SSL 14. Hafta | Galatasaray SK - Beşiktaş JK

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Kubilay Yelkenci":srjt7fmj]Suçlu misimoviç(!) ama...
Arkadasim,en son hangi macta oynadiydi?[/quote:srjt7fmj]Benim demek istediğim servetin vb. hala oyanıpta olayın sadece misimoviçle kalması bırakın kadro dışı onu suçlu o nasılsa.

Ferit Erdem' Alıntı:
[quote="Bekir Gulkan":w6k841zk]Koltukları kırıp fotoğraf çekenlerin keyfi yerindeydi.
Taraftarda kafamı bıraktılarki :)[/quote:w6k841zk]

Taraftara helal olsun.Sami Yen nasil olsa yikilacak,bari biz yikalim da enkazin altinda Adnan'lar kalsin.

nereden başlasam ne söylesem boş,bu takım baştan aşağa tamamen değişmeli ne kadar yeteneksiz,ruhsuz,kabiliyetsiz adam varsa hepsi bizde...

artık öyle bir hal geldik ki,mağlubiyet alıyoruz hermacta,alışkanlık haline geldi,üzülmüyorum,acı cekmiyorum bunada alıştık..

Bu arada birkaç haftadır rakiplerinin 1960 ların futbolunu oynadığından bahseden Schuster bugün kaçların futbolunu oynadı acaba ?
Golü atıp yaslandı, Konyaspor golü atıp geri çekildiğinde ilkel takım oldu. Konya takımı ile Quaresmanın maliyetleri neredeyse aynı... Ya senin takımının bonservisi bizim hangi oyuncumuzun maliyetine denk sayın Schuster ?

Başkan basın mensuplarına açıklama yaparken hamile eşi ile ağlayıp başkana yakınan taraftarı gören oldu mu ?

Ne kadar sevmesem de, şov gibi görsem de bu hareketleri içim yandı. O adama değil, taraftar olarak genel halimize ve karnı burnundaki eşine üzüldüm. Hatta hayata sarı-kırmızı olarak doğacak bebeğe...

Adnan Polat çok ah aldın çok...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Başkan basın mensuplarına açıklama yaparken hamile eşi ile ağlayıp başkana yakınan taraftarı gören oldu mu ?

Ne kadar sevmesem de, şov gibi görsem de bu hareketleri içim yandı. O adama değil, taraftar olarak genel halimize ve karnı burnundaki eşine üzüldüm. Hatta hayata sarı-kırmızı olarak doğacak bebeğe...

Adnan Polat çok ah aldın çok...
Devam edecegede benziyor.

Adnan Polat neden hala ısrar ediyor anlamış değilim. Eğer hala Adnan Sezgin'e güvencem diyorsa bıraksın gitsin o koltuğu. Yanındakinden dolayı boşu boşuna yönetim boşluğu oluşturmasın Galatasaray'da. Haldun Üstünel'li bir Adnan Polat'a asla gıkımız çıkmıyordu, çıkmazda.

Hazır Haldun Üstünel demişken kurtuluşun bir numaralı formülü kesinlikle bu isimdir. Futbol dünyasını yakından takip eden, hocalarla ve futbolcularla iyi ilişkileri olan, ortalama üstü yöneticilik meziyetlerine sahip bir adam her evde lazımdır.

Şu klüpte futboldan sorumlu kişi Haldun Üstünel olsa, takımın başında Gerets,Skibbe,Rijkaard tarzı ''hücumcu'' antrenör olsa, Skibbe döneminde ki ileri dörtlü ve orta ikilinin benzeri kurulsa, doğru ve kaliteli yerli oyuncular alınsa işte o zaman bu takım kurtulur. Hatta Avrupa'da ses getirir.

Yoksa bu kafayla herşey hayal.

Şimdi izledim o görüntüleri adam diyor ki çoluk çocuğumun rızkından kesiyorum her hafta para veriyorum,yazık değil mi bize ?

Adnan Polat'ta azarlıyor adamı,sonra üstüne korumalarını salıp biniyor arabasına gidiyor.Oysa iyi günlerde adam büyük başkan dese gidip kameraların önünde show yapardı ama işler kötü gidince,biraz taraftardan eleştri gelince morali bozuluyor başkan'ın korumalarını devreye sokuyor.

Bu noktadaki tepkimi buraya yazmak bile istemiyorum,söyleyebileceğim tek şey içimde iğrenme,nefret duygusu oluştuğu,burada söyleyebileceğim tek şey Allah büyüktür,Ah almak iyi değildir birgün mutlaka karşılığını ödersin.

Kendi şişkin egoların yüzünden bunca insanı üzüyorsun,böylesine büyük bir kulübe zararlar veriyorsun.

Emin Doğanca' Alıntı:
Adnan Polat neden hala ısrar ediyor anlamış değilim. Eğer hala Adnan Sezgin'e güvencem diyorsa bıraksın gitsin o koltuğu. Yanındakinden dolayı boşu boşuna yönetim boşluğu oluşturmasın Galatasaray'da. Haldun Üstünel'li bir Adnan Polat'a asla gıkımız çıkmıyordu, çıkmazda.

Hazır Haldun Üstünel demişken kurtuluşun bir numaralı formülü kesinlikle bu isimdir. Futbol dünyasını yakından takip eden, hocalarla ve futbolcularla iyi ilişkileri olan, ortalama üstü yöneticilik meziyetlerine sahip bir adam her evde lazımdır.

Şu klüpte futboldan sorumlu kişi Haldun Üstünel olsa, takımın başında Gerets,Skibbe,Rijkaard tarzı ''hücumcu'' antrenör olsa, Skibbe döneminde ki ileri dörtlü ve orta ikilinin benzeri kurulsa, doğru ve kaliteli yerli oyuncular alınsa işte o zaman bu takım kurtulur. Hatta Avrupa'da ses getirir.

Yoksa bu kafayla herşey hayal.
Benim Haldun Üstünel varkende gıkım çıkıyordu,10 tane Haldun Üstünel klonlayıp yönetime soksa yine gıkım çıkar başkana,ya gidecek ya gidecek !

Averaj takımı olduk resmen, eksi 4 averajımız var 14 hafta sonunda şaka gibi. Takımın bütün şeref ve onur yükü Cana-Baros-Kewell 3lüsünün üzerinde resmen. Topu alan Türkler direk geriye bakıyor... Türkiye kupasını alamassak Avrupa'ya gidemeyiz biz en iyi ihtimal 6. oluruz bu sene

Taner Tuna' Alıntı:
Allah da seni güldürsün. :)

[quote="Servet Çetin":30ak6yvf]Şu dakikadan sonra 'Benim oynamam gerek' diye bir düşünceye girme lüksümüz yok. Gerekirse ben hiç oynamasam da olur, yeter ki takımımız bir an önce toparlansın."
[/quote:30ak6yvf]

Patron'dan süpriz aciklama.

Babam 14 sene beklemiş ben gerekirse 24 sene beklerim hiçde sorun olmaz zaten taraftarlık akıllı işi değildir,yoksa alayı aptal mı Tottenhamın WHL yi her maç fullüyorlar 50 sene geçmiş son şampiyonluktan hiç mi aklına gelmedi bu adamların Arsenal i tutmak ,düşünün nedir acaba bu adamları ki çoğu şampiyonluk görmemiştir stada götüren her haftasonu! Renklere ve duruşa sahip çıkalım,bunları oluşturan skorlar değildir çünkü.