Mustafa Cengiz Yönetimi ve Basketbol

Hakan Üstünberk bi ara aday gösterilmeye calisiliyor diye haberler dolaniyordu. Hakan Üstünberk olabilir.

Ozan Korkut olmamali hitab sekli yetersiz. Burak Elmas, Adnan Öztürk bu ikisinden biri olabilir veya.
Ünal Aysalin iyi isler yaptigi dönemde Adnan Öztürkde vardi, nezaman Adnan Öztürk gitti Ünal Aysal sacmalamaya basladi.

Hakan Üstünberk bi ara aday gösterilmeye calisiliyor diye haberler dolaniyordu. Hakan Üstünberk olabilir.

Ozan Korkut olmamali hitab sekli yetersiz. Burak Elmas, Adnan Öztürk bu ikisinden biri olabilir veya.
Ünal Aysalin iyi isler yaptigi dönemde Adnan Öztürkde vardi, nezaman Adnan Öztürk gitti Ünal Aysal sacmalamaya basladi.

Hakan Üstünberk de hiç içime sinmedi.
Bunu yapabilecek kapasitesi var mı ?
Sanmıyorum..

Adnan Öztürk de hiç güvenilir biri değil. Kaç defa aday olacağım dedi ama her seferinde vazgeçti.
Bende Ozan Korkut'u yetersiz görüyorum.

Burak Elmas gelirse Fatih Hoca ile araları kötü diye biliyorum. Bu yüzden onu da istemem.

Kim yeterli olur inanin onu da bilmiyorum.
Koskoca kulüpte adam yok !

En iyi plan: Fatih Terim başkan olmalı. Makul plan: Faruk Süren liderliğinde vizyoner bir yönetim kurulu kurulmalı ve Fatih Terim futbolun başına geçmelidir. Sonuç: Hocamızı artık takım elbiseli görmek isterim. Zamanı gelmiştir.

Faruk Süren önderliğinde vizyoner bir yönetim daha mantıklı,Faruk bey fazla koşturmaz onun yerine çok güçlü 2.başkan ve başkan yardımcıları olursa bu iş yürür.Tabi Ünal Aysal benim için birinci seçenektir ama aday olmak istemiyor,çok belli.

Bu yönetim görevde ne kadar az kalırsa Galatasaray ve amatör branşlar için o kadar iyi.

Ulusoy'lar Arda Turan'ın tarafında yer alıp İmparator'a defalarca saygısızlık yaptılar. Hiçbir yere aday olabilecek desteği bulabileceklerini sanmam.

Çeşitli çalışmalar yapılıyor, finansal tablo Mayıs ayından berbat olmazsa bir aday kesin şu an.
Kulübü yönetebilecek vizyonlu bir aday gelsin de Fatih Terim ile iyi anlaşması benim için olmazsa olmaz değil. Profesyonel olmayı bilmek lazım. Fatih Terimi severim o başka konu ama kulübü yönetecek adamları Terime göre seçmeyi sağlıklı görmüyorum. Kaldı ki kendisi de Cengiz'in devam etmesini istiyordu diye biliyorum ama Cengiz ile olacak iş değildi ve bu çok önceden belliydi.

Aysal konusuna gelince de Aysal bir daha o topa girmez. Girmemeli de adamın değerini anlamayıp hem içerden hem dışardan yediler.

Hakan Üstünberk konusuna gelince de Cengizlerden Özbeklerden sonra çağ atlatır ama aday olur mu..? önünü açarlar mı oralar karışık söz konusu Galatasaray olduğunda..

Ozan Korkut konusuna gelince de ben ilerde bir gün tekrar aday olacağını düşünüyorum, bence başarılı da olur ama Galatasaray'ın dedeleri onu seçer mi ondan çok emin değilim ve Adnan Öztürk bana da güven veren bir tip değil ama Cengiz'den filan her halükarda iyidir.

Bundan sonraki ilk seçim olur mu bilmiyorum ama orta vadede Adnan Polat'ın yeniden aday olabileceğini düşünüyorum.

Kulübü yönetebilecek vizyonlu bir aday gelsin de Fatih Terim ile iyi anlaşması benim için olmazsa olmaz değil. Profesyonel olmayı bilmek lazım. Fatih Terimi severim o başka konu ama kulübü yönetecek adamları Terime göre seçmeyi sağlıklı görmüyorum. Kaldı ki kendisi de Cengiz'in devam etmesini istiyordu diye biliyorum ama Cengiz ile olacak iş değildi ve bu çok önceden belliydi.

Aysal konusuna gelince de Aysal bir daha o topa girmez. Girmemeli de adamın değerini anlamayıp hem içerden hem dışardan yediler.

Hakan Üstünberk konusuna gelince de Cengizlerden Özbeklerden sonra çağ atlatır ama aday olur mu..? önünü açarlar mı oralar karışık söz konusu Galatasaray olduğunda..

Ozan Korkut konusuna gelince de ben ilerde bir gün tekrar aday olacağını düşünüyorum, bence başarılı da olur ama Galatasaray'ın dedeleri onu seçer mi ondan çok emin değilim ve Adnan Öztürk bana da güven veren bir tip değil ama Cengiz'den filan her halükarda iyidir.

Bundan sonraki ilk seçim olur mu bilmiyorum ama orta vadede Adnan Polat'ın yeniden aday olabileceğini düşünüyorum.

Can Abi gerçekten Hakan Üstünberk gelirse çağ atlatır mi ?
Uzak kaldı camiadan çünkü.
Ozan Korkut bence başkan adayı olmasın.
Oluşabilecek güçlü bir yönetimde olsun.
Daha sonra Başkanlığa aday olsun.
Bizde gelecek için güçlü bir başkan adayı kazanmış oluruz...

Bayram Abi..
Keşke Faruk Başkan geri gelse.
Dediğin şekilde olursa Ali Dürüst ve Adnan Öztürk gibi yardımcıları ile işleri çok rahat yürütür.
Keşke olsa.
Bize vizyonlu, her alanda is yapabilecek güçlü bir yönetim lazım.
Umarım böyle bir yönetime sahip oluruz en kisa sürede...

Galatasaray'ı kurtaracak yönetim şekli bugün için birlik yönetimi. Başta etkili saygınlığı olan bir başkan ve yanında güçlü bir ekip.

Bayram Abi..
Dediğin şekilde olursa Ali Dürüst ve Adnan Öztürk gibi yardımcıları ile işleri çok rahat yürütür.
Keşke olsa.
Çok iddialı olmak istemem ama her türlü Mustafa Cengiz'den iyi olacaktır diye tahmin ediyorum Hakan Üstünberk.

Bayram Abi..
Keşke olsa.
Artık hepimizin içini rahat ettirecek bir yönetime ihtiyacımız var.Demeliyiz ki bu adamlar güçlü bu adamlar vizyon sahibi,Galatasaray'ı bütün branşlarda heyecan verici kadrolarla liglere başlatabilirler.En az 6 yıl görevde kalacak bir yönetimimiz olsun artık.

Şimdiki yönetim sırf Dursun Özbek seçilmesin diye seçilmiş bir yönetim ve Gslatasaray'ı yönetiyor olmaları kendileri için büyük bir şans,demek ki herkes umutlu olmalı,bu yönetim Galatasaray'ı yönetiyorsa herkes belki bir gün en yüksek hayallerine ulaşabilir.

Yönetimde çatırdamalar devam ediyor. Yönetim kurulu toplantılarına katılmayan ve istifa düşünen üyeler sağa sola konuşmaya başlamışlar bile. Ayrıca size daha önce bahsettiğim şampiyonlar ligi gelirinin belli bir bölümünün önceden harcanması ve dünden beri Galatasaray şu kadar para alacak denen haberlerin gerçeği yansıtmaması da cabası. Şampiyonlar ligi ücret konusunda ayrıntılı bilgi merak edenler için https://twitter.com/is_xs/status/1029679642964369409

Emre Akbaba Türk parasıyla 30M civarı ile transfer edildi. Basketbolun bizi cümle aleme madara eden, ödenmesi imkansız borç toplamı: 20m TL. Varın siz düşünün branşlara verdikleri önemi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emre Akbaba Türk parasıyla 30M civarı ile transfer edildi. Basketbolun bizi cümle aleme madara eden, ödenmesi imkansız borç toplamı: 20m TL. Varın siz düşünün branşlara verdikleri önemi.

Mustafa cengiz ve yönetiminin basariz oldugu konusunda sizinle ayni düsünüyorum. Basketbol bransina ve diğer branslara yaklasimlarinin ve icraatlarinin şu ana kadar çok kötü. Ancak futbol bransina yapilan transferin yukardaki şekliyle kiyaslamanin doğru olmadigi kanisindayim. Çünkü sampitonlar ligindeki bir veya iki beraberlik sonucunda elde ettigimiz para yaklaşik eurolig den elde edelebilecek en yüksek geliri ile ayni. Tarafta desen 1 maç basketboldaki tüm maçlardan elde edilecek gelirden fazla. Futbol disindaki branşlarda ilk önce gelir getirici salonlar yapilmali, alt yapiya önem verilmeli ve iyi destekleyici sponsorla hareket edilmelidir. Yine takim iskeleti 3 yillik plan için kurulmalidir.

Mustafa cengiz ve yönetiminin basariz oldugu konusunda sizinle ayni düsünüyorum. Basketbol bransina ve diğer branslara yaklasimlarinin ve icraatlarinin şu ana kadar çok kötü. Ancak futbol bransina yapilan transferin yukardaki şekliyle kiyaslamanin doğru olmadigi kanisindayim. Çünkü sampitonlar ligindeki bir veya iki beraberlik sonucunda elde ettigimiz para yaklaşik eurolig den elde edelebilecek en yüksek geliri ile ayni. Tarafta desen 1 maç basketboldaki tüm maçlardan elde edilecek gelirden fazla. Futbol disindaki branşlarda ilk önce gelir getirici salonlar yapilmali, alt yapiya önem verilmeli ve iyi destekleyici sponsorla hareket edilmelidir. Yine takim iskeleti 3 yillik plan için kurulmalidir.

Sampiyonlar ligini birak. Süper ligde kazandigin her mac icin 2.2 Milyon Euro aliyorsun....

Branşlar arası farkın olduğunu ben de biliyorum ama 7 aydır şu komik parayı ödemeyip sürekli futbolu düşünmek... Ha o sponsor, kalkınma bilmem ne gibi şeyler de aylardır hayalden öte geçemiyor. Tek duyduğumuz ağlamalar sızlanmalar, çözüm üretimi koca bir SIFIR. Kaldı ki rezil olan yine Galatasaray markası oluyor.

Son düzenleme:
Başkan dün basın toplantısında borçlarımızın %70'lik kısmını oluşturan kısa vadeli borçların yapılandırılıp uzun vadeye yayıldığını ve TL'ye çevrildiğini söyledi. Detaylarını yakın zamanda öğreniriz. Bu dediğini yaptıysa şu basketbolda ki transfer yasağından da futbolda ki yapılan transferlerden de önemli bir yapmış olacak.

Başkan dün basın toplantısında borçlarımızın %70'lik kısmını oluşturan kısa vadeli borçların yapılandırılıp uzun vadeye yayıldığını ve TL'ye çevrildiğini söyledi. Detaylarını yakın zamanda öğreniriz. Bu dediğini yaptıysa şu basketbolda ki transfer yasağından da futbolda ki yapılan transferlerden de önemli bir yapmış olacak.

Siyasiler ile buluşmasının nedeni buymuş.
Eğer haber doğru ise tabi.
Ama güzel hamle tebrik edelim.
Transfer yasağı kaldırsın, kadın şubeye sahip çıksin, Fatih hocaya yardimci olsun gönlümüze tekrar girecektir...

Amatör şubeleri kapatan yönetim olarak tarihe geçme cesaretini bulamadılar kendilerinde.
Bunun bedelini de iki major branşta dört takımla birden küme düşen efsane yönetim olarak ödemezler umarım...