Serie A

İnter 2-0 geriye düştüğü maçta Palermo yu 3-2 mağlup etti.Pazzini Sonradan girip 2 gol attı.Çok beğendiğim bir oyuncuydu.İlk maçtan fark yarattı.

Yalnız takımdaki forvetler müthiş.(Eto'o,Pazzini,Milito,Pandev)

Pazzini ilk maçtan gösterdi kalitesini, ilk gol sırtı dönük topu alma, usta bitiriş, ikinci gol hava topunda yine iyi bitiriş, 3. gol doğru yerde olup, rakibi penaltıya zorlama...

Emre Yüksel' Alıntı:
Bu arada Inter, Pazzini için 12 milyon Euro bayılmış..
Satmamız normal de biz ne yapacağız şimdi..

Emre Abi, Galatasaraydan sonra Sampdoria kulübünü de futbolcu simsarına döndürdüler. Kara bahtın kör talihin.. :)

Bu hafta Bologna-Roma maçı yoğun kar yağışı nedeniyle ertelendi.

Aynı hafta Sivas-Antalya maçı çok daha yoğunkar altında ve zeminde oynandı.

Resme bakınca tatil edilmesi gereken maçın Sivas-Antalya maçının olması gerektiğini düşündüm. Sonra da her iki maçın oynanmasına kanaat getirdim. Futbol herşeyi ile doğal bir oyun olmalı. Hava şartları bazen futbolu olduğundan güzel yapar...

Şu şartlarda maçın ertelenmesi biraz saçma olmuş.

karbologna.jpg

Bu hafta , önemli maçlar haftasıymış
Cumartesi akşam Roma-Napoli, pazar akşam düşmanlar Inter-Juventus..
İtalyanın en büyük ve en sert rekabeti, İtalya derbisi..

İkinci yarısı az sonra başlayacak olan Roma-Napoli maçında kural hatası yapıldı.23. dakikada sarı kart gören Napoli li Dossena uzatma dakikalarında bir sarı daha gördü ama atılmadı.İddaa da son maça kaldık olaya bak!

İkinci yarısı az sonra başlayacak olan Roma-Napoli maçında kural hatası yapıldı.23. dakikada sarı kart gören Napoli li Dossena uzatma dakikalarında bir sarı daha gördü ama atılmadı.İddaa da son maça kaldık olaya bak!

Boşuna oynuyolar o zaman maçı.Ben Barca macına dönmüştüm.Görmedim.Bu çok kötü oldu Napoli öne geçmişti ne güzel.

Maçı izlemiyorum ama az önce canlı skor sitelerine baktım da 23.dakikadaki sarı kartı Lavezzi'ye yazmışlar..Tabiki ben onların yalancısıyım..