SSL 11. Hafta | Trabzonspor - Galatasaray

hafta içi kupa maçında nasıl bir ortam olacak bilmiyorum..
umarım gereken uyarı yapılır, hala tribüne çağırıyoruz adamı..
manisa maçı iyi ki bayram tatiline geliyor..
az maç, az sinir, az stres, az kanser..

Bende Sühan Abi gibi şansımızın bittiğini düşünmüyorum. Trabzon ile 10 puan fark oldu ama aynı Trabzon çoğu önemli maçını dışarda oynayacak ikinci yarı. Fenerle de 5 puan fark var. Hata gelmese veya Pino ıska geçmese umutlu olacaktı buradaki herkes. Lig öyle oldu ki artık, 5 hafta üst üste kazanan bir anda ilk 3ün içinde buluyor kendini. Bizde böyle bir seri yakalarsak yarışın içine tekrar gireriz.

Bazı oyuncularımıza üzülüyorum gerçekten bazı takım arkadaşları dolayısıyla.

Mustafa Sarp: Son yıllarda izlediğim en büyük işkence hemde her maç 90 dk.

Sene basindan beri diyorum. Servet,Mustafa Sarp,Ayhan,Baris,Sabri diye diye dilimde tuy bitti.

Ben kaybetmeye raziyim yeter ki su adamlarin bu takimdan KOVULMA sureci hizlansin!

Mehmet Uygun' Alıntı:
Tek birşey yazacam.Bu takımdan hakikaten umutluyum.Haketmediğimiz bir mağlubiyet aldık.
Haklısın ama haketmediğimiz bir mağlubiyet almadık.Servet gibi bir oyuncumuz olduğu için yenildik.Kafasını kullanıp orda topu herhangi bir yere atamadığı için yenildik.Onun haricinde oyunu iyi tuttuk o aptal hataya kadar.

Son olarak Impossible is nothing with Servet ! :oops:

Bana güvenilen yerde iyi oynarım diyor servet bey.Al sana güvenildi ne olduğunu gördük.

Hagi yi anlamıyorum gerçekten.İlk yarı en iyi oynayan,bir sürü ts atağını kesen,kritik müdahale yapan Cana nasıl oyundan çıkarılır.

Birde Halis Özkahya nasıl hakemsin sen.Giray oyunda kaldı ya başka birşey demiyorum sana.

Önümüzde 8 takim var hepsi de asagi yukari bizimle ayni gücte. O bakimdan sansimiz cok düsük diyorum ben. Devre arasina kadar kalan maclarda 6'da 6 yaparsak 34 puan ediyor. Ozaman yeniden iddiali duruma gelebiliriz. Kayseri, Besiktas gibi zorlu maclari kazanmak zorundayiz beraberlik bile kesinlikle kabul edilemez. Bu arada son 3 macin 2'sinde gol atamadik. Baros'un da 1 ay daha olmayacagini düsünürsek 6'da 6 yapma olasiligimiz %1'i gecmiyor.

Anlayamadığım şeyler o kadar çokki...
Misimovic kanatta çok etkili değil. Adamın oynayacağı yer orasıda değil.

Keza Cana olayı nedir?
Adamın kondüsyon problemi gözükmediği halde her maç çıkan o ve o çıkınca orta alanı veriyoruz rakibe.

Elano çıkıyor. Emre giriyor. Bırakın arkadaşlar artık. Emrenin tek özelliği altyapıdan gelmesi. Bu fizikle 1. ligde hiçbir takımda oynayamaz.

Değişiklikler hep aynı kişiler aynı dakikalar. Kafamın almadığı şey bu.

Oyuncular sakatmış oymuş buymuş ne önemi var.

Alın size 3 değişiklik.

Mustafa- Barış
Misimoviç - Kewell
Sonlara doğru skor bizdeyse
Elano- Ali Turan (Neili sağa çek Aliyi stopere Sabriyi ortaya al)
Gerideysen
Elano-Batdal (pinoyu sağa çek Barışı ortaya al sağdan soldan şişir)

Bunlar ilk aklıma gelen değişiklikler.

Ama 3 maçtır Hagiden aynı değişiklikler ve aynı dönemde gelen değişiklikler.
Mücadelesi göze batan Cana çıkar.
Ardından Misimoviç çıkar sonrada Elano bu sefer Kewell girdi oda sakatlık dönüşü etkisi azdı. Gol yemişiz sağdan soldan orta yapıcaz elinde kule gibi forvet varken 160 lık Emre giriyor hemde sağ kanatta oynamaya...

Yok yani bunları çıkarınca

Hagi'nin oyuncu degisiklikleri bana Daum'u hatirlatiyor :roll:

Bu kötü trabzona yenildik ya başka birşey demiyorum.Utan servet utan.Rijkaardı sattın adam gitti hala maçı katlediyosun.Suç sende değil tabi senin gibilerin yaptıklarına göz yuman,kulubü yönetemeyenlerde.

BJK maçından sonra 4 hafta çok kolay fixtürümüz var. Zaten o periyota giren her takım dörtte dört yada beşte beş yapıyor. bakalım biz ne yapacağız.

Haklısın ama haketmediğimiz bir mağlubiyet almadık.Servet gibi bir oyuncumuz olduğu için yenildik.Kafasını kullanıp orda topu herhangi bir yere atamadığı için yenildik.Onun haricinde oyunu iyi tuttuk o aptal hataya kadar.

Son olarak Impossible is nothing with Servet !
Ya aynısını düşünüyorum.servet diye biri çıkıyor ve takımın bütün emeklerini heba ediyor.

Artık futbol maçlarımızı izlememeye çalışıyorum çünkü sıkılıyorum. Bu saatten sonra iyi futbol önemli değil ki. Sonuç önemli. Sanki genç oyuncularla oynuyoruz da bugün iyi oynayan oyuncular yarın istediği sonuçları da alacak.
Malzeme bu.