Teknosa Türkiye Kupası

Re: Opel Türkiye Kupası

İlk olarak maçların ne zman başlıyacağı hakkında bilgisi olan var mı ? Liglerden önce başladığından Ağustos'un ortalarında başlaması lazım .

Önemli olan grupları geçmemiz geçen sene geçemedik bu sene gçersek Çok güzel olcak..Ne zaman başlıyor bilmiyorum.Bence Daha belirlenmedi.Ama liglerden önce başlıyordu Grup Maçları.

Ben Eylül sonu ya da Ekim'in ilk haftası olacak diye biliyorum kaldıki lig kurulu daha toplanmadı diye de biliyorum.Federasyo'nun organizasyon-turnuva bölümünde de gözükmüyor.Ne Ağustos ortası :) İlahi @mustafa gülmekten kırdın beni :muhaha Milli Takım kampını mı bölüp düzenleyecekler :)

Bu senede geçen seneki gibi olmayacak diye ümit ediyorum.Bu kupada ben en az yarı final oynarız diye düşünüyorum ama gelecek rakiplere bağlı.

Gecen sene Eylul'un ilk haftasinda yapildi , bu sene ortasina dogru yapilir.(Milli maclar nedeniyle)

Umarım bu sene burayı gerçekten ciddiye alırız ve Final Eight'e kalırız buna çok ihtiyacımız var çok.

Maçların günlerinden bile 3 gün önceden emin olmadığımız bir federasyondan ne beklenebilirki. Bazen düşünüyorum da çok mu zor gerçekten?

...Umarım bu sefer kupada bir başarısızlık söz konusu olmaz...Olursa da lütfen artık "takım hazır değil,uyum sorunu yaşanıyor" gibi saçma sapan savunmalar yapmasınlar...Büyük hedeflere ulaşmak için çıkılan yolda yine olmadık kazalar yapmayalım...