Miami Heat

Re: Miami Heat ve Three Big . . .

Cavaliers'ın sahibi Dan Gilbert, sözleşmesi sona erdikten sonra tercihini Miami Heat'ten yana kullanan LeBron James'i ağır şekilde eleştirdi.

Gilbert, kararını ESPN'de bir saatlik canlı yayında açıklayan James için, "burada herkes ona gereğinden fazla kol kanat gerdi. Bu gece onun gerçek yüzünü gördük" dedi.

Gilbert, Boston Celtics karşısında 2-1 öne geçtikten sonra kaybettikleri konferans yarı final serisinde James'in mücadele etmediğini savunarak, "hiç oynamadı. Sadece beşinci maçta değil, ikinci, dördüncü ve altıncı maçlarda da kılını kıpırdatmadı. Spor tarihinde bir süper yıldızın takımını böyle ortada bırakması hiç görülmedi" dedi.

Cavaliers söz konusu seride beşinci maçı 32 sayı farkla kaybederken, James maç boyunca kayıtsız ve sıkıntılı bir görüntü sergilemiş, karşılaşma sonrası ilginç açıklamaları ile de kafalarda soru işaretleri uyandırmıştı.

Cavaliers'ı beş yıl önce satın alan Dan Gilbert, James'in, 2009'daki Orlando serisinin altıncı maçında da oynamadığını iddia ederek, "maçı tekrar izleyin. Kaç şut kullandı sayın" dedi.

Gilbert, kendisini en fazla hayal kırıklığına uğratan konunun, James'in sezon bittikten sonra hiçbir telefonuna ve mesajına cevap vermemesi, Miami'de oynama kararından kendilerini haberdar etmemesi olduğunu söyledi.

Gilbert, "LeBron James şampiyonluk için zaten iki süper yıldızı olan bir takıma gitmek istiyorsa sorun yok. Biz onlardan daha önce şampiyon olacağız" dedi.

Cavaliers'ta yedi sezon geçiren James konusunda "geçmişte onunla ilgili bazı durumlarda daha farklı davranmalıydım" diyerek pişmanlığını dile getiren Gilbert, "sorun ayrılması değil, saygısız tutumu. Sporcuların sorumsuz davranışlarının hesabını verme zamanı geldi. Çocuklarımızı bu örneklerle mi yetiştireceğiz?" ifadelerini kullandı.

Gilbert, Cavaliers'ın internet sitesinde yer alan ifadelerinde ise James'in Miami'yi seçmesiyle sonuçlanan süreci, "spor tarihinin ve hatta şov dünyasının daha önce hiç tanık olmadığı şekilde bir kendini beğenmişlik ve pazarlama gösterisi" olduğunu söyledi.

Cavs taraftarlarının böyle bir davranışı hak etmediğini söyleyen Gilbert, "siz böylesine korkakça bir ikiyüzlülüğü ve ihaneti hak etmiyorsunuz. Kendine Kral' lakabını takan kişi, uğursuzluğunu güneye de götürecek" dedi

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Burak Barut":292ovwtv]Semih ve Murat Abi varsa ben her türlü formamı yenilerim : ))

Yazdım bunu kenara kardeşim.[/quote:292ovwtv]

Doğan bu yola beraber baş koyduk :)
Onlar öncü birlik biz arkadan takip edecez yazma bi yere kapalım Taksim'de ki Nba mağazasından 2 Heat forması.

Burak Barut' Alıntı:
Doğan bu yola beraber baş koyduk :)
Onlar öncü birlik biz arkadan takip edecez yazma bi yere kapalım Taksim'de ki Nba mağazasından 2 Heat forması.

Lazım gibi gözüküyor.Takım ilk 5i bir halletsin kardeşim bunu organize edelim bizde ;)

Burak Barut' Alıntı:
Bence haksızlık olmasın diğer takımlara 3'e 5 oynasınlar :)

Bizim ikiliyi yedeklemeye gerek yok zaten arkadaşlar 40 dakikaya alışık.Bosh arada bizim sinirleri test edebilir ama öbür türlüde bizi durduracak etken olmazdı ve kardeşim.

:) dominos'tan pizza sipariş eder gibi yüzük siparişi vermeye de başlarsınız yakında :) :p

Bu üç biraderi duyan, takıma girmek için para almamaya bile razı olur. Bir de Pat Reis faktörü var tabi :) Haldun Üstünel'in ABD şubesine döndü.

Deniz Baskın' Alıntı:
:) dominos'tan pizza sipariş eder gibi yüzük siparişi vermeye de başlarsınız yakında :) :p

30 dakika'da kapımızda ;)

FORZA HEAT !

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Bu üç biraderi duyan, takıma girmek için para almamaya bile razı olur. Bir de Pat Reis faktörü var tabi :) Haldun Üstünel'in ABD şubesine döndü.

Uğur,

Miami plajları bizleri bekler bu sene ;)

Abi zaten LeBron bana mesaj attı, Dwayne ile Chris burda seni de bekleriz. Bir de forumda sadece benim için değil, Chris ve Dwayne içinde birkaç kelam et, sonra bozuluyorlar falan dedi.

Ben bu sözlerden LeBron da artık ego kalmadığını anladım :)

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":31zksdeh]Bu üç biraderi duyan, takıma girmek için para almamaya bile razı olur. Bir de Pat Reis faktörü var tabi :) Haldun Üstünel'in ABD şubesine döndü.

Uğur,

Miami plajları bizleri bekler bu sene ;)[/quote:31zksdeh]

Abi ayarlayabilirsek önceden gidelim. Olmadı, toplanır, şampiyonluk sonrası kutalamalara gideriz :)

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Abi zaten LeBron bana mesaj attı, Dwayne ile Chris burda seni de bekleriz. Bir de forumda sadece benim için değil, Chris ve Dwayne içinde birkaç kelam et, sonra bozuluyorlar falan dedi.

Ben bu sözlerden LeBron da artık ego kalmadığını anladım :)

[quote="Uğur YILMAZ":4lxjrdha]Bu üç biraderi duyan, takıma girmek için para almamaya bile razı olur. Bir de Pat Reis faktörü var tabi :) Haldun Üstünel'in ABD şubesine döndü.

Abi ayarlayabilirsek önceden gidelim. Olmadı, toplanır, şampiyonluk sonrası kutalamalara gideriz :)[/quote:4lxjrdha]

Oooo iyi ozaman egosunuda aştıysa sorunumuz yok desene.Yazarız sen,ben, Burak her birimiz değişmeli şekilde birini yorumlarız hepsinin gönlü olur :p

Öncesinden bir gidelim dediğin gibi havasını soluyalım ,Pat Riley'ye yüklenmeyelim işin ucundan tutumuş oluruz takımı kaynaştırırız falan filan :p

Sonrasında yüzüğün kargosunu bekleyemem ben gider orada bizzat takarız ;)

Chris'i ancak Burak Abi motive eder :)

LeBron da zaten kargoya falan veremem. Zaten kontrattan fedakarlık yaptık, Miller için dedi. Bundan sonra benden beş kuruş çalışmaz diyor. Ben de dedim gelsek bizim bilet, vize falan halletmicen mi? Artık Pat Reis halleder onu dedi, olmadı ''Three Kings'' olarak orta ödenek çıkartırız dedi :)

Abi bir de Miami'ye gidicez de sadece yüzük için değil, ''Miami Beach'' var en nihayetinde. Bu plaj nihayetinde tüm halka açık olacak, kızlar falan. Türkiye'ye dönünce sorun çıkmasın diye, LeBron özellikle belirtti :)

Miami sahillerinden, Los Angeles'a ses gider mi :)

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Chris'i ancak Burak Abi motive eder :)

LeBron da zaten kargoya falan veremem. Zaten kontrattan fedakarlık yaptık, Miller için dedi. Bundan sonra benden beş kuruş çalışmaz diyor. Ben de dedim gelsek bizim bilet, vize falan halletmicen mi? Artık Pat Reis halleder onu dedi, olmadı ''Three Kings'' olarak orta ödenek çıkartırız dedi :)

Abi bir de Miami'ye gidicez de sadece yüzük için değil, ''Miami Beach'' var en nihayetinde. Bu plaj nihayetinde tüm halka açık olacak, kızlar falan. Türkiye'ye dönünce sorun çıkmasın diye, LeBron özellikle belirtti :)

Miami sahillerinden, Los Angeles'a ses gider mi :)

Miami sahillerinde bombayı batlatalım Los Angeles yerinden zıplar be kardeşim.
Burak'a dedim sadece bizim üçlü için okadar yol yapamam deniz,kum,güneş,kızlar kombinasyonuna girişmemiz gerekiyor ;)

34377_412069528462_8245623462_4581350_5603578_n.jpg

Iverson -> Miami deniliyor :)
Olursa böyle birşey Iverson reisin hatrına bende Miami'li olurum. Tabi 76ers'ın yeri apayrı o sonuna kadar :)

Eğer, Ivy gelirse Nilay abla da Heatli olur. :)

Yok artık :) Topla 'kanka' derecesinde yakın arkadaşlık kurmuş bu kadar oyuncunun aynı takımda olması pek hayra alamet olmaz sanırım :)