NBA All-Star 2010(Hidayet Türkoğlu)

Aslında çok komik olmuş ama biraz düşünce hak veriyorsun :) Top daha fazla elimde kaldı bende işi hallettim demiş ama ball dedikten sonraki 3 saniye aşırı komik :ehue :ehue

Soruyu soran bi 5 saniye baktı hidoya.Ardından devam etti.Orda güldüm baya :)

Burda Hido'nun göndermede var galiba.Topla daha çok buluştukça bunları yapabilirim gibi.Yada ben öyle anladım.

Uzmanlara göre Batı'da All Star olması beklenen ancak son dakikada All Star'a koçlar tarafından seçilmeyerek yerini Deron Williams'a bırakan Billups açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın başarılı guardı Chauncey Billups kendisini All Star seçmeyenlere efendiliği ve olgunluğuyla cevap verdi.

Chauncey Billups, ''Son derece rahatım.'' derken, ''Batı'da guard seçimleri çok zorlu geçer. Kim seçilse diğerine haksızlık gibi gelecekti. Onun için benim herhangi bir sorunum yok. Şuan Batı'nın en iyi derecesine sahip 2. takımıyız. Ben eğer 8 maç kaçırmasaydım şuan Batı 1.si olabilirdik. Eğer Batı 1.si olsaydık seçimler farklı olurdu.'' dedi.

Açıkçası beni o kadar rahatsız eden seçimler olmadı. Tabi Iverson'ın ilk 5 başlayacak olması, Billups,Kidd gibi isimler dururken Deron'un çağrılması anti-patik seçimler. AI'a saygım büyüktür. Ama bu işler böyle olmamalı.

Ayrıca Kidd ve Billups gibi büyük usta takımlarında çok önemli işler yaparken, sezon başından beri yatış pozisyonunda olup son 1 ayda canlanan Deron'un seçilmesi garip.

Bunun dışında Zach, Rose, Durant, G-Wall gibi isimlerin seçilmesine sevindim.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Açıkçası beni o kadar rahatsız eden seçimler olmadı. Tabi Iverson'ın ilk 5 başlayacak olması, Billups,Kidd gibi isimler dururken Deron'un çağrılması anti-patik seçimler. AI'a saygım büyüktür. Ama bu işler böyle olmamalı.

Ayrıca Kidd ve Billups gibi büyük usta takımlarında çok önemli işler yaparken, sezon başından beri yatış pozisyonunda olup son 1 ayda canlanan Deron'un seçilmesi garip.

Bunun dışında Zach, Rose, Durant, G-Wall gibi isimlerin seçilmesine sevindim.
üstelik bu sene all star Dallas'da ve Kidd Dallas'da oynuyor...

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
Paul sakatlanmış.Bu sefer alırlar herhalde Billups ı.
Darısı Kobe ve Nash'in başına...
:)

Kobe-Nash-C.Paul-Tracy...

Sıralamaya göre giderlerse bizim oğlan allstar olmalı,yok seçmezlerse birşey diyemeyeceğim. Rabb'im bile onun allstar olmasını istiyor ki cp3 sakatlanıyor... Daha 10 gün gibi bir süre var nash,kobe haydi evlatlar,burkun ayakları... :)

Portland Trail Blazers'ın yıldız isimlerinden Brandon Roy sağ dizindeki sakatlıktan dolayı Dallas'da yapılacak NBA All-Star 2010'da forma giyemeyecek.

İlk olarak 13 Ocak'taki Milwaukee Bucks maçında sakatlanan 20 Ocak'taki Philadelphia maçından sonra ise sakatlığı daha da ilerleyen bundan sonraki 3 lig maçı ve All-Star karşılaşmasında oynayamayacağı açıklandı.

Takımının son 13 maçının 12'sini kaçıran Brandon Roy, Lakers ile oynanan maçtan önce "Kendimi o seviyede hissetmiyorum. Arkadaşlarıma dışarıdan destek olacağım" açıklamasını yaptı.

Portland Traik Blazers'da 4'ncü sezonuna giren Brandon Roy, üstüste 3'ncü kez All-Star'ın yedeklerine seçilmişti. Roy, 14 Şubat'ta Cowboys Stadium'daki All-Star maçı için Dallas'a gidemeyeceğini de söyledi. Roy bu sezon 40 maçta (ort 38 dak), 23.1 sayı, 5.0 asist, 4.6 ribaunt, 1.0 top çalma ortalama ile oynuyordu.

Cp3,C.Billups,Kobe,B.Roy sakatlar...

Herşeye inat; The Pursuit of Happyness...

Bekleyip görelim, herşeya rağmen bunca sakatlıklar bile bizim oğlanın allstar olması yönünde, bak sen Allah'ın hikmetine... Vardır herşeyde bir hayır. Hak yenirse batıdaki tüm guardlar sakatlansa bile şaşırmam...

Umarım herşey gönlümüzce olur.