Teknosa Türkiye Kupası

Re: Türkiye Kupası

elbette onlarında potansiyeli var ama bizim daha çok özellikle bizim üni tayfamız çok sağlam ve maçta olacaklar ilçelerdende gelemek isteyenler vardır yani biz daha sağlamız

Selçuk merhaba,
Küçük de olsa gelme ihtimalim var. uA Çorum'dan Süheyla var. Yakın arkadaşım. Onunla da konuştuk, gelirsem her türlü yardımda bulunacağınızdan bahsetti. Derslerimi ayarlayabilirsem geleceğim ben de.
Kolay gelsin size çalışmalarınızda.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Selçuk merhaba,
Küçük de olsa gelme ihtimalim var. uA Çorum'dan Süheyla var. Yakın arkadaşım. Onunla da konuştuk, gelirsem her türlü yardımda bulunacağınızdan bahsetti. Derslerimi ayarlayabilirsem geleceğim ben de.
Kerem sen gidersen süper olur, bir idman organizasyonuda yaparsın artık.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Selçuk merhaba,
aramızda olmanı isteriz tabii ki tüm arkadaşlarımızı da

Eyüp abi bugün gidecektim konuşmaya ama yönetimden 1-2 kişiyle toplantıları varmış.

En kısa sürede konuşmak istiyorum. Düşündüğüm birkaç proje de var.

biz arma sevdalısıyız arkadaşlar arma için her yere gideriz bu sene futbol takımımızı kayseride yalnız bırakmadık
Arma Çorum'a yanı başımıza gelmiş burda mı yalnız bırakacağız ASLAA!!
alltaki resim kayseride maç başlamadan önce çekildi
bizler yenilmez armanın peşindeyiz

Herşey Büyük Galatasaray için

stad1or8.jpg

Selçuk abi bende maça geleceğim.Gs tarafında desteğe hazırım.Yanımda 2 3 tane daha gür sesli arkadaşları alırım.Bu maça gelmek istiyoruz.Bizi de bilgilendirirsen sevinirim.Ayrıca ben de Ua Çorum üyesiyim.Sitede baktım üyelerden pek ilgi yoktu.Ama size inanıyorum.İyi bir yeri ayırttırabilirsiniz.

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
Selçuk abi bende maça geleceğim.Gs tarafında desteğe hazırım.Yanımda 2 3 tane daha gür sesli arkadaşları alırım.Bu maça gelmek istiyoruz.Bizi de bilgilendirirsen sevinirim.Ayrıca ben de Ua Çorum üyesiyim.Sitede baktım üyelerden pek ilgi yoktu.Ama size inanıyorum.İyi bir yeri ayırttırabilirsiniz.
mehmet kardeşim pek ilgi yok diye bir şey yok sitedeki bir sorundan dolayı konu birkaç kez yenilendi mesajlar silindi haliyle son konuya mesaj sayısı az oldu

ayrıca biz hazırlıklara başlayacağız ama öncelikle perşembe günkü iftar organizasyonunu aradan çıkarmamız lazım
merak etme tribün bizim ayrıca tayfa ile izlersen maçları daha iyi olur

maç günü stadın çevresinde ol pankartlarımızı görürüsün

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Mehmet Can ILIMAN":3vtd4mgp]Selçuk abi bende maça geleceğim.Gs tarafında desteğe hazırım.Yanımda 2 3 tane daha gür sesli arkadaşları alırım.Bu maça gelmek istiyoruz.Bizi de bilgilendirirsen sevinirim.Ayrıca ben de Ua Çorum üyesiyim.Sitede baktım üyelerden pek ilgi yoktu.Ama size inanıyorum.İyi bir yeri ayırttırabilirsiniz.
mehmet kardeşim pek ilgi yok diye bir şey yok sitedeki bir sorundan dolayı konu birkaç kez yenilendi mesajlar silindi haliyle son konuya mesaj sayısı az oldu

ayrıca biz hazırlıklara başlayacağız ama öncelikle perşembe günkü iftar organizasyonunu aradan çıkarmamız lazım
merak etme tribün bizim ayrıca tayfa ile izlersen maçları daha iyi olur

maç günü stadın çevresinde ol pankartlarımızı görürüsün[/quote:3vtd4mgp]

O gün okuldan kaçacağım maç için.Ua Çorum'un yanında olurum.Yeter ki salonda canlı olarak maçı izleyim.Benim tek isteğim salonda olabilmek ve Gs'ye destek olmak.Yer konusunda sorun çıkmasından çekiniyordum.Siz halletmişsiniz.

Eyüp kardeşim salondan kareler
salon bakımda olduğu için fazla iyi resimler alamadım

Türkiye Kupasında bjk ile karşılacağımız maçın oynanacağımız salon
bu tribün şeref tribünü biz bunun tam karşısında olacağız

n532784468_704196_8524.jpg

Bizim yer alacağımız tribün. salonda bakım olduğu için tribünün tamamını sığdıramadım fotoya. biz bu tribünde takımımıza destek vereceğiz
n532784468_704197_9107.jpg

Maç için hazırlıklarada başladık
n532784468_704169_1350.jpg

Soldan sağa fotodakiler: Mustafa Zeren, Gökhan Dilek, Selçuk Kahveci(ben),
Ömer Kürşat Durukan ultrAslan ÇORUM İl Koordinatörü

SALON güzelmiş. En azından tribün var, yanları duvar değil. Geçen sene neydi o ya. Eski Süleyman Seba gibiydi.

Gökce Başaran' Alıntı:
SALON güzelmiş. En azından tribün var, yanları duvar değil. Geçen sene neydi o ya. Eski Süleyman Seba gibiydi.
bizim stadımız çevre iller arasındaki en iyi staddır
tabii şehrin basketbol takımı olmadığı için yetiyor

Selçuk selam!

Bilgiler için teşekkürler, desteğiniz çok güzel olacak belli.

3 maçı değil de Beşiktaş maçını salonda takip edeceğim. Eee var mı gelen :)