Sinan Güler

Schilb ruhsuz, vurdumduymaz, kalitesiz, kuyumuzu kazıyor, seneye gitsin, asla yeri yok, savunma yapmıyor, elini bile kaldırmıyor, kim getirdi bunu galatasaraya dediniz, diyene laf etmediniz şimdi sinan gülere tercüman diyince mi sorun çıktı? Abi tartışmaya kapalı 2x2=4 o vurdumduymaz Schilb bu sene sinanin en az 3 katı katkı verdi bu takıma. Kaptan olunca eleştri yasak mı? abi sinan schilbin 2.5 katı micovun 1.5 katı maaş alıyor yapmayın etmeyin bi düşünün. Yerli olunca ne değişiyor bi anlatın bana

Schilb'e her türlü hakaret serbest. O zaman sinerji sağlanıyor çünkü. Kardeşini kaybetti, kimseye söylemedi maça çıktı. Sinan Güler kadar değer görmedi adam. Hala hakaret ediliyor başlıkta ama şurda Sinan'a 2 aa diyince yemediğimiz laf kalmadı.

Schilb'e her türlü hakaret serbest. O zaman sinerji sağlanıyor çünkü. Kardeşini kaybetti, kimseye söylemedi maça çıktı. Sinan Güler kadar değer görmedi adam. Hala hakaret ediliyor başlıkta ama şurda Sinan'a 2 aa diyince yemediğimiz laf kalmadı.

Adamın yıllardır oynadığı verim verdiği şey belli, bizim oynattığımız-oynatmak zorunda bıraktığımız- rol belli. Her iyi oyuncu her takıma katkı verecek gibi bi şeyi nerden uyduruyoruz? Schilb'in durumu için eski performanslarını izlemeye de gerek yok siz şubata kadar galatasaray maçı mı izlemediniz? Küçük maçların büyük oyuncusuymuş, bu senenin ilk gs-fb maçını izleyin bi be. Sonra açın Sinanı bugün izleyin. Eurocupı getirdi dediler, ilk çeyreğin ilk 3 dakikası dışında noldu? Nası bi yıldız performansı gordünüz? Elden top verdi şanslıydı faul çalınmadı elden top aldı bu mu yıldız yaptı? Aynı maçta Schilbin ribaund konsantrasyonunu izleyelim bi de bakalım kim daha çok oyunun içindeymiş?

İkisi aynı anlama geliyor aslında. Ne zaman Galatasaray adına bir final varsa, Galatasaray Yönetiminde "lan bu da mı yönetimdeydi" diyeceğiniz herkes maça gelir, takım hakkında konuşur. Ne zaman bir final olur, gerekirse Afrika kıtasından maça bilet bulunmak istenir, armanın peşindeyiz denir. Sonraki hafta yine boş koltuklarla bakışırsınız.

İkisi aynı anlama geliyor aslında. Ne zaman Galatasaray adına bir final varsa, Galatasaray Yönetiminde "lan bu da mı yönetimdeydi" diyeceğiniz herkes maça gelir, takım hakkında konuşur. Ne zaman bir final olur, gerekirse Afrika kıtasından maça bilet bulunmak istenir, armanın peşindeyiz denir. Sonraki hafta yine boş koltuklarla bakışırsınız.

Tamam işte aynı anlama geleiğine göre sinerji bozulmasın da salon dolsun diye kapanmıştı o başlık sinerjiyi önemsediğimiz de oluyormuş demek ki

Tamam işte aynı anlama geleiğine göre sinerji bozulmasın da salon dolsun diye kapanmıştı o başlık sinerjiyi önemsediğimiz de oluyormuş demek ki

Alakası yok. Sahada play off çeyrek finaline çıkıyoruz. Adam üçlük atarken, o sırada foruma o oyuncu gitmeli diye hemen başlık açılıyor, mesaj atılıyor nerdeyse bunun önüne geçmek istiyorum. Play Off gibi anlık performansların önemli olduğu yerde oyuncu asılıyor kesiliyor bu olmasın istiyoruz sadece.

Fiyat/performans konuşacaksak Sinan bu sene gerçekten kontratının karşılığını veremedi. Aldığı para Lasme ile birlikte takımın en yüksek kontratı ama, Lasme aldığı parayı konuşturmadı çünkü gerçekten herşeyini verdi, olağanüstü mücadele etti. Oysa Sinan çok inişli çıkışlı oynadı. Artık en azından Fenerbahçe serisinin kalan maçlarında tüm ağırlığını koyup taraftarın gönlünü alması lazım.

Alakası yok. Sahada play off çeyrek finaline çıkıyoruz. Adam üçlük atarken, o sırada foruma o oyuncu gitmeli diye hemen başlık açılıyor, mesaj atılıyor nerdeyse bunun önüne geçmek istiyorum. Play Off gibi anlık performansların önemli olduğu yerde oyuncu asılıyor kesiliyor bu olmasın istiyoruz sadece.

Tamam işte KSK maçındaki seyirci sayısı ile ilgili alıntı da başlığın kapatılmasının nedenlerini yazarken yazdıklarız arasında idi yani o başlıkla maçlara olan ilgi arasında bir illiyet kurmuştunuz yani orada sinerjiyi de önemseyen bir tutum vardı .

Aldığı ücretin çok yüksek olduğunu ben de kabul ediyorum. Hatta yeni sezonda mutlaka bir ayarlama getirilmeli diye düşünüyorum. Fakat bu kadar eleştiryi hakettiğini düşünmüyorum. Elinizi vicadanınıza koyun ve söyleyin. Dixon ve Semih hariç TBL de hangi yerli oyuncu Sinan kadar takımına katkı veriyor.
Ayrıca arkadaşlar Sinan üzerinden tartışmayı bir an önce bırakıp, önümüzdeki sezon için ne yapılması gerkektiği konusunda kafa patlatmalıyız. Şurası gerçek ki bu sezon bitti ve bence oldukça da iyi bitti.

Evet Sinan eleştiriyi hakediyor, istikrarlı bir performansı yok ancak bunun Schilb ile ne alâkası var? Kardeşini kaybedip maça çıktı. Tamam büyük adamlık gösterdi, o zaman da "helal olsun" dedik zaten de abartmanın alemi yok. O durumda maça çıktı diye eleştirelemez mi oluyor? Futboldaki kazma Semih'in durumuna döndü bu. Sahada sefilleri oynuyor, eleştirilince "ama efendi.."

Aldığı ücretin çok yüksek olduğunu ben de kabul ediyorum. Hatta yeni sezonda mutlaka bir ayarlama getirilmeli diye düşünüyorum. Fakat bu kadar eleştiryi hakettiğini düşünmüyorum. Elinizi vicadanınıza koyun ve söyleyin. Dixon ve Semih hariç TBL de hangi yerli oyuncu Sinan kadar takımına katkı veriyor.
Ayrıca arkadaşlar Sinan üzerinden tartışmayı bir an önce bırakıp, önümüzdeki sezon için ne yapılması gerkektiği konusunda kafa patlatmalıyız. Şurası gerçek ki bu sezon bitti ve bence oldukça da iyi bitti.

7-8 kisilik rotasyonda 30 dk garanti sure ile oynasa Mehmet Yagmur daha fazla katki verirdi "bence"

Bir arkadaş yazmış medyada ciddi bir Sinan Güler lobisi var diye. Hakikaten adam iyi ya da kötü hep konuşulan"Sinan nasıl sorumluluk aldı?" "Sinan çok iyi başladı". Bir oyuncumuzun böyle sevilmesi güzel fakat ciddi sıkılmaya başladım ben. Diğer oyuncularımız asılıp kesiliyor ama Sinana en ufak eleştiri bile yok. Bunu taraftarımız da yapıyor. Sinan yorgun deniyor da Schilb milli takımda değil miydi? Takımın en önemli üçüncü oyuncusu değil miydi Schilb? Schilb 400 alırken sürekli gömülüyorsa Sinan da gömülür. Yahu eleştirilsin adam burda eleştirmeyeceğiz nerede eleştireceğiz? Vefasızlık da yapılmış olmuyor bence taraftar her yerde destek veriyor adama daha ne yapalım bilmiyorum ki? Mccollum milyon maç aldı hala gönderiliyorken Sinanın eleştirilmesi hatta aldığının sorgulanması normal değil zaruret. Kimse kusura bakmasın.

Hak yemeyin ne demek sinan hangi maçı aldı? Mac ismi veremem ama hatırladığım en az bikaç maç TEK BAŞINA aldığını hatırlıyorum kışın

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hak yemeyin ne demek sinan hangi maçı aldı? Mac ismi veremem ama hatırladığım en az bikaç maç TEK BAŞINA aldığını hatırlıyorum kışın

Abi sinanın bu sene iyi oynadığı maç zaten birkaç tane nasıl tek başına maç alacak.Ben hiç hatırlamıyorum açıkca tek başına aldığı maçı.

Ben hatırlıyorum. O ara takımın MVP siydi. Baya da methediliyordu, hücum yüzdesi de inanılmazdı.

Sinan sene başı sakattı yanlış hatırlamıyorsam. Bir Banvit maçı var kupada Şubatta kaybettiğimiz ordan beri arıyorum bulamıyorum Sinanı. İlk devre iyi maçları var hakkını yemeyelim ama Sinan hiç tek başına maç almadı. Errick, Micov,Lasme almıştır Sinan almadı. 55 resmi maçımız var en az 45inde kötüdür muhtemelen. Takımımızda tek yaş olarak ilerlemiş oyuncu da Sinan değil. Seneye 500 600 ü kabul etsin kalsın.

Evet Sinan eleştiriyi hakediyor, istikrarlı bir performansı yok ancak bunun Schilb ile ne alâkası var? Kardeşini kaybedip maça çıktı. Tamam büyük adamlık gösterdi, o zaman da "helal olsun" dedik zaten de abartmanın alemi yok. O durumda maça çıktı diye eleştirelemez mi oluyor? Futboldaki kazma Semih'in durumuna döndü bu. Sahada sefilleri oynuyor, eleştirilince "ama efendi.."

dediğim şey Schilb yerin dibine sokulurken sinana gak denince tepki doğmasının saçmalığı. Helal olsun dediniz sonra elini kaldırmıyo haysiyetsiz dediler burda, yani cümlenin ağırlığını anlayabiliyo musunuz? sinana sadece top oyna dedik diye bu kadar tepki görmemiz bana göre saçmalık, bunu desteklemesi için de örnek kullandım. Sinan yerli oyuncu diye kayırmayın. Futboldan bu yüzden kaçtım burda da aynı profili görmek istemiyorum, Eğer olay açıklama yaparak iyi adam olmaksa Schilb in Micovun röpartajlarını dinleyin, adamlık basketbol bilgisi orda da var, sinanın eleştirilmesini geciktirmek için hiç bir artısı yok, tolerans göstermek yok, gördüğünüzü söyleyin. Bugün kaç kere elinde topu 8 saniye tuttu abi nasıl çıldırmazsınız ya?

Hadi basketbol konuşalım. Çık ne kadar rezalet basketbol oynadığını anlat. Galatsaray senin umrunda mı? Çıktınız yaptınız şahsi şovunuzu geri kalanını enayiler düşünsün.

900 bin dolar, tercümanlık için fazla bir rakam. Zaten bu oyunla en fazla tercüman olursun ama paranı başka yerden al. Yeni sezonda olmaman dileğiyle.

Furkan bazen abartıyorsun cidden. Senin fanatikliğini ve çoğu olaya bakış açını çok seviyorum. Takipçin olmasam, şu yoruma hiç bir şey demem ama sende aynı doğruları çok daha güzel bir dille ifade edecek bir yetenek gördüğüm için bu eleştiriyi yapıyorum.Her zaman haklı olmanda mümkün değil maalesef.Bu hepimiz için geçerli.

7-8 kisilik rotasyonda 30 dk garanti sure ile oynasa Mehmet Yagmur daha fazla katki verirdi "bence"
Varsayımlar üzerinden değil olgular üzerinden tartışacağız. Öyle olsaydı böyle olurdu olmaz. Mahmudi aptal değil ondan o verimi alacağını düşünse yapar zaten. Unutmayın Sinan aynı zamanda Milli Takımımızın da kaptanı. Milli takımın ilk beşini yazın desem hepiniz ilk onu yazarasınız.