Play-Out 6-8 Mayıs Manisa 'da/değişen saatler ve tv yayını

hiç bir yabancı bizim alt yapıdan yetişmedi ama ardaque

Önce İzmir daha sonra Manisa'ya alınmasının gerekçesi ne gerçekten çoook merak ediyorum.Sanki GALATASARAY'ın İzmir'deki seyirci kitlesinden mi korktular.Ama ne olursa olsun galip biz olacağız yeterki inanalım...

ba2ray' Alıntı:
O kural yabancı oyuncular için değil sadece formalite olsun diye Alt yapıdan 2 TÜRK oyuncu deniyor bunun amacı ise play-out'lara yabancı oyuncuların damgasını vuramaması için konulmuş bir madde o kadar...

GÖKER UNIGAU' Alıntı:
Önce İzmir daha sonra Manisa'ya alınmasının gerekçesi ne gerçekten çoook merak ediyorum.Sanki GALATASARAY'ın İzmir'deki seyirci kitlesinden mi korktular.Ama ne olursa olsun galip biz olacağız yeterki inanalım...
Çok doğru söylemişsin başarının altında yatan temel ilke maça çıkarken o maçın tüm takım tarafından ne kadar istenmesi ve inanınılmasıdır onun içinde Galatasaray artık bari bu dakikadan sonra biraz olsun galibiyetlere bir inansada bizde derin bir nefes alsak....

ba2ray' Alıntı:

Yabancıların alt yapıdan yetiştiği nerde görülmüş ki :D

Takım kadrosunda en az 2 alt yapıdan yetişme oyuncu şartı var. Bunlar da iki tanesini hemen kafadan yazayım Ismet ve Fatih işte !

2 yabancı bence ilaç gibi geldi.Bu durumda garanti Keep oynamalı.Diğeri ise Boddicker veya Johnson olmalı.
Bir de İzmirle Manisa'nın pek bir farkı yok.Zaten play-aut'u İzmir gibi merkez bir şehire vermeleri beni şaşırtmıştı.

İZMİRDEN SELAMLAR!!...

Mutluyum çünkü galatasarayım yine bizim oralara geliyor.. Üzüntüm yok çünkü biz bu 2 takımıda yenebilecek güçteyiz.. ultrAslan-izmir !çekirdek! tayfası sanırım 2 otobüs manisada olur.. ayrıca manisa ve çevre illerden gelen arkadaşlarla ve tabiki sizinde katkınızla yıkarız orayı!... MERAK ETMEYİN MANİSA DEPLASMAN OLMAYACAK!

HERZAMAN HERYERDE!

6 Mayıs Cuma
15:00 Tofaş - B.Kolej
17:00 Galatasaray - Beykoz

7 Mayıs Cumartesi
15:00 Galatasary - Tofaş
17:00 Beykoz - B.Kolej

8 Mayıs Pazar
15:00 Beykoz - Tofaş
17:00 B.Kolej - Galatasaray

Haydi hayırlısı.....

Cok güzel olacak maclar, hadi bakalım hayırlısı..

Hadi bakalım İzmir ve Manisa da ki taraftarlara çok iş düşüyor. Zaten İzmir-Manisa tren 1 yada 1,5 saat miydi neydi kolay gidilip gelinir.

B.Kolej ile son gun oynadigimiza sevindim. Bence 2 yabancili, Murat'li kadrosuyla en guclu takim. umarim ondan onceki 2 maci alir son gune rahat cikariz.

arkadaşlar acaba bu maçların tv yayını olacakmı?Bilgisi olan varmı?

Aslında salonda olmayı isterdim ama maalesef c.tesi günü bile sınavım olduğundan Ankara'da kalmak zorundayım :(