Teknosa Türkiye Kupası

Re: Opel Türkiye Kupası

ben olsm normal sezonu önemsemem bu kupaya asılırım çünkü gerçekten artık bir kupaya ihtiyacımız var

Umarım bu sene yapılacak organizasyonda seçilecek şehirlerden birisi Kayseri falan olur.Nevşehir diyeceğim sahası falan güzel ama 400 kişilik salonu tercih ederler mi tartışılır.Neyse bizim için hayırlısı nereyse orda oynayalım maçlarımızı.Takımımıza başarılar inşallah istediğimiz başarıyı yakalarız ve sadece bu bir başlangıç olur...

Kur'a çekildi mi ya da ne zaman çekilecek?
Hangi takımlar katılıyor?
Seri başı var mı?

Hatırladığım kadarıyla en son İzmir'de kazanmıştık kupayı. bi pg vardı sezon sonu nba ya gitmişti. Bi smaçını haiç unutamadım adam kafasını eğmişti panyaya çarpmamak için. Hey gidi günler ey.

elemeler 3-8 ekim tarihleri arasında yapılacak
final grubu 20-22 şubatta.

o tarihe kadar 4 numara belli olur di mi :?

Can Akogul' Alıntı:

olmazsa hüsran olur zaten
kadroyu yine geç kurmuş oluruz hiç birşey oturmamış olur

Can Akogul' Alıntı:

4 numara beli oldu hatta 3 numara dahi belli oldu :) .

Umarım geçen sezonki gibi olmaz Türkiye Kupası bizim açımızdan. Geçen sezon yaşadığım hayal kırıklığını unutamıyorum.

Re: Türkiye Kupası

Türkiye Kupası kuraları çekiliyor

Erkekler Türkiye Kupası eleme grupları kura çekimi ve Türkiye Kupalarının Ana Sponsoru'nun basın lansmanı yarın İstanbul'da gerçekleştirilecek.
Bayanlar ve Erkekler Türkiye Kupalarının yeni ana sponsorunun açıklanacağı ve Erkekler Türkiye Kupası Eleme Grubu kuralarının çekileceği basın toplantısı saat 15.00'te, Polat Renaissance Otel'de düzenlenecek.

Erkekler Türkiye Kupası Grup Elemeleri'nde Galatasaray Cafe Crown'ın da aralarında bulunduğu 16 takım, dört grupta ve yarın açıklanacak dört ayrı kentte mücadele edecek.

Maçlar, 3-8 Ekim 2008 tarihleri arasında oynanacak. Grubunda ilk iki sırayı alan takımlar, 17-18-19 Nisan 2009 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 'Erkekler Türkiye Kupası 8'li Final'e kalacaklar.

Haydi hayırlısı...

Yabancıları alınmış hazır bir kadroyla çıkacağız maçlara , bu açıdan bakarsak geçen yıl yaşananları yaşamamız mucize görünüyor .

Taner Tuna' Alıntı:
Yabancıları alınmış hazır bir kadroyla çıkacağız maçlara , bu açıdan bakarsak geçen yıl yaşananları yaşamamız mucize görünüyor .

Yaşarsak da gitgide futboldaki Fenerbahçe'ye döneriz Türkiye Kupası'nda..

Bu yıl bu kadroyla sanmıyorum,takımda Gurovic gibi anormal hırslı ve kaliteli bir adam varken özellikle düşünmek bile zor .

Taner Tuna' Alıntı:
Bu yıl bu kadroyla sanmıyorum,takımda Gurovic gibi anormal hırslı ve kaliteli bir adam varken özellikle düşünmek bile zor .

Gurovic'e anormal hırslı tabiri zayıf kalır bence. Acımasız birisi o.. 8)

daha kesin değil ama türkiye kupasının yeni sponsoru büyük ihtimalle TEKNOSA olabilirmiş

Galatasaray
Beşiktaş
Casa Ted
Daçka

Şehir=Çorum
Tarih=6-7-8 ekim

Hadi hayırlı olsun olabilecek en güzel kura geldi bana göre iyi bir başlangıç için daha iyisi olamazdı.

Fenerbahce Ülker
Banvit
Erdemir
Kepez Belediye(3-4-5 ekim)Sivas

Telekom
Karşıyaka
Mersin
Aliağa(3-4-5 ekim)Diyarbakır

Efes
Antalya belediye
Oyak
Selçuk Üni(6-7-8 ekim)Erzurum

seribaşı uygulaması oldu mu bilmiyorum ama gözüken olmuş bu durumda 1. torbadan efes telekom fb ve bjk arasından bizim için gelebilecek en kolay takım olan bjk gelmiş gibi görünüyor ancak gruplara baktığımızda da süprizlere en açık grup.Net bi şekilde grupta 1 olmamız lazım diyorum bu kadroyla.