Sivasspor-Galatasaray | TSL 1. Hafta

Herkezin kafasındaki 11 de Ufuk var ama Riijkaard'ın Aykut ısrarını anlamıyorum Aykut'a verdiği şansları Ufuk'a verse daha iyi olur.Bencede bu maçın kadrosunda Ufuk olması lazım ama Riijkaard gene Aykut'u koyacak. :roll:

Semih Abicim Aykut'u beğenmiyorsun anladım da bari beğendiğin kalecinin ismini doğru yazaydın:) Ufak diye isimmi var allasen :)

Bence Aykut/ Ali- Neill- Servet- Hakan/ Cana- Sarp- Ayhan/ Serdar-Kewell- Arda 11 i ile başlarız biz maça. Duruma göre Batdal girip forveti ikileyebiliriz. Kolay maç oalcaktır.

Sühan Cem' Alıntı:
Semih Abicim Aykut'u beğenmiyorsun anladım da bari beğendiğin kalecinin ismini doğru yazaydın:) Ufak diye isimmi var allasen :)

Bence Aykut/ Ali- Neill- Servet- Hakan/ Cana- Sarp- Ayhan/ Serdar-Kewell- Arda 11 i ile başlarız biz maça. Duruma göre Batdal girip forveti ikileyebiliriz. Kolay maç oalcaktır.

tam tersini düşünüyorum.
çok zor maç olur.biraz daha ileri gideceğim,berabere biter :)

Mesut Bakkal'in takimi diri olur cok zor mac olacaktir, hele su yeteneksiz takim ile isimiz yas bu sene.

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":2un6kvj2]Semih Abicim Aykut'u beğenmiyorsun anladım da bari beğendiğin kalecinin ismini doğru yazaydın:) Ufak diye isimmi var allasen :)

tam tersini düşünüyorum.
çok zor maç olur.biraz daha ileri gideceğim,berabere biter :)[/quote:2un6kvj2]

Ölmez sağ kalırsak görürüz Tolga:) Sivasın kadro çok değişti. Bir çok oyuncularını Bülent ağabeyleri aldı .. Takım daha oturmamıştır. Bizim takımsa nerdeyse geçen seneki takım ve üstelik son 30 dakika baros oynayabilecek ama Baros'a kalmaz bile. Hatta Baros yedek olduğu için Cana-Ayhanın önünde Arda oynar onların önünde Serdar Batdal ve Kewell

Kaan Çağdur' Alıntı:
Bence en dengeli kadro transfer yapmamamıza rağmen bizde.

----------Ufuk--------------

Sabri--Neil--Servet--Hakan B.

---------Cana------

------Elano---Arda----

Serdar---Baros----Kewell

Harbiden çok dengeli olmuş,orta sahamız otaban misali,hız sınırı yok buyrun geçin.

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
[quote="Kaan Çağdur":1ek3qfya]Bence en dengeli kadro transfer yapmamamıza rağmen bizde.

----------Ufuk--------------

Sabri--Neil--Servet--Hakan B.

---------Cana------

------Elano---Arda----

Serdar---Baros----Kewell

Harbiden çok dengeli olmuş,orta sahamız otaban misali,hız sınırı yok buyrun geçin.[/quote:1ek3qfya]

Otoban olsa gene iyi, ucak pisti mübarek :)

Kaan kardeşimiz daha 13 yaşında genç bir kardeşimiz o daha çok popüler ve normalde herkesin isteyebileceği kadro kurmuşki geçen sene Samiyende bu kadroya yakın çok maç yapıldı.Bende olsam oyuncularda sakat değilse Serdar yerine Pinoyu koyar çıkardım.

Uğur GÜVEN' Alıntı:
Kaan kardeşimiz daha 13 yaşında genç bir kardeşimiz o daha çok popüler ve normalde herkesin isteyebileceği kadro kurmuşki geçen sene Samiyende bu kadroya yakın çok maç yapıldı.Bende olsam oyuncularda sakat değilse Serdar yerine Pinoyu koyar çıkardım.

13 yaşında bir koch efsanesi vardı buralarda bilir misin Uğurum :)
Zaten o kadroyla anca 5. olduk gene aynı kadro devam ederse bu sene 7. oluruz.

Eskişehir Antep Kayseri çok iyi kadroya sahipler.
Trabzon-Fener-Bjk de üstümüzde olur. Eğer aynı kadro devam ederse bu takımla çıkarsak maçlara 7. oluruz.

Al sana dengeli takım al sana dengeli hedef.

Vallah hiç bişi yapılmıyorsa, takıma Ledesma gibi bir oyuncu alsınlar (Cahill Tercihim yada Romaric) bir forvet yedeği tamamdır:)

Kaleci/Sabri-Neill-Servet-Hakan/ Cana-XXX-Elano/ Pino(arda)-Baros-Arda(kewell) oldukça iyi bir kadro olur.

Maçı rahat alacağız almasınada inşallah bundan dolayı yönetim trransferi iyice geciktirmez. Gerçi daha fazla nasıl geciktirilir orasıda bi başka durum.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Maçı rahat alacağız almasınada inşallah bundan dolayı yönetim trransferi iyice geciktirmez. Gerçi daha fazla nasıl geciktirilir orasıda bi başka durum.

Abi daha nasıl gecikebiliriz ki :p

Muhtemelen transferin bitmesine 2-3 gün kala kapayacağız transferi.

Bu konuda yapılabilecek esprileri, moderatör arkadaşalrı zor durumda bırakmamak adına yapmıyorum :)

Gene de en büyük transfer takımın, "takım" olmasıdır. Kadrolar bir zaman sonra önemini yitirir. 2006 da seksen küsur puan alıp şampiyon olduk. Bir sene sonra aynı kadro 60 puan toplayamadı.

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Kerem BOZGEYİK":1btza7eo]
Harbiden çok dengeli olmuş,orta sahamız otaban misali,hız sınırı yok buyrun geçin.
Otoban olsa gene iyi, ucak pisti mübarek :)[/quote:1btza7eo]

Karşınızdakinin fikirlerine saygı göstermek bu kadar zor olmamalı, yaşı kaç olursa olsun.

Kaan´ın kadroya neden böyle sert tepki verildi anlamadım açıkçası. Fikirdir beğenirsiniz, beğenmezsiniz, beğenmediğinizi ifade edebilirsiniz ama bunun da bir usulü vardır.

Kaan´ın kadroda değişiklik yapmak istesem, en fazla Serdar´ın yerine Sarp´ı koyarım şahsen. Galatasaray Sivas karşısında 3 ön libero ile oynayacaksa işimiz var.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Uğur GÜVEN":2guh1zun]Kaan kardeşimiz daha 13 yaşında genç bir kardeşimiz o daha çok popüler ve normalde herkesin isteyebileceği kadro kurmuşki geçen sene Samiyende bu kadroya yakın çok maç yapıldı.Bende olsam oyuncularda sakat değilse Serdar yerine Pinoyu koyar çıkardım.

13 yaşında bir koch efsanesi vardı buralarda bilir misin Uğurum :)
Zaten o kadroyla anca 5. olduk gene aynı kadro devam ederse bu sene 7. oluruz.

Eskişehir Antep Kayseri çok iyi kadroya sahipler.
Trabzon-Fener-Bjk de üstümüzde olur. Eğer aynı kadro devam ederse bu takımla çıkarsak maçlara 7. oluruz.

Al sana dengeli takım al sana dengeli hedef.[/quote:2guh1zun]

Bilirim Burak bilirim.O zaman heralde siz çocuğu ezmiyodunuz dimi? Görüşlerine karışılmıyordu heralde.Herkes kardo yapsın sonuçta kadroyu Rijkaard yapıyor.Değişen bişey yok ben fikrimin arkasındayım Burakcım farkındaysan Samiyende dedim dimi deplasmana göre 1-2 değişiklik olur ama kendi sahamızda bu kadroyla çok rahat çıkarız diye düşünüyorum.Geçen sene Samiyende tek fenere yenildik heralde? :?

Benim Hatırladığım bir de Antalya'ya yenildik. Başka varmı bende hatırlamıyorum. Bu arada çoğu kişi belki hatırlamaz Serdar Özkan iç olarak da oynayabiliyor. BJK'da bu pozisyonda oynatılmıştı.

Yalnız bu TV'lerde, Sivas'ın sahaya çıkacak muhtemel 11'ini bilmeyen kişilerin GS direk kazanır demesi ilginç geliyor bana. (gerçi bende rahat kazanır diyorum) Demek ki TV'ye çıksaydım kendimi de eleştirecektim:)

Oruç söylentileri çıkmadı bu maçtan önce, hayret ki ne hayret.

E tabi takımda herşey yolunda değil ki yoksa basın Ramazan harekatına başlardı...

Tugay Aktepe' Alıntı:

E tabi takımda herşey yolunda değil ki yoksa basın Ramazan harekatına başlardı...

Dur daha tugay lig başlamadı 1-2 hafta puan kaybedelim zaten yabancı transferleri yok ilk 11 de 3-4 yabancı var geri kalan Türklerin hepsi oruçluymuş:)
Ertesi günün manşetleri;

-Başkan Polattan oruç uyarısı..

-Hoşgeldin ey Ramazan

-Galatasarayda Ramazan Sendromu..

Tugay Aktepe' Alıntı:

Ondan değil tabiki.Hakan Şükür önderiliğinde ki cemaatci tayfadan kimse kalmadı takım.Ondan takımda kimse oruç tutmuyordur.

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":a8u53ktd]Oruç söylentileri çıkmadı bu maçtan önce, hayret ki ne hayret.

Ondan değil tabiki.Hakan Şükür önderiliğinde ki cemaatci tayfadan kimse kalmadı takım.Ondan takımda kimse oruç tutmuyordur.[/quote:a8u53ktd]

Sen takımı iyi tanımıyorsun o zaman Erdal. ;)