SSL 11. Hafta | Trabzonspor - Galatasaray

servet sana hiçbirşey söylemiyorum yaa yazıktır yazıkk ne söylesem az kalır hakem desen zaten nası maç yönetti anlamıyorum adam kendine o kadar güveniyo ki ofsay kararını kendisi veriyo helal olsun bide hagi'yi anlayamıyorum mehmet batdal'ı neden hiç kullanmıyor neden hep cana ve misi ikinci yarı oyundan çıkıyor?

Ettim arkadaş Mustafa'ya Servet'e stad'da sesim kısılana kadar küfür ettim.

Galatasaray'ın ön liberosu rakibi nasıl karşılayacağını bilmiyorsa ne işi var bu takımda ?

Galatasaray'ın stoperi bu kadar basitse ne işi var bu takımda ?

Mustafa denen biri adam değil insan değil ne olduğunu ben çözemedim.Rakip üzerine geliyor sanki hentbol oynuyormuş gibi savunma yapıyor.O eller nedir öyle ? Her pozisyonda iki yana alabildiğince açıyor ellerini nedir bu ya ?

Adnan Polat , biraz sözün geçiyorsa ki geçmiyor sanırım gereğini yap artık.

Şimdi ben haftaya olacakalrı biliyorum. Hafta içi Servet oynamaz GÖkhan Zan Ali turan yada benzeri oyuncualr görev alır Kupa maçında. Hafta sonu Servet gene ilk 11de olur. Neymiş bir hata ile oyuncuyu silersem hepten kaybederimmantığı ile:) Yahu kaybet Hagi'm kaybet. yoksa onlar benim akıl sağlığımı senind eGS serüvenine kayıp ilanı getirecek

Barış Yavruoğlu' Alıntı:
Ettim arkadaş Mustafa'ya Servet'e stad'da sesim kısılana kadar küfür ettim.

Galatasaray'ın ön liberosu rakibi nasıl karşılayacağını bilmiyorsa ne işi var bu takımda ?

Galatasaray'ın stoperi bu kadar basitse ne işi var bu takımda ?

Mustafa denen biri adam değil insan değil ne olduğunu ben çözemedim.Rakip üzerine geliyor sanki hentbol oynuyormuş gibi savunma yapıyor.O eller nedir öyle ? Her pozisyonda iki yana alabildiğince açıyor ellerini nedir bu ya ?

Adnan Polat , biraz sözün geçiyorsa ki geçmiyor sanırım gereğini yap artık.

Allah razı olsun! Binlerce teşekkür ederim..

Bu kadroyla fazlası olmaz.Kadıköy'de malum beyefendi Aykut'u nişanladı top direkten döndü.Burada Ufuk da kendisine eşlik edince maç gitti.Hagi'nin değişiklikleri dahil her şey aynıydı Kadıköyle.Bunu gözden kaçırmayalım.Gole kadar mücadele gayet iyiydi.Gayet üretken bir takım olan Trabzon'a doğru düzgün pozisyon vermedik.
Servet konusunda her söylenene katılmakla beraber negatif değilim bugüne dair.Lig bitti demek için çok erken.

Barış Yavruoğlu' Alıntı:
Zoruna mı gitti Alperen ?
Alperen orada seninle aynı fikirde olduğunu sölemiş yani ironi yok :)

ve şuan zor tutuyorum kendimi vasıfsız oyuncuların klübü olduk ya... Şu servetin menacerlik işleriyle alakası yok mudur pfdk topluyo bu ara gitse ne güzel olur :)

Aslında Pazartesi günü bir cümle ile Serdar Özkan bu senenin en büyük transferi olabilir. Tek yapacağı "Servet ile Mustafa benim iş ortağım" demek:)

Aslında böyle bir başlık açmak istiyorum ama şimdi bu üzüntüyle bi de ceza yemeyeyim. Ah GALATASARAY'ım seni ne hallere düşürdüler.. Öyle bir mutsuzum ki.. Öyle bir kızgınım ki.. Senin değişmez oyuncuların Servet ve Mustafa olmuş, eskiden kadro kalitesine uymuyor dediğim Sabri en kaliteli oyuncularından biri olmuş.. Ah GALATASARAY'ım.. Çok üzdün bugün beni. Bari yarın Servet, Barış, Mustafa gibi futbolcu olup olmadığına karar veremediğim kişiler kadro dışı bırakılsa.. ufff..GALATASARAY'ım..

Bağdat KAYNAK' Alıntı:
Aslında böyle bir başlık açmak istiyorum ama şimdi bu üzüntüyle bi de ceza yemeyeyim. Ah GALATASARAY'ım seni ne hallere düşürdüler.. Öyle bir mutsuzum ki.. Öyle bir kızgınım ki.. Senin değişmez oyuncuların Servet ve Mustafa olmuş, eskiden kadro kalitesine uymuyor dediğim Sabri en kaliteli oyuncularından biri olmuş.. Ah GALATASARAY'ım.. Çok üzdün bugün beni. Bari yarın Servet, Barış, Mustafa gibi futbolcu olup olmadığına karar veremediğim kişiler kadro dışı bırakılsa.. ufff..GALATASARAY'ım..

Kadro dışı kalan bu zihniyete tahammül edemeyenler yani bizim gibi taraftarlar olacak :S

Sühan Cem' Alıntı:
Barış, senin için Mustafadan imza alma yarışına girdiğine dair laflar dönüyor. Hatta şu an üzerinde de servet'in forması varmış. ;)

Abi , ne diyim ne yapıyım sen söyle ? Böyle göz göre göre bir takımı küçük düşüremezler.O kadar basit değil ama bunu basit hale getirdiler.Benim zoruma bunlar gidiyor.Adnan Polat eğer gerçekten Galatasaray'ı düşünüyorsa hafta içi gerekenleri yapar.Bu yorumlarım sadece bu maçlık değil ama sabır sabır bir yere kadar artık.

Ben hafta boyu sokaklarda Galatasaray'a edilen küfürleri duyacam zoruma gidecek üzülecem ama maç oynanacak Servet ve Mustafa'nın takımı ne hale getirdiklerini konuşacam.Ben bunları konuşmak istemiyorum.Ben adam gibi oynayan , forma'nın hakkını veren Galatasaray'lı oyunculardan bahsetmek istiyorum.

Bağdat'ın dediği çok önemli cümle var bence. GS'da Sabri'yi arar olduk ya. Varmı ötesi? Size ısrarla diyorum son 10 yılın en kötü kadrosu bu akdro dsiye. ama kimse anlamıyor. Hala Rijkaard hoca dğeil onlar da insan muhabbetleri dönüyor. Trabzona yenilmekle alakasız benim düşüncelerim. Beni az çok bilrisiniz. GS'ın arkasındayım ben skor değil derdim. Bugün tutunki maç0-0 dakika 80 ve bu maçı kazanırsak şampiyon oalcağız. Sizce bu maçı kazanabilirmiydik? GS gibi son 30 yılda Türkiye ligine golcü takım damgası vurmuş bir klüp hücum futbolunu ğlkeye getiren klüp hücum oynayacak 4 oyuncu çıkaramıyor sahaya. Benim üzüntüm bunlara. yoksa maç kazanırsın kaybedersin anlık işlerin peşinde değilim.

Sühan Cem' Alıntı:
Aslında Pazartesi günü bir cümle ile Serdar Özkan bu senenin en büyük transferi olabilir. Tek yapacağı "Servet ile Mustafa benim iş ortağım" demek:)

Serdar da o kapasite yok. Yakınen tanıyan varsa arasın söylesin taraftar sana tapar bunu yaparsan desinler :)

Barış geyik yapıyorum ben takılıyorum sana:) Yanlış analama. Ne yapalım abicim kasma kendini GS bu sevindirir üzer bir şekilde hayatımızın içinde. Ben ortam yumuşasın diye geyik yaptım yani. Sen iyi gene Trabzon'dasın biz her an o geyiğin küfürün içindeyiz. Daha çok sevgimiz artıyor gerçi o zamanlarda. Ne yapalım bizde Basketbol da bastık Trabzon'a diye sevinelim:)

Sühan Cem' Alıntı:
Barış geyik yapıyorum ben takılıyorum sana:) Yanlış analama. Ne yapalım abicim kasma kendini GS bu sevindirir üzer bir şekilde hayatımızın içinde. Ben ortam yumuşasın diye geyik yaptım yani. Sen iyi gene Trabzon'dasın biz her an o geyiğin küfürün içindeyiz. Daha çok sevgimiz artıyor gerçi o zamanlarda. Ne yapalım bizde Basketbol da bastık Trabzon'a diye sevinelim:)

Abi az önce sende yazdın skor yenilmek bunlar benim için önemli değil.Hatta fb maçından sonra ben de yazdım öyle yada böyle ilk yarı bitene kadar ne kadar puan toplarsak iyidir.Takım iyi değil , hoca değişmiş vs...

Ben kızıyorum Servet-Mustafa adamlara.Onları sahada o formayla görünce çıldırıyorum.Galatasaray bu kadar düşmedi abi düşmemeli.