Sivasspor-Galatasaray | TSL 1. Hafta

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":ds7u4b6c]Hocanın Cana'yı kesip Barış ile başlayacağı konuşuluyor, gerçekten anlam vermek çok güç...

Çok saçma işler oluyor, oyuncu tercihleri, transfer gecikmeleri, oyunculara çek verilmesi...

Bu yıl tribün ile yönetim arasında kopukluk olacağı kesin. Yaptıkları işler çoğumuzu hayal kırıklığına uğratıyor, Rijkaard da buna dahil...
Bence normal, Cana henüz hazir degil, takima bir katki verdigi de yok Baris'i tercih ederim.[/quote:ds7u4b6c]

eğer bir futbolcu sakat değilse ve hazırda değilse,oynaya oynaya hazır olur.

bu futbolcu takımın önemli futbolcularından da biriyse mutlaka oynamalıdır.

Ali Demirci' Alıntı:
Hocanın Cana'yı kesip Barış ile başlayacağı konuşuluyor, gerçekten anlam vermek çok güç...

Çok saçma işler oluyor, oyuncu tercihleri, transfer gecikmeleri, oyunculara çek verilmesi...

Bu yıl tribün ile yönetim arasında kopukluk olacağı kesin. Yaptıkları işler çoğumuzu hayal kırıklığına uğratıyor, Rijkaard da buna dahil...

Varsayımlar üzerine eleştiri yapmak biraz haksızlık olmuyor mu Ali abi?
Hele bi ilk 11 belli olsun onun üstüne eleştirmek tartışmak hakkımız tabi ki.Bu söylediğiniz Polak'la görüşülüyor haberleri çıktığı için yönetime sallamak gibi bir şey.Gazetelerin, sitelerin yazdığıyla yargısız infaz yapmaya gerek yok.

Tolga Kaplan' Alıntı:

Kilo fazlasi oldugunu kendisi de kabul etti, öncelikle kilosunu versin sonrasina bakilir.

Ayrica en önemli futbolcularindan biri yorumuna katilmiyorum, en önemli mevkilerden biri ama o mevki icin yeterli mi biraz tartisilir, zaman gösterecektir bunu.

Ali Demirci' Alıntı:
Hocanın Cana'yı kesip Barış ile başlayacağı konuşuluyor, gerçekten anlam vermek çok güç...

Ali Abi afedersin ama konuşuluyor demişsin de Florya'da mı konuşuluyor bunlar?

Yoksa Ntv Spor, Fanatik, Fotomaç gibi sitelerden duyup inanmamışsındır umarım.

Doruk Ünlü' Alıntı:
Varsayımlar üzerine eleştiri yapmak biraz haksızlık olmuyor mu Ali abi?
Hele bi ilk 11 belli olsun onun üstüne eleştirmek tartışmak hakkımız tabi ki.Bu söylediğiniz Polak'la görüşülüyor haberleri çıktığı için yönetime sallamak gibi bir şey.Gazetelerin, sitelerin yazdığıyla yargısız infaz yapmaya gerek yok.

Sevgili Doruk varsayım olarak algılayabilirsin hak veririm ama bu değişikliğin konuşulduğu yerler, genel de takım kadroları üzerine doğru bilgiler ışığında haber veren yerler.

Kaldıki hocanın da Cana'ya karşı çokda iyimser olmadığını söylemlerinden anlayabiliyoruz. Cana bu takımın dişlilerinden olacaksa eğer her daim oynaması şarttır.

Eğer orta saha B-A-M üçlüsüne kalırsa bam güm oynayacağımızın ve Aykut'un yine manşetleri süsleyeceği bir maç olacağı kesin. Deplasman da bu üçlü ile çok zorlanacağımız kesin, paslaşma, isabetli pas, mücadele arayıp dururuz...

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":34jq4rrw]Hocanın Cana'yı kesip Barış ile başlayacağı konuşuluyor, gerçekten anlam vermek çok güç...

Ali Abi afedersin ama konuşuluyor demişsin de Florya'da mı konuşuluyor bunlar?

Yoksa Ntv Spor, Fanatik, Fotomaç gibi sitelerden duyup inanmamışsındır umarım.[/quote:34jq4rrw]

Gazanfer okuduğum yer Lig TV ki bunlar transfer de sallama işler üzerinde olabilirler ama Florya'da takım üzerinde ve bilgi konusunda iyiler verdikleri bilgiler takım kadrosu üzerinde isabetli oluyor...

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":26pp097n]

Kilo fazlasi oldugunu kendisi de kabul etti, öncelikle kilosunu versin sonrasina bakilir.

Ayrica en önemli futbolcularindan biri yorumuna katilmiyorum, en önemli mevkilerden biri ama o mevki icin yeterli mi biraz tartisilir, zaman gösterecektir bunu.[/quote:26pp097n]

geleli 1 ay oldu o 2-3 kiloyu verdiremedilerse o da ayrı bir tartışma konusu.

Menajeri geçen gün Radyospor da 2 hafta içinde hazır olur demişti, umarım bir an önce takıma iyice adapte olur ama işte yanındaki adamlar da Ayhan ve Mustafa gölge etmeseler yeter ama nafile...

Sivas geçen yıla göre değişti Giresunspor'dan bir yabancı golcü aldılar sanırım, orta sahaları ve kalecileri değişti, Mesut BAKKAL takımın başında kaldı bu önemli bir etken çok kolay maç bekleyenler bence hüsrana uğrayabilirler.

Hel bir de ilk gölü biz yersek + süper üçlü B-A-M ile maça da başlamış isek sinir sezonu bizim için resmen açılmış olur...

Yeni sezon yarın başlıycak,kim ne derse desin benim şahsen içimde 1 yudum heyecen,1 yudum ümit yok.Çünkü değişen bir şey yok.Yedek klubesine 5 tane yerli transfer ,Mehmet Topal'dan daha iyisini beklerken Cana, Keita gibi bi adamı kaybedip ne olduğu meçhul Pino.Futbol anlamında takımda 1 gıdım ilerleme yok.Dan dun futbola aynen devam.

İnşallah yanılırım ve beklentilerim allak pullak olurda büüyük başarılar gelir. ;)

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Yeni sezon yarın başlıycak,kim ne derse desin benim şahsen içimde 1 yudum heyecen,1 yudum ümit yok.Çünkü değişen bir şey yok.Yedek klubesine 5 tane yerli transfer ,Mehmet Topal'dan daha iyisini beklerken Cana, Keita gibi bi adamı kaybedip ne olduğu meçhul Pino.Futbol anlamında takımda 1 gıdım ilerleme yok.Dan dun futbola aynen devam.

İnşallah yanılırım ve beklentilerim allak pullak olurda büüyük başarılar gelir. ;)
Tek ben degilmisim demekki böyle düsünen, aynen ben de katiliyorum yorumuna, ama daha önce edindigim tecrübelerden dolayi biliyorumki dogru söyleyenin hemen üstüne cullaniyorlar, sonra forum karisiyor vs. o yüzden pek cesaret edemiyordum gercekleri paylasmaya :)

Sercan Karabıçak' Alıntı:

Yahu Mehmet Topal geçen sezonun en kötüsüydü Barış'la birlikte.Ben satılmasını hayretle karşılarken , sen bir de karşılaştırıyorsun Cana'yla.Keita konusuna gelince haberi ilk gördüğümde üzüldüm ama sonra Katar'a gitmek isteyen oyuncunun vizyonu bu kadardır deyip arkasına bile bakmadım.Juan Pablo Pino içinse herkes aynı yorumları yapıyor.Sene sonu o mesajların bir çoğu editlenecektir sen merak etme. ;)

Caglar'da son durum ne sakatligi mi var neden kadroda yok?

Zorlu bir maç olacak gibi gibi. Sivas deplasmanı her zaman bize kötü gelmiştir. Fakat bu sefer Mehmet Yıldız alternatifleri yok, Sivas'ın kadro olarak bozulduğunu düşünüyorum. Eskisi gibi bir takım olamazlar, hatta bu sene düşebilirler de.

Harry forvet olarak oynayacakmış, kesinlikle doğru. Fakat Mehmet Batdal'ı da yanına koyuversin bi güzel Frank amcamız, oyunun 2. yarısının belli kısmında da Baros'umuzu dahil etsin sahaya.

Pino'nun sakatlanması kötü oldu çocuklar, Serdar Özkan transferine karşı çıkanlardanım, bakalım o ne olacak.

Servet, Hakan Balta, Lucas Neil, Sabri hattında sorun yok, harika oyuncular. -eh birazcık forma hakkı verilirse müthiş olur.

1-0 öne geçipte abluka altına girmeyelim başka birşey istemiyorum.

--------Ufuk-----------
Ali----Neill---Servet--H.Balta
------Cana---M.Sarp-------
----------Emre Ç.--------
Kewell---M.Batdal----Arda--

İlk defa bir sezonun ilk maçı öncesi bu kadar çok heyecanlıyım..

Haydi Aslanlar; yüreğinizi, Ruhunuzu koyun ortaya!

Allah utandırmasın..

---------Ufuk---------
Sabri - Neill - Servet - Hakan
--------Barış - Cana------
-----------Arda------------
Serdar - Batdal - Kewell

Bence en dengeli kadro transfer yapmamamıza rağmen bizde.

----------Ufuk--------------

Sabri--Neil--Servet--Hakan B.

---------Cana------

------Elano---Arda----

Serdar---Baros----Kewell

Kaan, çok cesur bir kadro yapmışsın. :)
Ama deplasmanda oynuyoruz, Rijkaard biraz daha defansif ağrılıklı bir kadro çıkarır bana göre.

Mert Göker' Alıntı:
Kaan, çok cesur bir kadro yapmışsın. :)
Ama deplasmanda oynuyoruz, Rijkaard biraz daha defansif ağrılıklı bir kadro çıkarır bana göre.

Abi Sivasspor karşısına ofansif bir kadroyla çıkmayacaksak hangi takım karşısına ofansif bir kadroyla çıkıcaz? :) .

Rijkaard´tan bu tür hamleler bekliyorum vallahi. Bi taraftan da haklısın ama :)
Cana henüz hazır değil, tek başına idare edemez sanki. O´nun yanına Mustafa veya Ayhan olabilir...