Mustafa Sarp

4. Hakemi takdir ediyorum ya helal olsun keşke bütün 4. hakemler böyle duyarlı olsa. Türk futboluna ve Galatasaray'a büyük bir hizmetti plaket falan bile verebilirz aslında forum olarak :)

Abi yok ya anlamıyorum ne var bu adamda ne gördükte aldık ? Top kontrolü sıfır,pas özürlü,oyunun yönünü değiştirme desen hayatında 2-3 kere yanlışlıkla yapmıştır,şut yok,savunma yok,zeka yok,birde umursamaz tavırları yok mu gördüğüm yerde indiresim var bu şahsı !

Tam bir ziyan ya cidden bugün de deli etti beni maçın yarısını izlememe rağmen. Maça izlemeye geç başladım, daha ilk gördüğüm pozisyonda çektiği şut Baros'ta patladı. Daha doğrusu bence bu kazma Baros'a nişanladı. Neyse artık, Şafak 3 ...

Koşa koşa maçı izlemeye gittik.. Yine aynı kahramana rastladık..
Şu yediğimiz 2. golde , hiç bir şey yapmasan, sadece mal gibi dikilsen orda, Simao sana çarpıp düşecek zaten..
Artık sana da sülalene de küfür etmeyeceğim..
Sıkıldım.

Koşa koşa maçı izlemeye gittik.. Yine aynı kahramana rastladık..
Şu yediğimiz 2. golde , hiç bir şey yapmasan, sadece mal gibi dikilsen orda, Simao sana çarpıp düşecek zaten..
Artık sana da sülalene de küfür etmeyeceğim..
Sıkıldım.

Bu adama küfretmenin günahı varmıdırı bilmiyorum abi ama riskini almaya bile değmez bu yetenek yoksulu için.

Öyle sarhoş olsam ki senin bu takımın oyuncusu olduğunu unutsam..

şöyle birşey başlamış kendisi için twitterda; #gitartiksarp ..
dün bahsetmiştim, hoş olmasa da parçalı giyen bir ismin aleyhine kampanya,
dayanamıyorum ben bu adamın varlığına..

galatasaray taraftarı sosyal platformlar vasıtasıyla, klubünün yönetimine katılmayı başarabilen tek örgüttür türkiyede,
ve madem bu adam neredeyse bu örgüt üzerinde herkesin birleşebildiği tek mesele,
tiz kellesi vurulup gönderile..

not: tamam sonuncusu biraz abartı oldu ama, gerçekten yeter..

Mustafa Sarp'ın direnişi sürüyor. Suratını görmeye dayanamıyorum artık.

Umarım Fatih Hoca gerekeni yapar da şu kifayetsize kapıyı gösterir..

Avusturya kampına gitmesi bile bence mucize, hayır o değil Cana'da Muslera takasında kullanıldı o mevkide korkutucu şekilde ön sıralara yükseldi şuan :)