Sinan Güler

Kaptan büyük bir destekle sahaya çıktı. Anlaşıldı ki birkaç kişinin bireysel abartısı haricinde Kaptan hak ettiği saygı, sevgi ve desteği görüyor. Sevindirici...

Bayern maçından sonra binlerce insan ona twitterdan küfür ederken biz burdan sadece eleştirdik,gene aynısını yapıyoruz bu bireysel abartıdan daha mantıklı bi şey emin olabilirsin. Onun kaptan veya yerli olması onu eleştirmemem için bi sebep değil, hatta onun sorumluluğu daha fazla. Bugün umarım sadece yapabildiği şeyleri yapar.

1-Sinan'ın istatistikleri ortada takıma katkısı gayet net nasıl varsayım oluyor anlamdım. 2- Milli takımın oynadığı maçlar ortada kim ilk beş çıkmış net olarak belli bu nasıl varsayım oluyor anlamadım. 3-Sinan'ın gerek hücumda gerek savunmada ki zafiyetleri malum kabul ediyorum ama size anlatamadığım bu eksiklerine rağmen katkısı çok fazla.

Zaten sadece Sinan özelinde değil tüm oyuncu değerlendirmelerinde ben de dahil yaptığımız en büyük hata oyuncuların eksikliklerini kabul etmememiz. Savunma yapmıyor, ribaund almıyor, şutu iyi değil, ayakları yavaş, ha birde şu parmak hassasiyeti var :). Sevgili dostum tüm bunların tamam olduğu oyuncular NBA de bile çok nadir değilmi sizce?

Hepinize sorsam Sinani milli takımın ilk besine yazarsınız cümlesininin bir varsayım cümlesi olduğunu söyledim Serdar bey hepimize sorarsanız be duymayı beklediğiniz cevabı alırsanız o zaman varsayım olmaktan çıkar ;)

Ayrıca ben Sinanı eleştirmedim Dixon ve Semih dışında Sinan'dan fazla katkı verecğini düşündüğüm bir oyuncu vardı onum ismini söyledim hepsi bu

Hepinize sorsam Sinani milli takımın ilk besine yazarsınız cümlesininin bir varsayım cümlesi olduğunu söyledim Serdar bey hepimize sorarsanız be duymayı beklediğiniz cevabı alırsanız o zaman varsayım olmaktan çıkar ;)

Ayrıca ben Sinanı eleştirmedim Dixon ve Semih dışında Sinan'dan fazla katkı verecğini düşündüğüm bir oyuncu vardı onum ismini söyledim hepsi bu

Sevgili Kardeşim, lütfen bir milli takım ilk beşi yazar mısın? Ama ne olur adil ol.

Sevgili Kardeşim, lütfen bir milli takım ilk beşi yazar mısın? Ama ne olur adil ol.

Serdar bey varsayımlara baglı konusmayalım dedınız kurdugunuz bır varsayım cumlesı dıyorum benım yazacagım milli takım besi sizin kurdugunuz cümlenin varsayım cumlesı oldugu gercegı ile ilişkisiz ayrıca şimdi ben Sinansız bir beş yazsam adil değilsin diyeceksınız konu iyice dallanacak tüm söylediğim kurdugunuz cümlenin yani "hepiminize sorsam bir milli takım ilk besi yazın diye herkes Sinanı yazar" cümlesinin varsayım cümlesi olduğu idi .Dilek şart kipi ile kurulan cümle zaten varsayım cümlesi olur :) .Bir varsayım da bulunuyorsunuz eğer sorarsam alacağım cevabın bu olduğunu tahmın ediyorum diyorsunuz tahmininizin doğru çıkması çumleyı kırdugunuz anda bunun bir varsayım cümlesi oldugu gercegını degıstımez ki tahmınınızın doğru cıkması için sadece bana değil herkese sormanız ve aynı cevabı almanız lazım .Yani varsayımlarda bulunmayalım dediğimiz posta sizde bir varsayımda bulunmussunuz.Tüm söylediğim bu

Dixon-Birkan-Cedi-Ersan-Semih Maça kesinlikle bu beşle başlarım. Kısalarla baskıyı kurup hücumu Dixon semih üstüne şekillendiririm, Semihin hakimiyeti Ersanın oralarda gezmesi Birkana ve Cediye gereken alanları açar, üstlerindeki konsantrasyonu azaltır.

Süper kaptan
Daha Melih Mahmutoğlu'nu savunamıyor,hücumda ne yaptığı belli değil

Seneye yine lider rolü verecekseniz söyleyin hiç kombine falan alıp paramızla eziyet çekmeyelim

İyilik meleğine ihtiyacımız yok, maç içinde görevini yapacak, işi olmayan şeylere burnunu sokmayacak oyuncuya ihtiyacımız var.

Savunmacılar gelip argümanlarını sunabilirler mi :/ Abi Melih Mahmutoğlunu yıldız yaptık ya, iddiası olan herhangi maçta sayı attığı görülmüş mü insaf ya. Günümüz basketbolunda melih mahmutoğlunun üçlük atması değil ondan üçlük yemek büyük başarı. Sağol.

Sinan ile severek ayrılalım, bu sene Eurocup zaferinde yaşattıkları için teşekkürler.

Daha önce dediğim gibi seneye 900 bin doları iyilik meleğine veremeyiz...

1.)Asla as oyuncu olmamali. Yoksa 5-6 macta bir parlamasini bekleyecegiz.
2.) Savunmasini begenmiyorum. Perdeye cok sik takiliyor. Ayrica hucumda duragan. Topu cok elinde tutuyor. Akicilik kayboluyor.
3.) 900 bin euro'ya Golden State satin alirim ben
4.) Artik su fair play maceralarindan gina geldi.

Sezon boyunca inişli çıkışlı performans sergiledi haklısınız, fakat bu dar kadroda her maç terinin son damlasına kadar mücadele etti bu bayağı eleştirilerin hiç birisini hak etmedi, biraz el insaf...

Önemli değil. Her şey için teşekkür edip yollar ayrılır. Sadece geçen seneki 6 kişilik Fenerbahçe maçı için bile Galatasaray basketbol tarihinde saygıyla anılmalı. Ama günün profesyonel spor dünyasında elbette insanlarla ayrılmayı bilmek lazım. Basketbolu futbola çevirip içinden yeni Sabri'ler, Aydın'lar, Emre'ler çıkarmamalıyız. Bence Daçka ve ayarı takımlar da kendisi için çok hevesli olacaktır. Aldığı para güzeldi, o rakamlara Sinan'ın 2-3 yıl önceki kalitesinde bir oyuncuyu kadroya katabiliriz. Ki iki taraf için de çok hayırlı olur.

Emekleri, mücadelesi için çok teşekkürler..
Takımda kalacaksa max 600-700K $ a ve rotasyon oyuncusu olarak kalmasını isterim.
Yabancı sınırı nedeniyle ne kadar kötü oynarsa hala en üst seviyede yerlilerden birisi olduğu için kolay kolay gözden çıkarmamalıyız

Emekleri, mücadelesi için çok teşekkürler..
Takımda kalacaksa max 600-700K $ a ve rotasyon oyuncusu olarak kalmasını isterim.
Yabancı sınırı nedeniyle ne kadar kötü oynarsa hala en üst seviyede yerlilerden birisi olduğu için kolay kolay gözden çıkarmamalıyız

Aynen katılıyorum,ücretinde indirim yaparsa, rotasyonda her türlü kendine yer bulur.