Maç duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fener macı biletleri 20 ytl idi...

120 milyon nerde?NBA finali falanmı bu? Bu paraya CL finalini ve F1 İstanbulu en iyi yerlerde izlersin...

Federasyona dua etsinler Rüya takım macıyla aynı güne koymuslar macı.Gerci bunu da kendi istekleriyle yaptırmıslardır eminim.Yoksa o salon her türlü yıkılırdı kafalarına !

ultrAslan 35' Alıntı:
Tequila' Alıntı:
sen fener maçında biletleri 50 milyon yaparsan
sanada yaparlar

gayet basit konuşmaya hakkımız yok
abi ne alaka 50 milyon nerde 120 milyon nerde tamam kulup haksız olabilir ama 70 milyon fark koycak kadar değil !!!!!!!!!!!!!!!!!

Mantık aynı sonuç olarak..Bizim yönetim 50 yapılırsa gelinmeyeceğini düşündü..10lar 120 diye düşünmüş..

Selamlar;

İçerisinde bulundugumuz 100, yılda buyuk husranlar yasadıgımızın sizlerde farkındasınız.Kımse kımseden daha Galatasaraylı olmadıgı gibi kımsenın Galatasaraylılıgına laf soyleme hakkıda bulunmaz.Ancak;Karakterler degısebılır hatta ortadan kalka bılır.Bir baskan dusunun ki , 30 kısılık mısafır lıstesını bıle rakıbe bıldırmeyıp,taraftarına "120 mılyon bılet e burayada gıdersenız yuh" capraz kosusu ıle yaklasan. Bizi (tribun camıasını) takımdan , tribunden , salondan , havuzdan sogutmaya calısan.Dahası kume dusme hattındakı takımının yanlız kalmasına goz yumması.Ne mantıga ne akla sıgıyor.Basketbolculuktan yetısmıs bir adamın TARAFTAR ın mac aldırabılecegını bızden daha ıyı bılmesı lazım.Gelelım banvıt yonetımıne.Sureklı duyum alıyoruz. BJK - FB derneklerıne 250 ser bılet verılmıs.Calısanlarına , bandırmanın varos semtlerıne bedava sebıl sekılde dagıtılmıs bıletler. İyi gayet guzel.Feneri , bejekeyi , cingeci , cangıcıyı , davulcuyu , zurnacıyı cagırın toplayın . 120 mılyondan GS taraftarına ait salonun %20 lık bolumun bıletlerını satın. ama unuttugunuz bir sey var. 120 mılyona bılet alamasakta , tribunde takımı "bizim takım el ele hep beraber tribune" diye cagıramasakta. Büyük Galatasaray taraftarı orda olacaktır. 200 Km oteden gelıp salona gıremeyecektır belkı ama orda oalcaktır. unuttugunuz birsey var.;

ALAYINIZ BİR OLSANIZ BİLE BAŞ EDEMEZSİNİZ BİZLE.

GELIYORUZ!

Ummadığın taş baş yararmış.Olayı empatik düşünmek lazım.O hafta doğru olarak gözüken tilkilik şimdi seyircisiz oynamamıza neden olacak.Neyse en kötü Banvit tribününe gireriz. ;)Herhalde oradaki çoluk çocuk mesele yaratmaz. ;)

koch' Alıntı:
Ummadığın taş baş yararmış.Olayı empatik düşünmek lazım.O hafta doğru olarak gözüken tilkilik şimdi seyircisiz oynamamıza neden olacak.Neyse en kötü Banvit tribününe gireriz. ;)Herhalde oradaki çoluk çocuk mesele yaratmaz. ;)

Banvit taraftarına ait biletler giseden satısa cıkmıyormus. Yaratıcakları sorun curumlerı kadar olur. en fazla sehır dagılır bı sorun olmaz. bir tek bandırma emnıyetı kalmıstı gormedıgımız onuda goruruz.

Beyler; 120 milyonluk maç biletini duymak en az sizler kadar beni de üzdü ancak şu an itibariyle Galatasaray Basketbol Şubesi nin yapabilecegi birsey yok.
Menejerimizle görüstüm, kendisinin de eli kolu baglanmıs durumda. Cok iyi bir Galatasaraylı olan menejer Cihat Levent de bu duruma cok üzülüyor. Maalesef sahipsiz basketbol şubesinin düştüğü durum bu şekildedir. Büyük başkan Özhan Canaydın !

Şimdilik cumartesi akşamına kadar beklemedeyiz.

Kendi adıma herkesden özür diliyorum, maalesef sizleri bu maç için heveslendiren bendim ....

Beyler; 120 milyonluk maç biletini duymak en az sizler kadar beni de üzdü ancak şu an itibariyle Galatasaray Basketbol Şubesi nin yapabilecegi birsey yok.
Menejerimizle görüstüm, kendisinin de eli kolu baglanmıs durumda. Cok iyi bir Galatasaraylı olan menejer Cihat Levent de bu duruma cok üzülüyor. Maalesef sahipsiz basketbol şubesinin düştüğü durum bu şekildedir. Büyük başkan Özhan Canaydın !

Şimdilik cumartesi akşamına kadar beklemedeyiz.

Kendi adıma herkesden özür diliyorum, maalesef sizleri bu maç için heveslendiren bendim ....

özür dilenecek bir şey yok sen heveslendirmesen başkası heveslendirecek ondan takma kafanı peki bilet fiyatları değişme ihtimali bile yokmu sen takma kafanı arda abi SENİN HİÇ BİR SUÇUN YOK bunun tek suçlusu yönetimdir :(
_____________________________________________________________ŞEREFTİR SENİ SEVMEK

aslında gitsek grime olasılığımız olabilir dışarda kalırmıyız ki

1 tribün çocuğu eğer ki maça gitmeyi kafasına koymuşsa o maç trabzonda hatta van da olsa bile neyapar ne eder gider ve maça da 1 şekilde girer(lütfen ben 17 yaşında izmir e ankara ya konya ya hatta antalya ya gittiğimde cebimde bırakın yemek parasını dönüş için yol parası bile yoktu !!!)
Giden gider ...

Bahtsizbedewi' Alıntı:
1 tribün çocuğu eğer ki maça gitmeyi kafasına koymuşsa o maç trabzonda hatta van da olsa bile neyapar ne eder gider ve maça da 1 şekilde girer(lütfen ben 17 yaşında izmir e ankara ya konya ya hatta antalya ya gittiğimde cebimde bırakın yemek parasını dönüş için yol parası bile yoktu !!!)
Giden gider ...

Kimse gitmesin ya da giden gidemez dediğim yok. Münferit olarak her türlü kovalanır ama bu ortaya cıkan durumda organize bir hareket yapmak cok anlamsız. Organize bir harekette bulunup 3 kişinin girip 5 kisinin dısarıda kalması kabul edilemez bir sonuc olur.

Tabi bu sene bize karsı yapılan hersey gibi bununda hesabı gelecek senelerde sorulacaktır. Listeye Banvit te eklendi !

Önemleri minimum düzeyde olmasına ragmen gittiğimiz birçok basketbol deplasmanı sonrasında böyle bir maça şu an itibariyle gidemeyecek durumda olmamız ne kadar üzücü. İçimizdeki acıyı anlatmak zor.

Arkdaşlar gidiliyormu gidilmiyormu oraya gidip dışarada kalamak gibi ihtimal var ondan diyorrum lütfen birileri bu olaya açaıaklık getirsin mesela herkes gitti ama dışrıda kalırsak olay olur orada ondan diyorum biri net olarak açıklasın olayı

bende izmirdeyim ve bu maça gitmeyi çok istiyorum
ultrAslan 35 otobüs kaldırcakmısınız ,kaldırcaksanız saat kaçta ve nerden olucak acaba ?

Tribun cocugunun stada gıdıp gırecegını en az senın kadar ıyı bılıyorum bedewi. Artık duzen degıstı. artık kapıtalıst etkenler hat safhada trıbunlerde. takımına sahıp cıkmayan yonetım 120 mılyonluk bıletle bas basa bıraktı bızı.. yoksa sube arda abıye arda abıde bızlere 300 bılet dagıtsa fenamı olurdu ? adamlar 30 kısılık mısafır lısetısını bıle gondermemıslert kı 30 tane KAPALI adamı banvıte de yeter bandırmayada.

Ek olarak;

Maça "BEN SALONA GIRECEGIM" mantıgıyla kımse gelmesın bır kere.Turıstık bır gezı babında dusunup oyle cıkın yola keza bız oyle yapıcaz :)

eyvallah

beyler herkez http://www.banvit.com dan şikayetler bölümünden meil atsın ben attım emin olun 10 meil alsınlar kararı akşama kadar değiştirirler sonuçta bunlar ticari kuruluşlar. para herşeyin üzerinde atın meil tepkinizi belirtin

gs

ya abi yarın için çok heyecanlıyım.inşallah yarın bu maçı alıcaz,biz basketbol u türkiye ye sevdirdik ve bi dahaki sezon hak ettiğimiz yerde olucaz ben inanıyorum bu kadro çok kötü mdeğil bize sadece salon lazım ah şu salonumuz bi yapılsa o zaman herkes görücek bazı şeyleri :atki
TEK AŞKIMIZ GALATASARAY

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...