Teknosa Türkiye Kupası

Re: Türkiye Kupası

oldukça iyi bir kura çektik .bu gruptan normal şartlar altında birinci çıkmamız lazım. umarım bir aksilik olmaz. bu sene artık iki kupa istiyoruz.

haydi bastır şanlı cimbol sahayı titret
basketbolda taraftarın kupaya hasret
bilmem kaç senelik çile bitsin bu sene
şampiyonluk kupasını getirin bize

Onur Yavuz' Alıntı:
Yine Beşiktaş denk gelmiş Türkiye Kupası ön eleme grubunda. Bu sezon her şeyin çok daha farklı olacağına inanıyorum.

6 Ekim´de Çorum´da olmayı düşünen var mı?

Onur abi gider miyiz ne dersin? Ben gitmeyi düşünüyorum açıkcası... 6 Ekim´de zaten tatile denk geliyor ayrıca 6 ekim´deki ilk maçta zaten bjk ile yapılacak. Gidebilirim zaten 280 km bizim burdan 4 saat falan sürer sanırım. :roll:

Burak Ankara´daki ilk maç 8. hafta ve sezon başlamadan takımın son durumunu -sanki basketten çok anlıyorum da : )- canlı görmek istiyorum. Bayrama da denk geliyor ki...

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":2jx1lqg9]Yine Beşiktaş denk gelmiş Türkiye Kupası ön eleme grubunda. Bu sezon her şeyin çok daha farklı olacağına inanıyorum.

6 Ekim´de Çorum´da olmayı düşünen var mı?

Onur abi gider miyiz ne dersin? Ben gitmeyi düşünüyorum açıkcası... 6 Ekim´de zaten tatile denk geliyor ayrıca 6 ekim´deki ilk maçta zaten bjk ile yapılacak. Gidebilirim zaten 280 km bizim burdan 4 saat falan sürer sanırım. :roll:[/quote:2jx1lqg9]
6 Ekim Pazartesi'ye denk geliyor nasıl tatil var anlamadım?

Onur Yavuz' Alıntı:
Mehmet Can, bana her gün bayram, dolayısıyla her gün tatil : )
Abi sana tatil de Burak'a nasıl tatil onu anlamadım.Maça gelirseniz ben size bilgi veririm.Çorum'un altını üstünü bilirim.Yardıma ihtiyacınız olursa ben varım.Ua Çorum'a yazı yazdım bu maçlara kesinlikle gitmeliyiz diye.Bizim okuldan(Çorum Anadolu Öğretmen Lisesi) diğer okullardan arkadaşlara haber verdim.Maçta iyi bir ortam sağlamaya çalışacağız.Maç için okuldan kaçacağım.Ayrıca Gurovic ile ilgili bir pankart hazırlayabiliriz.Ankara'dan 3.5-4 saatte gelirsiniz.Gelecekseniz her türlü yardıma hazırım.

basket1ps6.jpg

Gelmek İsteyen Arkadaşlarımıza Her Konuda Yardımcı Olabiliriz

ultrAslan ÇORUM

Selçuk selam!

Maçın oynanacağı salon hakkında bilgi verebilirsen, hatta foto falanda koyarsan çok seviniriz.

n826807187_721690_7043.jpg

arkadaşlar elimde şu an sadece bu resim var akşam orda olacam resim çeker eklerim

stad yaklaşık olarak 5-6 bin kişilik şeref tribünün olduğu taraf iki parça halinde biz şeref tribünün karşısındaki tek parça ve büyük olan tribünde bulunacağız resimleri dediğim gib ancak akşama atabilirim

stadın etrafı geniştir hemen yanında cafe de var çevre illerden gelmek isteyen arkadaşlarımız stada ulaştıklarında ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilirler

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":1wptlf75]Desenize aklımız Çorumda kalmayacak :)

merak etme arda kardeşim Aslanlarımız ikinci evlerine geliyor

ÇORUM DEPLASMAN SAYILMAZ[/quote:1wptlf75]Selçuk güzel ağırlayın takımımızı, sizlere emanetler:)

İç Anadolu Galatasarayımızın kalesidir, kura güzel, çorumlu kardeşlerimizin ilgisi güzel aslanalarımız yalnız kalmayacak belli. Grubu lider bitirmek için bütün ekipman tamam, sıra takımda inşallah.

Çorumda maçın duyurusunu falan yapsanız, facebook vs... siteler üzerinden daha fazla taraftar çekmeye çalışmak lazım.

Bize ayrılan tarafları dolduralım:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Çorumda maçın duyurusunu falan yapsanız, facebook vs... siteler üzerinden daha fazla taraftar çekmeye çalışmak lazım.

eyüp kardeşimçalışmalar dün akşam itibariyle başladı kendi sitemiz facebook vb aracılığı ile duyurular başladı yakında belediye reklam panolarını doldurmaya başlayacak
bizde kendi afiş ve pankartlarımız üzerinde çalışmalara devam ediyoruz

bu perşembe iftar organizasyonumuz var şuan iftara ağırlık veriyoruz iftardan sonra maç üzerine yoğunlaşacağız

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1n1e85on]Çorumda maçın duyurusunu falan yapsanız, facebook vs... siteler üzerinden daha fazla taraftar çekmeye çalışmak lazım.

eyüp kardeşimçalışmalar dün akşam itibariyle başladı kendi sitemiz facebook vb aracılığı ile duyurular başladı yakında belediye reklam panolarını doldurmaya başlayacak
bizde kendi afiş ve pankartlarımız üzerinde çalışmalara devam ediyoruz[/quote:1n1e85on]Peki o zaman sustum :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

tribünleri yetkililer ayırmadı biz o tarafı almak istiyoruz bunun için gerekirse gece stadda yatacağız rakibe orayı bırakmayacağız

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1xg6s33o]Çorumda maçın duyurusunu falan yapsanız, facebook vs... siteler üzerinden daha fazla taraftar çekmeye çalışmak lazım.

tribünleri yetkililer ayırmadı biz o tarafı almak istiyoruz bunun için gerekirse gece stadda yatacağız rakibe orayı bırakmayacağız[/quote:1xg6s33o]
Salonun en etkili yerini biz almalıyız, özellikle bjk maçında.