SSL 11. Hafta | Trabzonspor - Galatasaray

Kerem standart değişiklikler.
Cana yerine Barış
Misi yerine Kewell (ki kewell olmasa başkası olurdu yine aynı dakikada)
Elano yerine Emre

Barıştan yada Mustafadan ne fayda görmüşse Hagi çıksa anlatsa bizde anlasak.

Serveti kadro dışı bırakmadığı için ben ilk haftadan zaten silmiştim Hagi yi...
O nedenle dert etmiyorum. Hagiyide yaksın cayır cayır.. Belki zamanla Adnanlarıda yakar. Tek temennim bu.

Salih Coskun' Alıntı:
Koca bir sezonu katletti resmen Servet.

Bence Servet katletmedi. Onu kadro dışı bırakamayanların hepsi katletti.

Hagi de ezberlemiş 3 değişiklik maç başlamadan belli ne yapacağı ne zaman yapacağı....

Yok kardeşim benim lügatımda Servet-Barış-Mustafa gibi oyunculardan medet uman adamın hocalık vasıfları 0 (sıfır) dır.

Bu bu kadar açık. Riijkaarda kızgındı maç sattı. Bugün neyin vardı Servet...
Bu seferde parayamı sattın....

Doğan Sağlam' Alıntı:
[quote="Ferit Erdem":27uyijz4]Yok kardeşim benim lügatımda Servet-Barış-Mustafa gibi oyunculardan medet uman adamın hocalık vasıfları 0 (sıfır) dır.....

Rijkaard'ın ve Hagı'nınde hocalık vasıfları 0 demek ki ,güzel...[/quote:27uyijz4]

Sanki Serdar Taşçı-Gökhan İnler-Selçuk İnan'ı oynatmıyoda bu 3 ünü oynatıyo

Haftaya tribün daha bi şevkle bagırsın "serveeeeetttttt" diye. Belki şampiyon oluruz.

Yazıklar olsun koskoca sezonu karaktersiz bi futbolcu yüzünden heba ettik.

Yazı valla başka diyecek bir şey yok.Fb maçından sonra Florya'ya meşale yakmaya giden arkadaşlar bir zahmet daha hayırlı bir iş için,Servet'i yuhlamak için çıkarlarsa sokağa makbüle geçer.Onun dışında diyecek bir şey yok.

Vallah akdro dışı bırakmadıysam bu takımın hocası ben olsam bende şu akdroda Servet'i oynatırım. Ama Mustafa ve Barış için bana açıklama yapabileceğini sanmıyorum Hagi'nin. Maçı akzanmamız lazım bırak beraberliği k a z a n m a m ı z lazım. Hagi teker teker her hafta ileride top tutan adamalrı çıakrıyor. Bu nasıl bir futbol aşkı anlamadım.

bu arada sezonun heba olduğuna katılmıyorum. Ne zaman 11. hafta sezon biter oldu bu ülkede? 2004 de BJK 14 puan farkla liderdi ligi 3. bitirdi. Ki şimdi birbirini kıracak daha çok rakip var.

Semih Ural' Alıntı:
Haftaya tribün daha bi şevkle bagırsın "serveeeeetttttt" diye. Belki şampiyon oluruz.

adam hata yaptı, anladıkta, karaktersiz kısmını anlayamadım.

Bir yerde başarısızlık varsa bunda az çok herkesin payı vardır ama başarısızlığın gerçek sorumluları hala görevlerine devam ediyorsa hiçbirşey değişmez.

Servet,Mustafa Sarp bunlar çerez gibi sorunlar,zaten bu konuyla ilgili yönetim'in bir yaptırımı olacaktı ama cesaret edemediler,faturayı Rijkaard'a kesip herşeyin güzel olacağını sandılar,birde Fenerbahçe beraberliği gelince kendilerini strateji uzmanı sanmışlardır.

Bu takımın gidişatının iyi olmadığını,başarı sağlayamacağını herkes biliyor,bu noktada antenör değişikliklerininde önemi yok,Mourinho'yu getirsek yine fazla şey değişmez,sorun belli,her başarısızlıkta faturayı illa birilerine kesen ama asla kendilerine başarısızlığın faturası kesilmeyen kişiler var,onlar Galatasaray'da istediği gibi hareket ettiği sürece bu kulübün başarılı olması imkansız,ah vah etmeye devam ederiz,küçük sorunları konuşmaya devam ederiz ama hiçbir faydası olmaz.

Alperen Küçük' Alıntı:
Sanki Serdar Taşçı-Gökhan İnler-Selçuk İnan'ı oynatmıyoda bu 3 ünü oynatıyo

Koy cumhuru- koy alt yapıdan ahmet kesim i yokmu?
Mustafa futbolcuda ondanmı sahada Barışa koşuyo deriz ötesi yok. Mustafada oda yok. Emre Çolaktır tutturmuş gidiyor. Baskı yapıcaz uzun top atıcaz Batdal kenarda. Bırakın ya şu ezbere değişiklik sevdasını...
Gol yemişiz gol lazım. Hala ayakta duramayan girip hayatında hayırlı iş yapamamış Emreden medet umuyoruz.

Riijkaardı tek bu konuda eleştirdim. Hagide benim için sınıfta kalmıştır. Ahmet Kesimde çok çok hata yapar...
Ağır dediğimiz Ali Turan da aynılarını yapar ancak.
Forvete koy Batdal ı Pinoyu sağa koy Elanoyu ortada başlat. Veya Çağları geriye koy önüne İnsua koy vs vs 1000 tane diziliş çıkar ama varsa yoksa Mustafa..

Armasını onurunu satan adamın yerine eşşek bağlasınlar oda o kadar oynar...
Gol atar haftaya bu arma satıcısı taraftar yine bağırır Servettttt diye...

Kemal Çetin' Alıntı:
[quote="Semih Ural":1tg8y890]Haftaya tribün daha bi şevkle bagırsın "serveeeeetttttt" diye. Belki şampiyon oluruz.

adam hata yaptı, anladıkta, karaktersiz kısmını anlayamadım.[/quote:1tg8y890]
Espiri yapmak istediniz sanirim :)

2-0 kaybettik ama daha da acı olan Hagi'nin tercihleri ve anlayış tarzı oldu...

Cana çıkıp Kewell girse eyvallah ama Barış girerse kusura bakmasın ama biz Skibbe'yi neden eleştirdik korkak futbol oynatıyor dedik bugün durum farklı değildi...

Mustafa-Emre-Servet gerçekten bu takımın el frenleri emeklere yazık.

Hagi büyük maçlara kaybetmemek için çıkıyor tamam elinde çok fazla hücum alternatifi yok ama becerisini gösterebilmeli...

Çoğumuz Cana > Barış değişikliğinden sonra eğer gol yersek çıkaramayacağımızı çok iyi anlamışızdır, bu takım maçı çeviremiyor Mustafa-Barış varken de mümkün değil zaten ha unutmadan bir de Servet...

Bence psikolojik olarak havlu attık, Adnanlar övünsün eserleriyle...

Servet gitmediği sürece buraya yorum yapmam artık bitmiştir olay. Alın sizin artık Galatasaray başınıza çalın yeniçeriler
Karaktersiz hain. Ne adamlar , ne aveller oynadı Galatasarayda . Beyni olmayan mı dersin , 0 yetenek mi dersin kimler var kimler. İnamotodan Cihan'a kadar Heinz'le biten bi liste hazırlarım. Ama böyle şeref yoksunu kimse oynamadı bu takımda. Ceza alırsam da alıyım yalan söylemiyorum ki napıyım şerefli mi diyim yalan mı söliyim ?