Play-out ta yabancılarımız Ron Johnson ve Brian Boddicker

Yabancılarımızdan hangisi oynamalı?

• Jason KEEP

Oy: 0 0.0%
  • Brian BODDICKER

• Ron JOHNSON

• Kullanılan toplam oy
    32
kempes89' Alıntı:
evet istediğim oldu ve en iyisi olduu

Hadi Ron en yüreklisinden
Hadi Brian en istikrarlısından
Nolurrrr 3 maç
İYİ olmuş olmasınada hangi maçda hangi yabancı oyuncu oynayacak onuda çok iyi tespit etmek gerekir bence TOFAŞ ve Büyük Kolej maçında Brian Boddicker Beykoz maçında ise Ronald Johnson oynamalıdır..

Boddickeri hem 3 hem 4 oynatabiliriz. iyi oldu bence.
umarim burak sezgin de iyileşir de pota altinda biraz rahatlariz en azindan.
arda vekiloglu ya da yine güveniyoruz. umarim boşa çikarmaz..

gokhan ucoklar oynayacak mi ?
iyi bi sutore ihtiyacimiz var , oynarsa iyi yedek olur...

Brian Boddicker' ın tercih edileceği zaten belliydi. Ikinci yabancı olan Ron Johnson tercihi ise acıkcası beni biraz sasırttı.

Umut Tınay ve Ismet Hacıoglu ile pekala bu organizasyonu layıkıyla tamamlayabilirdik. Ki zaten Umut Tınay ve Ismet Hacıoglu' nun 2. ligden gelen iki takımın katılacagı bir turnuvada basarılı olamayacakları dusunulup, kendilerine güvenilmiyorsa sezon basında neden kadro belirlenirken bu düşünülüp karar verilmedi. Madem bu iki isim yetersizdi ( Ki 1. lig takımları karsısında oynadılar ) ne diye kadroda tutuldular?

Basketbol hayatı boyunca 3 numara oynayan Arda Vekiloglu ve eger ki sakatlıgı oynamasına engel olmayacaksa Gökhan Üçoklar; pota altında maximum fayda saglayacak isimler degiller. Ha keza diger bir 3 numara Cihad Şahin de o şekilde. Burak Sezgin de oynamayacaksa (ki belli degil) pota altında büyük bir zaafımız olacagı aşikar. Brian Boddicker tam bir pivot degil. 3,5 numara mevkiisi belli olmayan bir basketbolcu. 5 numara problemi dahilinde Jason Keep' in kadroda tutulması gerekirdi.

Umarım ben yanılırım ve Galatasaray bu 3 karşılaşmadan da yüzünün akıyla ayrılır. Ama eğer olur da bu turnuvada pota altında ezilirsek; işte o zaman Halil ÜNER ve teknik heyetin kendilerini nasıl savunacaklarını bilemiyorum... Ron Johson' ı zaman zaman 2 numara olarak da kullanmayı düşünüyor sanırım. İzleyelim ve görelim.
Hayırlısı olsun .

Ardaya katılmıyorum bu konuda. A takımda bugüne kadar hic süre almamıs İsmet ve ne yaptıgı belli olmayan Umutla asla gitmez bu maclar. Johnson secimi cok yerinde bence.

ARdaQue' Alıntı:
Ama eğer olur da bu turnuvada pota altında ezilirsek; işte o zaman Halil ÜNER ve teknik heyetin kendilerini nasıl savunacaklarını bilemiyorum...

Abi iki ucu pis degnek yani obur turlu de Keep i kadroya alsaydi ve guard mevkiside problem yasansaydi bu seferde buna kusur bulacaktik adam bi secim yapmis bencede istikrarsiz bir umut a butun takimi emanet etmektense johnson secimi mantikli.

Yabancı seçimleri doğru bence. TAkım guardı kadar oynar. İsmet ile Umut'u üst üste koysan yarım Johnson etmez. Takımı bunlara emanet etmek büyük risk olurdu..

Burada önemli olan hücum ve savunmada 2 senedir yapamdıklarımızı bu 3 maçta yapıp yapamayacağımız. Sezon içinde oynadığımız düzensizlikte oynarsak Duncan gelse kurtaramaz.. paraşütsüz 2. lige düşeriz..

Umuyorum teknik ekibimiz rakiplerimizi iyi analiz edip gerekli önlemleri almıştır.

Hocam senin ağzından hayır bişey çıkmaz mı ???

Ya bekle 3 gün daha sabret sonra bütün kinini kusarsın ortaya

mremre' Alıntı:
Hocam senin ağzından hayır bişey çıkmaz mı ???

Ya bekle 3 gün daha sabret sonra bütün kinini kusarsın ortaya

Ne kini ne zırvalıyorsun? Yazdığımda kinle ilgili ne var? Yabancı seçimleri DOĞRU diyorum hala kin min saçmalıyorsun. önce yazılanları iyi oku.. Saçma sapan konuşup adamın asabını bozmayın. Fikirlerime karşı fikriniz ya da katılmadığınız yer varsa söyleyin yoksa da susun.Kin min gak guk karıştırıp saçmalamayın..Kurallar dahilinde istediğim görüşü yazar savunurum seni enterese etmez güzel kardeşim.. Nereye ne mesaj atacağımı ne yazacağımı kimseye(özellikle de sana) soracak değilim.

Bundan sonra herhangibir fikir ya da eleştiri içermeyen şahsıma yönelik bu tip sataşmalara "kibar ve saygılı" karşılıklar vermeyeceğim...Herkes hakettiği ve de anladığı lisandan karşılık alacak..

ozzy' Alıntı:
Burada önemli olan hücum ve savunmada 2 senedir yapamdıklarımızı bu 3 maçta yapıp yapamayacağımız. Sezon içinde oynadığımız düzensizlikte oynarsak Duncan gelse kurtaramaz.. paraşütsüz 2. lige düşeriz..

Sen adam gibi konus ben okudugumu anlayabiliyorum bu yazdigin ne ??
Bunu kastettim. Zirvalayan sensin . Ne yazarsan yaz senin yazma hakkin oldugu gibi benimde elestirme hakkim var. Ben senin neyine satasayim ayrica seni tanimam etmem ??

mremre' Alıntı:
ozzy' Alıntı:

bu yazdigin ne ??

Ne var bu yazdığımda? Çok mu zoruna gitti? Yalan yanlış bişey mi yazmışım?

Ayrıca "kinini 3 gün sonra kusarsın" gibi bir lafı eleştiri olarak kabul etmiyorum. Direk sataşmadır ve gereken yanıtı da aldın bundan sonra devam ettiğin sürece de daha sertini alacaksın.

Kinini sonra kusarsin demek te bi elestiri bana gore ben sana satasmadim dedigim gibi seni tanimam etmem neden satasayim. Ayrica Bu sekilde terslesmene de gerek yok ben sana ne hakaret ettim ne bisey yaptim. Ha amacin sanal delikanliliksa decam et ben sana bu kadar tepki verecegin bisey yazmadim sadece 3 gun daha bekle ondan sonra zaten neyin ne oldugu cikacak ortaya demek istedim

mremre' Alıntı:
Kinini sonra kusarsin demek te bi elestiri bana gore ben sana satasmadim dedigim gibi seni tanimam etmem neden satasayim. Ayrica Bu sekilde terslesmene de gerek yok ben sana ne hakaret ettim ne bisey yaptim. Ha amacin sanal delikanliliksa decam et ben sana bu kadar tepki verecegin bisey yazmadim sadece 3 gun daha bekle ondan sonra zaten neyin ne oldugu cikacak ortaya demek istedim

1 haftadır bu tip mesajlara muhattap olduğum için fazlaca hassas davranmış olabilirim.

Ancak senin de dediğin gibi "tanıyıp etmediğin" adam için "3 gün sonra kin kusarsın" gibi bir yargıda bulunmak ne derce doğru bunun yorumu sana bırakıyorum. Bu yazdıklarımda ne gibi bir kin beslemişim onu da bilmiyorum. Herneyse ben yine de fazlaca hassas davranmış, abartılı tepki vermiş olabileceğimi kabul ediyorum.

ewt özellikle 2. yarıdaki süper oyunuyla doğru tercih olduğunu gösterdi

ama oraya oynamaasına rağmen gelen Keep ede helal olsun!

ozzy' Alıntı:
mremre' Alıntı:

1 haftadır bu tip mesajlara muhattap olduğum için fazlaca hassas davranmış olabilirim.

Ancak senin de dediğin gibi "tanıyıp etmediğin" adam için "3 gün sonra kin kusarsın" gibi bir yargıda bulunmak ne derce doğru bunun yorumu sana bırakıyorum. Bu yazdıklarımda ne gibi bir kin beslemişim onu da bilmiyorum. Herneyse ben yine de fazlaca hassas davranmış, abartılı tepki vermiş olabileceğimi kabul ediyorum.

Eyvallah o zaman kusura bakma bende yersiz bi tepki verdim belki sadece fazla hassasim bu aralar basketle ilgili be bi sekilde pozitif enerji olsun isterken bole mesaji yanlis anladim. Neyse sonucta bugun super oynadilar hepsine tebrikler ilk yariyi yarim yamalak internetten seyrettim ama ikinci yari gidip evden televizyondan izledim. Ikinci yari oynadiklari oyunu butun sene oynasalardi kalmazdik play out a . Hepsine tebrikler gec de olsa gelen hirslarina tesekkurler...

Maç topiğinde Brian hatalı seçim dedim ama beni utandırdı, beni utandıran adamları daha çok seviyorum, sıra sen de Umut....
Aslan hemşehrim benim, bu daha ilk maç aman aynı ciddiyetle devam

Maç topiğinde de Keep'ten bahsettim, tam bilmiyorum belki 4 yabancı birdan Manisa civarında kamp yapıyor olabilirdik ama öle değilse gerçekten gönlümü kazandı bu hareketiyle. Keep'in orda bulunması, Gökhan'ın arkadan tavırları bile elle tutulkmayan + katkılar ve öok önemlidir bunlar.