Sivasspor-Galatasaray | TSL 1. Hafta

aykut
sabri neill servet balta
cana
sarp ayhan
pino arda
baros

Neyseki Sivas ile Sivas ta kışın karşılaşmıyoruz.Öyle olsa daha zor bir deplasman olurdu.Şimdi fazla zorlanmayız.Sivas ın kadrosu ligin en kötü kadrolarından biri.Bu sene küme düşerler bence.

Pino sakatlanmış en az 1 ay yokmuş. Bu sağlık ekibiyle 2-3 ayı bulur zaten. Daha sezon başlamadan sakatlardan kadro eksilmeye başladı.

-----------------Aykut-------------------

Ali Turan---Neill ------Servet-------Hakan

----------Cana-----------Ayhan-----------

-----------------M.Sarp--------------------

Serdar(Kewell)-------------------------Arda

-----------------M.Batdal----------------

Sabri'nin sakatlığı dolayısıyla sağ bekte Ali Turan oynayacaktır.Onun önünde ise Serdar veya Kewell olur, eğer Kewell olursa Arda sağa kayar diye düşünüyorum.

Umarım sabri'nin sakatlığı ciddi değildir. Ya da "bu FB'lilerden ben dahamı salağım. Gökhan Gönül geliyor, kampa katılyor, Emre geliyor, kampa katılıyor, maça çıkmıyor. Hafta sonu kendi takımında oynuyor. Bir kez de ben yapayım demiştir inşallah.

aykut
ali neill servet hakan
cana barış ayhan
serdar arda
kewell

böyle çıkarız maça hayırlı bir sezon olsun ve lütfen sakatlıksız

Süper Lig'de 2010-2011 sezonunun ilk hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı :

Bucaspor - Beşiktaş : BARIŞ ŞİMŞEK

Gaziantepspor - Kasımpaşa :ÖZGÜR YANKAYA

Eskişehirspor - Gençlerbirliği : HALİS ÖZKAHYA

Sivasspor - GALATASARAY : MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU

Fenerbahçe - MP Antalyaspor : BÜLENT YILDIRIM

D.Ç. Karabükspor - Manisaspor: HÜSEYİN GÖÇEK

MKE Ankaragücü - Trabzonspor : CÜNEYT ÇAKIR

Büyükşehir Bld. - Kayserispor : AYTEKİN DURMAZ

Bursaspor - Konyaspor : SÜLEYMAN ABAY

şaka gibi ya hakemleri görünce fbye yine yıldırımlardan birini mi verdiler dedim öyle olmuş :( bülent yıldırım ve yunus yıldırım bu sene dikkat edelim fb ne zaman sıkışacak desen bu 2sini göreceğiz

Geçen sene ekran başına sırf Keita için gecerdim 2 güzel hareket yapsında ,keyiflenelim diye.Sezon başlıyo ne ümit ver içinde ne bir heyecan ne bir değişiklik.Git de şimdi Ayhan,Cana,Sarp,barış'ın kendi aralarında top çevirmelerini izle başka da bi şey bekleme.

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Geçen sene ekran başına sırf Keita için gecerdim 2 güzel hareket yapsında ,keyiflenelim diye.Sezon başlıyo ne ümit ver içinde ne bir heyecan ne bir değişiklik.Git de şimdi Ayhan,Cana,Sarp,barış'ın kendi aralarında top çevirmelerini izle başka da bi şey bekleme.

Geçme kardeşim o zaman, haddimi bilmemekse bilmemek ama o takıma bakmak yerine iki isimli oyuncu görmek için oturuyorsan o ekran başına hiç geçme.

Bu kulüpten ne oyuncular, ne adamlar geçti, iç sahanın büyük, dış sahanın sönük topçusu Keita'nın mı çetelesi bu kadar şaşalı çıktı da bu kadar ağıt yakılıyor arkasından hayret.

Hocanın Cana'yı kesip Barış ile başlayacağı konuşuluyor, gerçekten anlam vermek çok güç...

Çok saçma işler oluyor, oyuncu tercihleri, transfer gecikmeleri, oyunculara çek verilmesi...

Bu yıl tribün ile yönetim arasında kopukluk olacağı kesin. Yaptıkları işler çoğumuzu hayal kırıklığına uğratıyor, Rijkaard da buna dahil...

Ali Demirci' Alıntı:
Hocanın Cana'yı kesip Barış ile başlayacağı konuşuluyor, gerçekten anlam vermek çok güç...

Çok saçma işler oluyor, oyuncu tercihleri, transfer gecikmeleri, oyunculara çek verilmesi...

Bu yıl tribün ile yönetim arasında kopukluk olacağı kesin. Yaptıkları işler çoğumuzu hayal kırıklığına uğratıyor, Rijkaard da buna dahil...
Bence normal, Cana henüz hazir degil, takima bir katki verdigi de yok Baris'i tercih ederim.