Maç Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozan' Alıntı:
nihayet takımımızı izleyebileceğiz bu hafta..bu sene yayınlanan hiçbir maçımızı kazanamadık :oops: inşallah siftah yapçaz
Gerçekten böyle bir şanssızlığımız var.Siftahı bu hafta yapacağımıza inanıyorum. 8)

2 Hafta evimizdeyiz 2 haftada dershanede sabahçıyım. Rahat Kazanamayacağımız Belli Ama Taraftarın Desteğiyle Bu Tür Maçları Genelde Alıyoruzz

Re: .

kempes89' Alıntı:
abi adamlar her hafta muhakkat fenerin maçını gösteriyolar bunun sebebi ismetin febe telefizyonunda çaışmasıdır bence

rating ile alakalı bence..

Son 6 sezondaki maçlar:
05.11.2004 İTÜ-Galatasaray 85-75
28.02.2004 Galatasaray-Aras İTÜ 86-87
21.11.2003 Aras İTÜ-Galatasaray 104-88
07.03.2003 Galatasaray-İTÜ 114-63
30.11.2002 İTÜ-Galatasaray 85-102
24.03.2002 Galatasaray-İTÜ 91-85
14.12.2001 İTÜ-Galatasaray 85-98
04.03.2000 Galatasaray-İTÜ 80-78
21.11.1999 İTÜ-Galatasaray 58-83
20.03.1998 İTÜ-Galatasaray 68-77
01.11.1997 Galatasaray-İTÜ 85-75
15.04.1997 Raks İTÜ-Galatasaray 89-80
29.12.1996 Galatasaray-Raks İTÜ 71-54
Maçın en'leri
*Gökhan Üçoklar(GS),7 sayı daha atarsa TBL'deki 1500'üncü sayısına ulaşacak.
*Ahmet Suvattepe(İTÜ),TBL'deki 10'uncu maçına çıkacak.
*Güray Kanan(İTÜ),TBL'deki 120'nci maçına çıkacak.
*Güray Kanan(İTÜ),2 sayı daha atarsa TBL'deki 700'üncü sayısını atacak.
*Kemal Tunçeri(İTÜ),TBL'deki 150'nci maçına çıkacak.
*Kemal Tunçeri(İTÜ),29 sayı daha atarsa TBL'deki 1700'üncü sayısına ulaşacak.

.

baya EN li bi maç olcak desene ama .O maçta EN iyi biz olalım EN çok sayıyı biz atalım EN önemli galibiyetlerden birine imza atalım Buda GALATASARAYımızın EN leri olsun inşalah

sonra bana her şeyi eleştiriyor diye kızıyorsunuz. kardeşim ben nasıl eleştirmeyeyim.

ev sahibi takımsın maçın saatini ve gününü ayarlayamıyor musun. futbol maçıyla aynı gün aynı saatte basket maçı sonra taraftar bekle. hadi güne karışamadın saati 13 e falan al bari.

sonra rahmetli osman solakoğlu için yapılacak törene 15 bin kişilik katılım falan mı bekleniyor. yapılacak tören ahmet cömertte yapılamaz mı?

of of galatasarayım seni kimler aldı kimler yönetiyor seni.

maça orda olmaya çalışıcam.. akkah izin verirse.. futbol maçı aklımda hala. çok kritik maç .. eksik kadroyla savaşmamız gerek.. gelebilenlerden gelmeleri rica olunurr 24 saatten az kaldı

Canlı yayınla ilgili anlaşılmaz bir durum var. Geçen hafta Atv'yi aradım ve sordum bizim Ülker le oynadığımız maç mı önemli Beşiktaş'ın İtü ile oynadığı maçmı diye. Oradaki yetkili bana Beşiktaş'ı seyircileri daha çok takip ediyor, Amin gibi yıldızları var gibi birçok şey söyledi. Bende herne olursa olsun maçların önem dereceleri vardır dedim işte konsensüs yapıp karar veriyorlarmış falan filan. Şimdi bu hafta da bizim maçı veriyorlar. Acaba benim aramamın etkisimi oldu:) Neyse ben sevindim tabiki en azından seyircimizin azlığını ve oyuncularımızın çabalarını tv ekranından görecek olan Gerçek Galatasaray taraftarlarını salonlara çekme şansımız artar diye düşünüyorum.

Arkadaşlar üzülmek elde değil ama bu siteye kayıtlı 380 kişi var yaklaşık. Hepimiz gelsek yine dolmuyor, şöyle salonları dolduracağımız gün ne zaman gelecek. Gerçekten basketbol seyircisiz olmuyor. Seyircilerin takımlarına kattığı destek de ortada(seviyeyi bozmadan tabiki!) Umarım bir gün full seyirci ile oynarız. Halil Üner devre arasında SKY Turk'e konuk olmuştu 2. yarı oynayacağımız FB maçında seyircilerin oranının(8000/3000) busefer GS'den yana olacağını söyledi valla inanmak istiyorum ama...

Yayıncı kuruluşlar genellikle yayın akışlarına göre maçları belirliyor.Maçın öneminden daha çok onlar için saat önemli.Bir de sen çok ılımlı bir adama denk gelmişsin.Ntv'deki bir adam bana demediğini bırakmamıştı. :)

Arkadaşlar atv maçlarını saat 3'deki en önemli maçtan seçiyor, o yüzden diğer maçlar umurunda değil. Çok önemlşi bir maç olursa yayına göre ayarlanıyor asat(derbi gibi) onun dışında herhangi bir ayrıcalık yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...