Miami Heat

Re: Miami Heat ve Three Big . . .

2k10'da Lakers olduğumda maç başladıktan 2 dakika sonra rakip oyundan çıkıyordu :) 2k11'de Miami olursam rakip oyuna başlamaz heralde :p

joneal.jpg
0617_bos_big3.jpg

Boston Celtics. :)

bu kadar da yusufladığınızı bilmezdim 2003 yeni yetmeleri :) kobe de insan rahat olun 8)
Lebron'un Kobe'yle karşılaştırılmasının Kobe'ye ne kadar büyük saygısızlık olduğu ortaya çıktı. Artık gönlümün bir yarısı Lakers'ta. kobe yap three pat'i ilan et peygamberliğini :shock:

Eskiden aldığım Wade forması vardı. Uzun süre sonra dolaptan çıkar herhalde o forma :)

Ama tabiki gönlümden geçen Boston Celtics.

''King&Flash Biraderler AŞ''

Hadi Bosh'ı geçtim de bu iki adamın yan yana oynayacak olmasına gerçekten sevindim.

Top paylaşımını nasıl çözecekler acaba merak etmiyor değilim ?

-Koçun sistemiyle mi?

Yoksa aralarındaki arkadaşlık bağlarıyla mı?

NBA'dee yıldız yönetimi diyince ilk akla gelen adam sanıldığı gibi Phil Jackson değil Pat Riley dir. Büyük ihtimalle bir zaman sonra takımın başına geçer 3 yıldızına göre oyun kurar. Bence şu an o takımda 1 numara oynamak çok kolay osla gerek. Savunma yapacaksın, bir de rakip sahaya geçince topu bana at lan!! der gibi bakan 3 adamdan en yakınındakine topu çıkaracan :)

Emin Doğanca' Alıntı:
Top paylaşımını nasıl çözecekler acaba merak etmiyor değilim ?

-Koçun sistemiyle mi?

Yoksa aralarındaki arkadaşlık bağlarıyla mı?

Her ikisi de.

Sühan Abi'nin dediği gibi Pat Riley var, bir de ne Bosh ne de LBJ buraya birkaç maç yapalım, beraber takılırız diye gelmediler. LBJ de Bosh da Wade tüm bunları düşünmüştür.

Heralde sahaya çıktılarında asıl olayı anlayacağız. :)

LeBron'u Wade'in yanına değil , Wade'in yanına LeBron geldi unutulmasın bu.Miami'nin kralı Wade'dir ;)

Bosh bana pek güvenilir gelmiyor onun yerine Amare olsaydi Nba'de bu sene maçlarin oynanmasına gerek bile kalmayabilirdi.

Lebron #6 Wade # 3 Amare #1

LeBron, Bosh ve Wade 6 yıllık kontrat yapmışlar. Üçününde 4. sezonun ardından takımdan ayrılma opsiyonları var. LeBron ve Bosh 110.1 MD, Wade 107.5 MD alacaklar. Ve bu üç oyuncu da Heat'in yan parçaları daha rahat alabilmesi, kadroya kurabilmesi için kontratlarından fedakarlıklar yapmışlar.

Ayrıca Mike Miller da Miami ile anlaşmış. 5 senelik sözleşmeden 25-30 MD arası bir ücret alacakmış. Söylenenlere göre Haslem de Maimi'nin önerdiği kontrati kabul edip, takımda kalabilirmiş.

Şuan en önemli eksik pota altında sert, ribaund alan bir oyuncu eksikliği. Olabilirse bir guard da fena olmaz. Olmadı Chalmers ile idare edilir. Wade de var zaten. Yer yer oraya kalabilir. Zaten guardın yapacağı iş belli, savunma yapsın, topu rakip alana taşısın.

Özetle LBJ&Wade&Bosh'ı duyan oyuncular takıma gelmek için kontrattan fedakarlık bile yapıyor.

En son Wade li Shaq lı Miaminin şampiyonlugunda bırakmıştım..

Bu sene beni de NBA e geri çağırıyolar sanki =)

O zaman bir bomba da ben birakayim. Bugun (belki de bu saatlerde) Derek Fisher ve Pat Riley bir araya geleceklerdi. Artik gerisini siz hesap edin.

Bunun yani sira Udonis Haslem muhtemelen takimda kalacaktir. Boylece pota altini biraz da olsa sertlestirebilirler. Yine de minimum kontratla Ben Wallace, Theo Ratliff gibi bir ismin kadroya katilmasi gerekir.

Guard olarak Derek Fisher'i alamazlarsa eger Anthony Carter iyi bir secim olabilir.

Son olarak bir arkadasimdan LeBron'un PG olarak oynatilacagini, Pat Riley'in bu konuda LeBron'un Magic'ten bile iyi oldugu yonunde bir dusuncesi oldugunu ogrendim. Ilgili haber nerede cikti, pek bir bilgim yok.

Son olarak, arkadaslar bu uclunun hedefi belli: Hanedanlik. Hatta daha da ileri gidip Boston'un rekorunu kirmak. Bu uclu parayi, sani, sohreti bir yana birakip (yeteri kadar kazanmislardir zaten) tarihe gecmek istiyorlar. Bu sekilde dusunmek gerekir. Zaten kisa vadede bunu basaramayacaklarini anlarlarsa iclerinden biri, ismini tahmin etmek zor degil, takasini isteyecektir.