NBA Finalleri 2011 | Miami Heat - Dallas Mavericks

Miras değil alın Terry... :D Neler yaptı yahu, Dirk uyurken aynı zamanda kaçırırken hala Dallas önde ise vah Miami'nin haline, Dirk ve Chandler faul sorunu yaşamazsa ve Terry böyle devam ederse Dallas sezonu noktalayabilir...

Nowitzki ve Kidd bunu en çok hak eden isimler belki de tüm NBA'de. Helal olsun. Ama Chandler ve Terry'de unutulmasın. Onlar da büyük yürek koydular.

Cuban, Terry, Kidd ve en çok da Dirk tabii ki. Sevindim açıkçası. LeBron da kimseyi kutlamadan soyunma odasına gitti. Ben sana basketbolcu olamazsın demedim LeBron, adam olamazsın dedim :)

oh yeah kazandı sonunda nowitzki şu yüzüğü ayrıca teşekkürler mario chalmers son dakikalarda yaptığın hatalar için:)

Sene başında söylemiştim demek istiyorum ama LeBron'un hiçbir zaman en iyi olamayacağını, hatta en iyilerden biri olamayacağını söylemiştim. Yine kilit maçta pısırdı, topu Wade'e bıraktı ve geriye çekildi. "Chosen One" dövmesini sildirsin artık, zamanı geldi.

Nowitzki ve Dallas cephesine de tebrikler. Pek haz etmediğim bir takım olmasına rağmen sevindim şampiyonluklarına, bu da Nowitzki farkı sanırım.

Miaminin bu pota altıyla buralara kadar gelmesi bile mucize bence.2 oyuncunun gücü anca bu kadar yetti.Big Three diyen arkadaşlara önerim Big Two desinler.Miami seneye şampiyon olabilir ama adam gibi bir pivot almadan olmaz bu iş.Ben olsam Boshtan kurtulup sağlam bir pivot alırdım.Emre Abiden sağlam bir yazı bekliyorum.:)

Lebron James'i keşke Dwight Howard ve Hido ile takas etseler. Miami'ye gelmeden önce de nefret ediyordum şu an daha fazla nefret ediyorum ondan. Bütün seri boyunca yokları oynayan birisi ve NBA'in en iyi oyuncusuymuş. Ben bu saatten sonra Carmelo'yu bile onun önüne koyarım.

Yalçın Dümer stili ile, Tri Tri Tri Bik.. :D

Bik bik de bik bik. Lebron James bu sene de yüzük alamadıysan bir daha sevdim sene alamazsın.. Sene başı yapılan yaygaralar geliyor aklıma da harbi gülüyorum. :D

Miami'nin durumu bitaz bize benziyor. Tamam biz super uclu kurmadik ama kimse sene basinda final beklemiyordu, aynen Miami den beklenmedigi gibi. Simdi asil onemli olan sezon geliyor, bu final serisi kabul edilebilr ancak artik sampiyonluktan otesi yalan.

Ve sonunda gelen sampiyonluk icin Dallas'i, Kidd'i, ve tabiki Nowitzki reisi kutluyorum. Sonuna kadar hakettiler..

Miami'nin durumu bitaz bize benziyor. Tamam biz super uclu kurmadik ama kimse sene basinda final beklemiyordu, aynen Miami den beklenmedigi gibi. Simdi asil onemli olan sezon geliyor, bu final serisi kabul edilebilr ancak artik sampiyonluktan otesi yalan.

Ve sonunda gelen sampiyonluk icin Dallas'i, Kidd'i, ve tabiki Nowitzki reisi kutluyorum. Sonuna kadar hakettiler..

Valla Muhammet bey katılamıcam.Miami'nin final oynamasını beklemeyen yoktu demişsiniz ama bu takım her yerde sezon başlamadan şampiyon ilan edildi.