Öğretmenler Bir Nevi Hakem midir?

Veysel Kaya' Alıntı:
[quote="Murat Baylan":1qjs6n0g]69 , 68 den kalınıyor mu? bu notlar 3 yani orta'ya tekabül ediyordu. Ben mi sistemi unuttum acaba?

yok o anlamda değil yani 68 69 u 70 yapmamış hocalar

benim notlar

matematik........5
ingilizce...........5
beden.............5
din kültürü.......5
felsefe............5
trafik..............5
alamanca........4(84)
dil anlatım.......4(81)
inkılap.............4
edebiyat.........4
fizik................4
biyoloji............4
kimya..............2
geometri..........2[/quote:1qjs6n0g]

ikinci dönem mat 5ten 4e (84) düştü fizik 4ten 3 e düştü ama kimya ve geometri 2 den yükselttim geo 4 kimya 3 aslında kimya 4 bekliyordum ama gelmedi

not:yukardakiler ilk dönem notum

Antep'te olunca göremedik karnemizi, bakalım neler olacak... Son üç aydır derslerin hiç birine katılmadım diyebilirim, şu son iki hafta hariç. O derslerin de tamamı film seyrederek, voleybol ve basketbol oynayarak geçiyordu... :)

Karnemizi almış bulunmaktayız. Yıl sonu ortalamam 78.78 :)

Ama bundan önemlisi ilk dönem 2 gelen Geometrimin 4 gelmesi. Burdan Geometri öğretmenime bir kez daha sevgiyle anıyorum. :)

Almanca 4
İngilizce 4
Dil ve Anlatım 4
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 5
TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 5
Felsefe 5
Trafik 5
Türk Edebiyatı 5
Biyoloji 5
Fizik 4
Geometri 3
Kimya 5
Matematik 4
Müzik 5

Yıl Sonu Başarı Notu: 4.44

Yıl Sonu Başarı Puanı: 78.78

Alperen Kaplan' Alıntı:
Gören dil ve anlatımdan 5 almış sanacak.. :)

Alperen ben sevmiyorum yok edatı, yok çatısı, yok yüklemi bulmadan işe girişme olaylarını. Allah'a şükür az buz da olsa düzgün bir Türkçe'miz var. Ayrıca 4 de iyi olarak geçiyor. Sanırım unutmuşsun. :)

Bize de notları yazmak düşer, ortama uyalım. :)

Öncelikle birkaç bir şey söylemek söylemek istiyorum.Okulda 53 kişi olup lise 4 sınıfı öğrencisi sadece 2 kişi takdir almıştır bunlardan birisi de benim.Bunu niye söylüyorum önemli olan bu takdir değil,Allah´ın takdiri :) bunu belirtmek için söylüyorum...

İngilizce 5
Almanca 5
Dil ve Anlatım 4
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi 5
Türk Edebiyatı 4
Analitik Geometri 5
Geometri 5
Fizik 5
Kimya 5
Biyoloji 5
Matematik 5
Astronomi ve Uzay Bilimleri 5
Beden Eğitimi 5
Demokrasi ve İnsan Hakları 5

Yıl sonu başarı notu= 4.88
Not Puanı= 91.52
Okuldan gelecek okul puanı(büyük ihtimalle) : 78-79 arası.

Hamdolsun okul bitti,herşey çok güzeldi o sıraları özlerim herhalde :) Dersi kaynatmak,dersi dinlememek ayrı bir mutluluktu... Umarım liseye başlayacak ve lise de okuyan kardeşlerim o sıraların kıymetini bilirler.Bir daha okumak nasip olmuyor şimdiden özledim. Karneyi alan tüm herkesin herşeyi gönlünce olsun,başarılar.

Söylemesi ayıp, notlarımı bilmiyorum :) E-Okul kapalı, daha önce de bakmayı unutmuştum. Yani yazılılardan bile haberim yok doğru dürüst. Kardeşime karnemi al demiştim, vermemişler. Ne biçim okul yahu. Sanki karneyi kardeşime verseler bişe olacak :)

Uğur ve Burak´ın karnesi göz kamaştırıyor. Umarım daha da güzellerini görebiliriz buralarda. Gerçi Burak biraz abartmış gibi ama... : )

Berkan, öğretmenlerin insan sarrafı olmuş, ben de Gürkan´a güvenmezdim şahsen. : ) İşin şakası bir yana kardeşine bile verilmiyorsa bu karne kime verilecek...

26 Haziran´ı son gün olarak ilan edelim...

Karneleri iyi olan kardeşlerimi tebrik ederim.Kötü olanlar sağlık olsun seneye daha iyisini yaparsınız :) :) İnşallah çok güzel bir yaz tatili geçirirsiniz :)

Edebiyat:2
Coğrafya:3
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi:5 :shock:
Milli Güvenlik:4
Tarih:3
Dil ve Anlatım:3
Yabancı Dil:3

Bizden de bu kadar... :)