Play-Out 6-8 Mayıs Manisa 'da/değişen saatler ve tv yayını

Benim de oyum Bandırma'ya gitti bile.

Mantıki olarak düşününce de Bandırma uygun. Çünkü 3 takım belli biz, Kolej ve Tofaş(çok büyük ihtimalle. 4. takım da kuvvetli ihtimalle Beykoz yani İstanbul takımı olacak. 3 takım batı ya yakınken, 1 takım tam ortada. Şimdi 4 takımı da alıp doğuya götürmek hem masraf olarak hem de yol olarak gereksiz. İstanbul ve Bursa'dan orta yolda Bandırma'da buluşulabilir, Kolej de oraya rahatça gelebilir. Beykoz'un pek bilinmese de iyi bir taraftar grubu var, Bandırma'da olursa 100 kişi civarı gelirler tahminimce, Tofaş için de Bursasporlular gelir, Kolej için nerede olursa olsun kimse gelmez ama Ankaragücü-Bursaspor yakınlığından belkiii Bursalılar destek olabilir. Her nerde olrusa olsun taraftar olarak en büyük kısım bizim olacaktır.

Başka bir şık olarak da X için Konya olabilir, ne de olsa Selçu Üni'nin şansı kalmadı. :)

aa ewt Konyada olabilir
hem X için hemde ordaki Galatasaraylılar için süper olur :atki

Kombassan Konya 1. ligdeyken hatırlıyorum o salonu gayet güzeldi..

Benim oyumda Samsun'a gitti. En önemli sebebi tüm takımlara oldukça uzak olması ama bir yandanda Karadenizde ki Galatasaray aşkı diyorum.

BENCE DE BANDIRMA fenerlilerle GÖRÜLECEK Bİ HESABIMIZ VAR

Konya olabilir hakikaten. X el atabilirse zorlanmadan döneriz. ;)

İzmir diyorum ben. Tuborg maçını ve o maçtaki desteği İstanbul'da bile bulamadık sene boyunca !

Ben açıkçası İstanbul seyircisine güvenmiyorum o açıdan Galatasaray'a aç bir şehir de oynanması çok daha iyi olur. Bu sayede hem o insanlar Gs görmüş olur hemde bu seneki bayan maçlarından edindiğimiz tecrübe ile gördük ki o tarz maçlarda daha çok doluyor salon ve daha iyi ambians oluyor. Kız takımı bunu fazla kullanamadı çok amatörler ama erkek takımı taraftar desteğiyle daha iyi oynayabiliyor. Umarım nerede olursa olsun o salon dolar , hala umarım diyorum çünkü futboldan başka bi dalı önemsemeyen çoğunluğa güvenmiyorum !!!

Arkadaşlar Play-out YERİ belli oldu maçlarda İZMİR'de oynanacak isterseniz bir başlık altında tartışabiliriz bence en iyisi oldu......
:claps :claps :claps

izmir fena olmamış ya gerçekten tuborg maçı müthiş iyi seyirci vardı.Ben eminimki izmir o salonu doldurcak ve kazanan biz olcaz...

kempes89' Alıntı:
izmir fena olmamış ya gerçekten tuborg maçı müthiş iyi seyirci vardı.Ben eminimki izmir o salonu doldurcak ve kazanan biz olcaz...

EWT sONUNA kadar katılıyorum KEMPES SANA ATmosfer süperdi TUBORG maçında :claps :claps :claps

Maclar İzmir'de oynanıyor, bu anketin pek gecerliligi kalmadı sanki..