Maç Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şirinevler Metro otobüsüne bin Metroda in orada sorsan gösterirler nasıl gideceğini

Zor maç umudum pek yok inşallah alırız. Arkamızdaki takımlar açıldı her hafta glip geliyorlar. Bu maçı alaamaz isek düşme potasına iyice gireriz..

maç çok zor geçicek tahmin ettiğimizden daha zor olack bence
savaşırsak mücadele edersek
3hafta önceki kolej maçındaki gibi oynarlarsa
kazanmamamız için hiç bi sebep yok

cihada bakar biras
iyi oynarsa çakarız

Dün gece All-Star'a kalktım.7:00'de uyuyabildim.13:00'de de kalkınca maça yetişme şansım kalmadı.Salon boş gibi.Ayrıca Ferguson yollanıyormuş.Little yine sahada.

Arkadaşlar,

Gerçekten maçın sonucunda yenilmiş olsakda sahada ter akıtan tüm oyuncularımıza gönüllerinden oynadıkları için teşekkür ediyorum. Arda, Gökhan ve Burak'ın katılmasıyla önümüzdeki hftadan itibaren Daçka maçıyla başlayan bir seri yakalayacağımıza da eminim. Little sanırım bu maçtaki performanısndan sonra kalır. Ama bizim için yeterli bir oyuncu değil bu kesin.

Tv nin verdiği bu maçtada yenilgi serimiz bozulmadı gerçekten de büyük şansszılık. Maça giden tüm seyiricilerimizede teşekkür ayrıca. Az sayıda olsalarda destekleri muhteşemdi. İnşallah maçlardaki seyirci sayımız artar. Haftaya Ayhan Şahenk'te Daçkayı yeneriz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...