Miami Heat

Re: Miami Heat ve Three Big . . .

İverson gelirse Doğu All Star takımı belli olur :)

İverson'un gelmesini hiç istemem takım dinamiklerini bozabilir, ama Emre kardeşim sen gel bizim takıma. :)

Uğur, ben Wadeciyim ya, ama Bosh'a da abilik yaparım :)

Doğan lafımızdayım, seneye Work And Watch kapsamında Miami'ye mi gitsek ne etsek .

Burak Barut' Alıntı:
İverson gelirse Doğu All Star takımı belli olur :)

İverson'un gelmesini hiç istemem takım dinamiklerini bozabilir, ama Emre kardeşim sen gel bizim takıma. :)

Uğur, ben Wadeciyim ya, ama Bosh'a da abilik yaparım :)

Doğan lafımızdayım, seneye Work And Watch kapsamında Miami'ye mi gitsek ne etsek .

İvy benide tedirgin ediyor.Shaq ve House'a kassak daha iyi olur.

Ayrıca Wade gazını aldımı kendi gider kardeşimde Bosh'un ciddi mental desteğine ,yazılarına ihtiyacı olacaktır :p

Her türlü Work and Watch'a varım , ama önce bakıp sonra çalışsak daha iyi olur :p

Abi Bosh'a ağırlık ver, onu ancak sen adam edersin :)

Ben de AI gelsin istemem, bizim guard sadece top taşısın. AI dayanamaz, yine 20 saniye topu elinde tutar. :)

Aklıma geldi, psikopat Sheed'i alsak mı :) Takıma ara sıra aksiyon katar, teknik faulleri o alır, böyle deliler lazım oluyor :)

Ben Swim and Watch buldum, toplanıp ona gidelim.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Abi Bosh'a ağırlık ver, onu ancak sen adam edersin :)

Ben de AI gelsin istemem, bizim guard sadece top taşısın. AI dayanamaz, yine 20 saniye topu elinde tutar. :)

Aklıma geldi, psikopat Sheed'i alsak mı :) Takıma ara sıra aksiyon katar, teknik faulleri o alır, böyle deliler lazım oluyor :)

Ben Swim and Watch buldum, toplanıp ona gidelim.

Bosh-Sheed ikilisini aynı takımamı koyalım diyorsun Uğur :p

Burak,

Uğur'un Swim and Watch teklifi daha makul geldi bak çalışma işini artık akşama yaparız :p

Burak Abi burdan, Sheed de ordan baskıyı kurdu mu, Bosh da adam olur. O kadar da dengesiz değildir heralde :)

Ama şöyle bir ihtimal de var, olan dengesi de bu kıskaçta şaşabilir :)

Sheed benim dengeyi bozar alt üst oluruz : )
O Boston'da Doc Riversla takılmaya devam etsin Riley yaşlı başlı adam yormayın onu, en iyisi 3 ümüz gidelim o takımda oynayalım topu bi şekilde yarı sahaya geçirsek yeter, böylece Play & Watch yapmış oluruz : )

Merak etmeyin Bosh benimdir : ) Ondan bir Howard atletiğinde, SHaq gücünde, Mutombo blok yeteneğinde bi adam haline dönüştüreceğim...

Bu arada Three Big Miami'de buluşmuşken, Gsbasket'te de Three Big(Burak-Doğan-Uğur) oluşumunu seziyorum Miami semalarında. ;) : ))

Shaq'ın Spurs veya Heat'e gitmesi Olası Değil

Shaq için Heat ve Spurs'e gitme ihtimalinden bahsediliyordu.

Fakat Mark Stein her iki takım içinde bunu pek olası olmadığın söyledi.

Spursun kimyasına uygun olmadığını ve Pat Riley ile de zaten çalıştığını söyledi

Shaq için en uygun takımın Hawks veya Dallas'tan biridir dedi.

Realgm

Ilgauskas Miami'de Oynamak İstiyor

Cavaliers free-agentı Zydrunas Ilgauskas, LeBron James ile birlikte Heat'de oynamak istiyor..

Ilgauskas Cumartesi günü Miami Herald'a Miami'de oynamayı çok istediğini bildirdi ..

RealGM

Kaan Çağdur' Alıntı:
Ilgauskas Miami'de Oynamak İstiyor

Cavaliers free-agentı Zydrunas Ilgauskas, LeBron James ile birlikte Heat'de oynamak istiyor..

Ilgauskas Cumartesi günü Miami Herald'a Miami'de oynamayı çok istediğini bildirdi ..

RealGM

İşte bu arkadaşta benim bir türlü hoşlanamadığım oyunculardandır.

Ancak top kullanma derdinin olmaması,perde oyununu bilmesi,topla hareket eden adama şut pozisyonu sağlayabilmesi onu takım kimyası içim makul adaylardan biri haline getiriyor anca yinede benim için soru işareti.

Ilga'yı değil ben 3ümüz bir araya gelsek motive edemeyiz dostlar :)

Bu arada koç kim olacak ? Bizim genç videocu ne kadar süre devam ettirecek ?

Burak Barut' Alıntı:
Ilga'yı değil ben 3ümüz bir araya gelsek motive edemeyiz dostlar :)

Bu arada koç kim olacak ? Bizim genç videocu ne kadar süre devam ettirecek ?

Bu kadar bomba oyuncu bir araya konduktan sonra bir zahmet Pat Riley'de rahat patron koltuğundan kalksında beanche insin.

Ilga o ifadesiz suratı ile benim oldu olası maç izlerken moralimi bozmuş bir adamdır.Takımımızda bu mutsuzluğa izin veremeyiz :p

Usta Miami'de ufak depremler oluyormuş merkez üstü Lakers'mış ;)

Şimdiden titremeyede gerek yok ki daha yeni bir takımız :p

new york'da bir dergi lebron için " son of a beach " diye manşet atmış. cümlenin gelişinden aslında , aynı şekilde okunan " bitch " i kastettiğini herkes anlamış tabii..

Bayağıdır giremedim internete. Şu konuya 1-2 şey yazmak isterim.

LeBron herkesi çok şaşırttı öncelikle. Egosuyla bilinen oyuncunun sırf şampiyonluk istediği için yıllık ücretinde indirime gitmesi ve Wade'in takımına gelmesi ilginç. Miami Heat Dwyane Wade'in takımıdır ve Wade bu takımda her zaman 1 numaralı oyuncudur. Olur da final serisinin son topu Miami'ye gelirse onu da Wade kullanır.

Kobe-LeBron tartışmalarında hakkının yendiğini düşündüğüm bir oyuncuydu Wade, şimdi herşey netleşir. Kobe için de asıl sezon bu sezon olacak, karşılarında şimdi onlar kadar güçlü bir takım var.

Miami eğer kadroyu oturtursa üstüste şampiyonluklar görebilir ama ya oturtamazsa?