Okan Buruk

Toreira pahalı transfer değil ki 26 yaşinda 6m verdik Arsenal görmüş oyuncuya. Ücreti de 2-2.5 du herhalde. Satış imkanı olan bir yaş ve kariyerde. Toreira müzmin sakat müzmin formsuz -son birkaç sezonunu üst üste düşüşle geçiren anlamında diyorum- bir adam değildi. Rashica 'da Norwich'de tutmadı aldık. 5 büyük ligin orta sınıf takımının tutmuş oyuncusunu alamayız pek bizi tercih etmezler. Bu yada daha üst segment takımların gözden çıkmış ama yaşı sakatlık durumu makul oyuncuları olabilir. Seferovic bonservis elinde diye Benfica yapmıştı hiçbir zaman 2m maaş yüksek bonservis çapında bir santrfor olmadı. Herkesin bir sezonu formda geçebilir ama klas ayrı.
Ne yapalım bonservisi elinde Tilemans'ı almayalım mı yani?

Okan hoca beni yaniltti, umarim yaniltmaya tam gaz devam eder, cok guzel bir hikaye yazar. Hocam, samp lig olsun lutfen.

Okan Buruk efendi, sen Berkan'i manevi oglun olarak gorup oynatmaya devam edersen,Basaksehir'deki 2.sezonunda yasadiklarini yasayacaksin..Onu soyleyeyim de. Bu kadar lakayitlik olmaz. En iyi adamlar yedek klubesinde. Trabzonspor macinda bu kadronun hakemide yenmesi lazim,hos Kayseri macindan sonra hakeme bir suru laf soyledin..Turkiyede basarisiz olmanin savunmasi hakeme sallamak.Sende isi cozmussun.

14/14 yapıp rekor üstüne rekor kıran bir hocaya, yapmadığı halde "evlatçılık" yapıyor denmesi ve rahatça dil uzatılması rahatsız edici. Ortada daha başarısızlık yokken ve sezonun ilk maçı iken Okan Buruk hakem eleştirisi yaparak neyi çözmüş (?) merak ettim. Başarısızlık dediğiniz şey için çok ciddi bir musibet yaşanması lazım, daha ligin ilk haftası Kayseri'de 1 puan bırakınca başarısız mı olunuyor nerede geçen yılın başarısı? Bir acayipsiniz, komploculuk yapıyorsunuz anticilik oynuyorsunuz sonra sezon sonu en çok siz seviniyorsunuz anlamadım ben bu işi. Her türlü iftirayı kötü yakıştırmayı yapıyorsunuz sonra sezon sonu geliyor hoca beni yanılttı özür dilerim diyip geçiyorsunuz, yeni sezona giriyoruz yine aynı. Geçen sezon millet hocanin verdiği tatillere sarmıştı oyuncularla iyi iletişimine laf edip florya'da otorite yok edebiyati yapıyordu. Simdi de hakemlere laf söylemesine sarmışlar. Geçen yıl hakemi de döve döve yendi Okan buruk ve ekibi, 14/14 yaptı. Geçen yıl kazanırken de hakem hatalarından yakınıyordu, buna ne diyeceksiniz peki? Gerçi siz ona da bir kılıf uydurur en dar açıdan hocayı eleştirirsiniz.
Yıldız meselesine gelirsek; Geçen sezon rekor üstüne rekor kıran adam bilmiyor bazı şeyleri, hoca gerizekalı bir siz akillisiniz dimi, 7/24 topçularla yatıp kalkan hoca bilmiyor bu oyunculara hazır değil diyor ama siz hocadan daha iyi biliyorsunuz vay be. Hocaya da rahat batıyor zaten "zaha varken kerem oynatayim da taraftar bana sinirlensin puan kaybı yapayım" diyordur. :D Her şeyi çok biliyorsunuz ya, asıl elestirilmesi gerekenler göklerde, millet asıl elestirilmesi gerekenler hakkında üç beş kelam etmeyip hocaya dil uzatiyor. Neyse, sene sonu yine "yanıldım" temalı entryler girersiniz siz. Devam.

Okan Buruk efendi, sen Berkan'i manevi oglun olarak gorup oynatmaya devam edersen,Basaksehir'deki 2.sezonunda yasadiklarini yasayacaksin..Onu soyleyeyim de. Bu kadar lakayitlik olmaz. En iyi adamlar yedek klubesinde. Trabzonspor macinda bu kadronun hakemide yenmesi lazim,hos Kayseri macindan sonra hakeme bir suru laf soyledin..Turkiyede basarisiz olmanin savunmasi hakeme sallamak.Sende isi cozmussun.
Sen önce kendi haddini bileceksin. Sen kimsin Galatasaray'ın hocasına efendi diye hitap ediyorsun aklınca aşağılıyoprsun? Şimdi yallah twittera orda yap trollüğünü!

Screenshot_20230813_183839.jpg

Okan hoca Başakşehir ile şampiyon olduğunda ilk 10 haftalık sonuçlar ile 16 puanla 6.sırada idi.

Geçen seneyi zaten hepimiz biliyoruz. 10.hafta Alanyaspor maçından sonra 14 maçlık yenilmezlik serisi yakalamıştık.

Okan hoca genelde bu dönemler yükleme yapar ve takımları geç açılır. Bu sefer 10.haftaya kadar beklemek belki zor olur. O yüzden 4 ya da 5.hafta her şey yoluna girecektir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230813_183922.jpg
    Screenshot_20230813_183922.jpg
    288.9 KB · Görüntüleme: 2
Ekli dosyayı görüntüle 2200

Okan hoca Başakşehir ile şampiyon olduğunda ilk 10 haftalık sonuçlar ile 16 puanla 6.sırada idi.

Geçen seneyi zaten hepimiz biliyoruz. 10.hafta Alanyaspor maçından sonra 14 maçlık yenilmezlik serisi yakalamıştık.

Okan hoca genelde bu dönemler yükleme yapar ve takımları geç açılır. Bu sefer 10.haftaya kadar beklemek belki zor olur. O yüzden 4 ya da 5.hafta her şey yoluna girecektir.
Aynen arkadaşlar hatırlarsa Rijkaard döneminde takım müthiş başlamıştı 3-4 atıyorduk ama sezon sonu doğru takım düşüşe geçmişti.

Okan Buruk’un goreve gelmesini en cok isteyenlerden biriydim.Hatta burada bazi uyelerle bu konuda ufak tartismalarimiz da olmustu.Ayni sekilde gecen sezon genelinde muhtesem performansi oncesinde de sonrasinda da hatta takim sonlara dogru biraz sallandiginda da kendisine destek verdim.Tabi ki elestirimi de yaptim.Dun de ayni sekilde kendisinin mac ici hatalarini dozunda elestirdim.Olmasi gerektigi gibi.Tabi ki hocamizi da oyuncularimizi da elestirecegiz yeri geldiginde.Ancak bunun bir siniri olmali.Sacma sapan argumanlarla ve saygisizca yapilan yorumlarin kesinlikle burada isi yok.Burasi Antu degil.Hocamiza karsi yapilan saygisizligi affetmedigi icin forum yonetimine de tesekkur ediyorum bir Galatasarayli olarak.

Volkan denen elemanı bu akşam başlığın altında göremedim valla gözlerim arıyor. Volkancım gel canım gel Okan Buruk göm gel eglencemize eğlence kat 😂😂😂

Hocam benim, biricik hocam. canım hocam. sen bugün old trafford'da 2000 ruhuyla, korkmadan, çekinmeden, önde basarak, her dakika rakibimizi tedirgin ederek, her dakika "bu takım yese yine atar" güveni vererek döve döve yendin. Sen bu takımın başına kupalar alarak, ellerinle kazıya kazıya geldin ama şu 1.5 sezondaki gelişimin takdire şayan. en büyük sensin, 4 senelik ambargo yeniden koyulacaksa seninle koyulacak. yeniden Avrupa fatihi olunacaksa seninle olunacak. yeniden Avrupa'yı titreten bir kulüp olacaksak bu seninle olacak. haterlarını yerin dibine sokmaya devam edeceğiz. senin gitmeni bekleyenlere laflarını tıkamaya devam edeceğiz. seni çok seviyorum.

Başakşehir'den sonra 2.Manchester United galibiyetini aldı Okan hocam.
Maç önü rakip analizi konusunda gerçekten elit seviyede bir teknik direktöre sahibiz.
Gurur duydum.
Helal olsun Okan hocam.

Eline sağlık,
Okan hoca her maç sonuca oynuyor, bir takım her maç iyi top oynamak zorunda mı, daha ocak ayına gelmeden takımı en iyi seviyeye çıkmasını beklemek ve istemek nasıl bir cehalettir. Bu tarihi galibiyet hocaya laf sokmaya çalışan, yollamak için bahane arayan tayfayı uzun zaman susturacağa benziyor :D