NBA All-Star 2010(Hidayet Türkoğlu)

Arkadaşlar NBA deki gururumuz Hidayet Türkoğlu nu gelin hep beraber All-Star yapalım. Her sene kendi oyununun üstüne koyarak oynayan Hidayet i hepimiz All-Star olarak görmek isteriz. Gelin sadece 5 dk mizi alacak bir oy yollama işleminden üşenmeyelim ve oylarımızı yollayalım lütfen ...

Not: Konuyu bu bölüme açmamın nedeni en çok takip edilen bölümün burası olması .

Burada konuşulacak o kadar konu var ki.. Hem de böyle bir dönemde.
Burada kalsa bile aşağılarda kaybolup gidecek.
Nba bölümünde olması Hidayet için daha iyi. : )

Küfür edeceğim adama oy vermem .Hidayet Türkoğlu:Fenerbahçe'de basketbolu bırakmak istiyorum.

Hidayet' in milli takıma verdiklerini unutmamak lazım, bizi en iyi temsil eden adam, milli takımı hiçbir zaman yolda bırakmadı, herkes gibi onunda gönlünde bir takım olacaktır, şuan o sadece Türkiye' yi temsil ediyor. Bence onun yerine gidip başkasına vermek, haksızlık olur.

bu sene hidayet al-star olur..
ama geriden..
yanlış takım olduğunu hep düşündüm torontonun..
bu kızlardan takım olmaz..
2010 da da chris bosh fa olacak zaten..
seneye hidayetle calderon beraber ligin dibini süpürür..
portland da nba finaline uçar..

toronto , büyük bir şehir istanbula alışmış biri için portland yerine torontoyu seçmek normal.. hido sonuçta jordan kobe değil takıma bişiler katar sadece

gözü toprağa bakan annenin oğlunu başgöz etmesi gibi şu hidayeti all star etme dürtüsünüde anlamıyorum yıllardır,Devlet mekanize birimler kursa anadolu da kasaba köy mezraa hidayete oy atmayan bilgisayar kalmasa gene bu sene seçilemez.

Eser Atalay' Alıntı:
gözü toprağa bakan annenin oğlunu başgöz etmesi gibi şu hidayeti all star etme dürtüsünüde anlamıyorum yıllardır,Devlet mekanize birimler kursa anadolu da kasaba köy mezraa hidayete oy atmayan bilgisayar kalmasa gene bu sene seçilemez.

Bİr de her defasında FB li olduğunu basketi bıraktığında, en az bir sene FB de oynayacağını söyleyen bir adama oyum gitmez benim. NBA'de favorim Ersan