.. aiss de tören yapılıyoda cömertte yapılamaz mı? orada anamazmıyız bu büyük insanı.. AİSS de çok iyi anma törenleri yapılır diye kural mı var...

sanki 10 kasımdaki maçlar atamızı anmak için herkes ankarada oynuyor..

henüz ortada hala geçerli bir sebep yok benim için.. herşekilde maça geleceğim o kesin ama sunulan gerekçeyi iyi bulmuyorum.

çok kötü bi durum...hem cumartesi hem abdi ipekçi hemde saat 15.00...rizeye gidecekler var bizdende...am yinede gelmeye çalışcaz...gelemezsek siftah olacak bu sene..inşallah siftah yapmayız..

Futbol maçının olduğu gün ve saatlere basketbol takımımızın maçını koyuyorlar.bana öyle geliyor ki bu işte biraz kasıt var.Tamam bir iki kere kazara olur böyle bir durum ama her zaman da kazara olmaz böyle bir şey.Bu olay ilk değil ama dileriz son olur.

Neyse deyim yerindeyse KADER MAÇLARIMIZDAN BİR TANESİ.Şu itü düşsün de bir Ankaralı olarak Ankara takımlarının 1.ligde kalmasını çok istiyorum.Umarım itü ile banvit düşer ya da banvitin yerine başka bir İstanbul takımı :) (Malum İstanbulun takımı çok da o yüzden-yanlış anlamayın).Ama önce GALATASARAY :wink:

Türkiye Basketbol Ligi'nin 16. Haftası'nda iki önemli mücadele ATV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

İKİ ÖNEMLİ MÜCADELE
İlk olarak 12 Şubat Cumartesi günü; Lig'de üst sıralara tırmanmak isteyen iki takımı karşı karşıya getirecek olan Galatasaray-İstanbul Teknik Üniversitesi maçı ATV ekranlarında olacak. Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak olan bu önemli mücadelenin ardından ise 13 Şubat Pazar günü; 10. sıradaki Türk Telekom ile 4. sıradaki Fenerbahçe'nin galibiyet mücadelesi ATV ekranlarına yansıyacak. Bu karşılaşma ise Ankara Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak.

KARŞILAŞMALAR 15:00'TE
Murat Murathanoğlu ve İsmet Badem ikilisinin eşsiz anlatımları ve usta yorumları ile basketbolseverlere sunulacak olan Galatasaray-İstanbul Teknik Üniversitesi ve Türk Telekom-Fenerbahçe maçlarının başlama saati ise 15:00.
:wink:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...