Mustafa Sarp

Mustafa'nın kampa gitmesi kadar doğal bişi yok. Hem GS'ın hala oyuncusu hem de boş bewleş paraya oyuncu vermemek lazım. Bahsi geçen oyuncu mustafa da osla bu ligin yarısında rahatlıkla oynar. Bize en takoz futbolcu için pazarlığı 3ten 5 ten açan Anadolu kulüplerine bedavaya futbolcu vermenin manası yok. Ha kalırsa da Fatih Terim bıraktı derim gıkım çıkmaz. Yiğit Çelebi de zaten hazır forması da var :))

NOT: Yiğit bu sene formanın arkasına kimin ismini yazdıracan da başını yakacan bir söyle de direk Hocaya söyleyelim göndersin:))

Mustafa Sarp'ın direnişi sürüyor. Suratını görmeye dayanamıyorum artık.

Umarım Fatih Hoca gerekeni yapar da şu kifayetsize kapıyı gösterir..

Çok yakışıksız ifade kullanılıyor bu başlıkda bu kadarınada tahammül gösterilmemeli artık.

Ayrıca Mustafa biz istediğimiz için kalmıyor arkadaşlar.Kendisine talip yok satılmadan gönderilmesi içinde bu yılki parayıda alması gerekiyor Mustafa'nın.Talibi olmadığı için gönderilemiyor Mustafa.

Çok yakışıksız ifade kullanılıyor bu başlıkda bu kadarınada tahammül gösterilmemeli artık.

Ayrıca Mustafa biz istediğimiz için kalmıyor arkadaşlar.Kendisine talip yok satılmadan gönderilmesi içinde bu yılki parayıda alması gerekiyor Mustafa'nın.Talibi olmadığı için gönderilemiyor Mustafa.

Talibi olmayan bir adamın Galatasarayda kalması... İşte bu yüzden insanlar dayanamıyor Sarp'a, takım bulamıyorsa sözleşmesi fesh edilmeli.

Takım bulamayacak kadar yetersiz bir futbolcu, sırf takım bulamadı diye klüpte mi kalacak? Vereceksin parasını yollayacaksın gerekirse. M. Sarp da bahsettiği gibi doğuştan Galatasaraylı ise orta yol bulunur zaten.

Sen Evren'e giydir giydir resmen adama kazak ör , sonra gel burda Mustafa'yı eleştirenlere tepki ver. Garip...

Adama sırf kifayetsiz dediğim için mi yakışıksız ifade oldu? Kifayetsizin kelime anlamı zaten ''yetersiz''dir. E ben de Mustafa Sarp'a değdirerek görüşümü belirttim. Sizin söz ettiğiniz gibi yakışıksız bir ifade ya da argo durumu yok yani.

Ha, sizin görüşünüze de saygılıyım tabi ki..

Bazen cok sasiriyorum. Baska basliklarda baska oyunculara demediklerini birakmayanlar. Mustafa Sarp icin boyle laflar edilince, bunu kotu buluyor. Garip.

Mustafa Sarp'ın gayretine bi lafım yok fakat çok ama çok yetersiz. Ben BAM üçlüsü içinde kendi adıma özellikle Barış'ın gitmesini istiyordum, çok şükür gitti. Mustafa'nın da son durum ne oldu bilmiyorum ama gider herhalde. Tabi çok büyük çaba sarfediyorsa antremanlarda Fatih Hoca tutabilir de, bilmiyoruz hocanın kafasındakini. Orta sahaya alınacak oyuncuyu beklediği için Mustafa'yı da geri plandaki alternatifler arasında da tutuyor olabilir.. Bakalım artık hayırlısı neyse o olsun ama en hayırlısı birçok kişinin düşündüğü gibi gitmesi..

Valla Şamil ben o kadar rahat olamıyorum. Rijkaard ve Hagi bu adama sürekli forma verdi. Takip etmediğim için bilmiyorum ama muhtemelen Bülent Ünder de gençlere şans vermediğine göre Mustafa Sarp'ta o bizim göremediğimiz ışığı görmüştür. Bu adam teknik direktörlere ne yapıyor da bu kadar forma şansı buluyor diye çok sinirlerim bozuldu zamanında. Aynı ışığı Fatih Hoca'nın görmeyeceğinden hiç emin değilim. Gitsin de rahatlayalım.

Abla Ceyhun Selçuk Yekta hatta Ayhan gibi oyuncular kadrodayken Mustafa'nın bu takımda oynmasına imakan yok. Rijkaard'ın elince Selçuk olsa hatta Yekta olsa Mustafa'nın yüzüne bile bakmazdı rahat ol sen.

Belki de ilk defa bir sporcu için bu tabiri kullancağım fakat Sarp benim gözümde futbolcu filan değildir.Düşünün ki top kontrol etmeyi bilmeyen , kaleciyle karşı karşıya kaldıktan sonra geri dönen ( Bursa ve birmaç daha ) , ayrıca futbol zekası 2 sene önce Antalya kupa maçında ki hareketiyle tescillenmiştir.Hatırlarsanız Necati kaleciyi çalımladıktan sonra topu kaleye sürüyordu, Mustafa önüne geçmek yerine arkadan topu çalmaya çalışmıştı.1 metrekarelik alanda topa beş kere müdahale etmesini saymıyorum bile.Lütfen Git Sarp yeter..