Solomon Milli Takim'da oynamak istiyor

ya bu devşirme ....... yüzünden yemin ederim milli takımdan soğudum öldürtecekler en sonunda kendilerini bana uzak durun ulan bayrağımızdan.. brezilyalı'ya eyvallah dedik( fikrimizi tabi ki soran olmadı mecburen) ama bir amerika 'ı asla !!!

Solomon'a saygım sonsuz ama milli takıma gelicek olursak dur bakalım orda ! Basketbol milli takımımız devşirmelerin oynayacağı bir yer değildir.Tamam Solomon milli takımda oynarsa büyük işler yapar fakat o kadar Türk oyun kurucu varken sırada ben gidip Solomon'u Türk yapıp milli takımda oynatamam !

Bu ne devşirme oyuncu hastalığıdır anlamadım. yabancıların bizim milli takımlarımızda ne işi var anlamıyorum marco sitte sene uğraşsa brezilya milli takımında oynayacak bir oyuncu değildi zaten getirdiler 2 3 yıllığına primlerle daha fazla para kazanması için oynatıyorlar...

oldu olacak putin'ide türk yapalım ülkeyi yönettirelim :p :)

Damir Mrsic -> Demir Kaan olarak Türk Vatandaşı oldu diyorlar(benim için olmadı ama).Peki hala maçlarda sayı attığında hala neden Damir Mrsic diyorlar Türklere saygısızlık olmuyor mu bu? Hem Türk kabul ediyoruz hemde hala Türkçe'de yer almayan ismiyle hitap ediyorlar.Şüphe ediyorum bu insanların Türk Vatandaşı olduğundan...

ya guard yetiştiremiyorsan o zman devşirme yapacaksın...holden örneğinin üstüne şimdi de travis hansen örneği böyle şeyler bence normal hele ki bazı özde türklerin(açık açık söylüyorum mehmet paşamız)mücadelesini ve futboldaki aurelio'nunun(ki kendisini zerre sevmem) mücadelesini gördükten sonra demek ki yürek heryerde atıyor ama atmayınca da hiç bi yerde atnıyor