Miami Heat

Re: Miami Heat ve Three Big . . .

Emre Yuksel' Alıntı:
new york'da bir dergi lebron için " son of a beach " diye manşet atmış. cümlenin gelişinden aslında , aynı şekilde okunan " bitch " i kastettiğini herkes anlamış tabii..

ABD gibi ünlü tazminat davaları ile ünlü bir ülke için çok ters hareket bence.Ama New York'uda anlıyorum bunca sene şu yıl için bekleyip sadece Amare ile kalınca hazımsızlık yapmış.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Miami eğer kadroyu oturtursa üstüste şampiyonluklar görebilir ama ya oturtamazsa?

Biz(Ben-Burak-Uğur) ona el attık Gazenfer o konuda hiç sıkıntı yok :p

Emre Yuksel' Alıntı:
new york'da bir dergi lebron için " son of a beach " diye manşet atmış. cümlenin gelişinden aslında , aynı şekilde okunan " bitch " i kastettiğini herkes anlamış tabii..
100709lebronnydailynewsback.jpg

Bundan sonra Miami ve Three Big ile tüm düşüncelerimi maç değerlendirmelerimi burakbuisleri.blogspot'tan yapacam :)

Haslem kaldı!

Denver Nuggets ve Dallas Mavericks'ten aldığı daha yüksek teklifleri reddeden Udonis Haslem, takımı Miami Heat'te kaldı.
Oyuncunun takımıyla vardığı anlaşmaya dair herhangi bir bilgi verilmezken, 30 yaşındaki oyuncunun da Miami Heat'ten vazgeçmeyi istemediğine dikkat çekildi.

Haslem kaldı, Fisher'dan kurtulduk :)

Diyorum ya bu üçlüyü duyan para falan dinlemiyor. Haslem de harbi adammış, daha çok para alabilecekken Miami'de kaldı.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Haslem kaldı, Fisher'dan kurtulduk :)

Diyorum ya bu üçlüyü duyan para falan dinlemiyor. Haslem de harbi adammış, daha çok para alabilecekken Miami'de kaldı.

Buda güzel oldu beanc açısından.

Bu arada bizim draft ettiğimiz adamlar nasıl Uğur biliyormusun?

Fisher'ın layık olduğu yerde kalıp üst basamaklara yeltenmemesi iyi oldu korkmuştum bize gelir diye. :p

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":1dm4h92r]Haslem kaldı, Fisher'dan kurtulduk :)

Buda güzel oldu beanc açısından.

Bu arada bizim draft ettiğimiz adamlar nasıl Uğur biliyormusun?

Fisher'ın layık olduğu yerde kalıp üst basamaklara yeltenmemesi iyi oldu korkmuştum bize gelir diye. :p[/quote:1dm4h92r]
Jarvis Varnado ve De'Sean Butler kesinlikle boş çıkmayacak adamlar.Ama Haslem'da kaldığına göre Jarvis ancak 3. uzun forvet olabilir takımda..Keza Mike Miller'da gelirse 3. kısa forvet olur De'Sean Butler.

Mike Miller İmzaladı!

Miami Heat,daha önce peşinde olduğu ve anlaştığı Mike Miller'le 5 yıllık bir kontrat imzaladı.

Miller'in temsilcisi:"Mike Miller'i almak için Heat Knicks, Cavaliers, Clippers ve Bulls'dan daha öndeydi."açıklamasını yaptı.

Heat,Miller'le free-agent sezonunun başladığı gün Los Angeles'te bir araya gelmişti.

Realgm

Udonis Haslem 5 yil 34 milyonluk teklifi reddedip Miami'nin verdigi 20 milyona evet demis sonrada Miami benim memleketim ayagi yapiyo bi git ya Haslem 14 milyon dolar var arada :) :)

Fatih Sinan DURAK' Alıntı:
Udonis Haslem 5 yil 34 milyonluk teklifi reddedip Miami'nin verdigi 20 milyona evet demis sonrada Miami benim memleketim ayagi yapiyo bi git ya Haslem 14 milyon dolar var arada :) :)

Miami 20 milyon veriyor.. Yani Haslem 14 milyon dolardan vazgeçiyor Miami için.. Miamiyi çok sevdiği belli memleketim demesi normal :)

NOT:Ben de yanlış anlamış olabilirim seni..

Ben pek istemesem de Ilgauskas şu cap ile alınabilecek iyi adamlardan biridir. Öyle böyle her zaman bir skor potansiyeli vardır. Benchten gelirse rotasyonu da rahatlatır. Aslında Haslem ve Ilgauskas bench için iyi adamlar. Skor potansiyeli olmasa da sert, pis işleri yapan bir uzun bulsak güzel olur.

Brad Miller Yakında Karar Verecek
brad+miller+receiving+pass.jpg

Free agent pivot Brad Miller'ın yeni takımı bu hafta sonuna kadar büyük ihtimalle belli olacak.Sezonu Bulls'ta tamamlayan Brad Miller'ın Menajeri Mark Bartelstein, bu hafta Miller'ın yeni takımının belli olacağını söylerken Bulls dahil bir kaç takımla görüştüklerini söyledi.Verilen bilgilere göre süper bir 3 'lü yaratan Miami Miller'ın peşinde ve Brad Miller'da bu konuya sıcak bakıyor . Brad Heat'e gidip Şampiyonluk yaşamayı umuyor .

Kaynak:nbasketbol.blogcu

Kaan Çağdur' Alıntı:
Brad Miller Yakında Karar Verecek
brad+miller+receiving+pass.jpg

Free agent pivot Brad Miller'ın yeni takımı bu hafta sonuna kadar büyük ihtimalle belli olacak.Sezonu Bulls'ta tamamlayan Brad Miller'ın Menajeri Mark Bartelstein, bu hafta Miller'ın yeni takımının belli olacağını söylerken Bulls dahil bir kaç takımla görüştüklerini söyledi.Verilen bilgilere göre süper bir 3 'lü yaratan Miami Miller'ın peşinde ve Brad Miller'da bu konuya sıcak bakıyor . Brad Heat'e gidip Şampiyonluk yaşamayı umuyor .

Kaynak:nbasketbol.blogcu
oh oh oh Ilga ve Miller... Show must go on '' Andrew ''...