Tufan Ersöz

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Kaptanımız Mehmet Tufan Ersöz

Ada Turan, Tufan Ersöz, Işıl Alben====> kaptanlarımız.

Bir taraftar olarak bu gurur tablosunu görmek bana inanılmaz bir zevk veriyor....

Gönül onların yanına Ali Alp Çayırı da yazmak ister ama olmayacak galiba, yönetim 40 yaşındaki adamların transferiyle uğraşmaktan Ali'yi elinden kaptıracak galiba.

içindeki Galatasaray sevgisi en üst düzeyde ondan hiçbirimizin şüphesi yokda....yeterlimi acaba 2 senedir sakat hiç maç oynamamış, artı 1 sezon önce semih ile dalaşması aklıma geliyor. sinirlerine hakim olamayacağını düşünüyorum.. hüseyin bu takımın kaptanı herşeyi olabilirdi. gerekli itibar verilseydi herşeyde para da değildi....geçen sezon saçma transferler yapılıp bu senenin parasıda planlarıda güme gitti... bu yönetime söyleyecek pek fazla birşey bulamıyorum..

Arkadaşlar Kaptanımız Tufan Ersöz'ün Efes Pilsen maçıyla birlikte cezası bitiyor diye hatırlıyorum doğru değil mi? Yani Efes Pilsen maçında sahada büyük Kaptan ?

Doruk Gölbaşı' Alıntı:
Arkadaşlar Kaptanımız Tufan Ersöz'ün Efes Pilsen maçıyla birlikte cezası bitiyor diye hatırlıyorum doğru değil mi? Yani Efes Pilsen maçında sahada büyük Kaptan ?
GS TV de malesef ben daha 2ayım var dedi diye hatırlıyorum o program 1ay önce yapılmış olsa ?

Doruk Gölbaşı' Alıntı:

Tufan en son Fener Maçında oynamıştı (15 Kasım 2009), 4 ay ceza aldığına göre 15 Mart civarında sahalara dönecektir. Bir hafta sonraki Efes maçında cezalıydı, buna göre 15-20 mart gibi cezası biter.

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Aykut Ogut":1ol915bk]Işıl ile Arda'yı bir kenara koymak lazım. onlar alt yapıdan gelmeler.

? Bunun konuyla alakasını çözemedim ???[/quote:1ol915bk]

Konuyla alakası bir yana Işıl altyapıdan mı gelmiş?

Haa o zaman biz bilmiyoruz,özür dileriz..

ışıl altyapıdan gelmedi. Yanlış bilgi vermeyelim.

Tufan'ın gelmesine 13 gün kaldı.

Geçen hafta Efes Pilsen maçında spiker Tufan Ersöz için Tofaş maçında dönüyor demiş arkadaşlar...

Tufan oynamasa bile kadroda olması bile güzel. İlerleyen haftalarda dip çizgiden atacağı üçlüklerle yine bizi çoşturacaktır. Hoşgeldin KAPTAN.

Cem Akdağ biraz daha fazla kullanmalı Tufan'ı.Gerçi daha 2 maç(birinde süre almadı)oynadı ama özlellikle Antalya maçında zaten kopmuş bir maçta niye Tufan'ı daha erken oyuna almadı anlayamadım.

sercan yavaş' Alıntı:
Cem Akdağ biraz daha fazla kullanmalı Tufan'ı.Gerçi daha 2 maç(birinde süre almadı)oynadı ama özlellikle Antalya maçında zaten kopmuş bir maçta niye Tufan'ı daha erken oyuna almadı anlayamadım.

Tufan'ın şu anda ki durumu parkede olmayı hak etmiyor.Ayakları İyice yavaşlamış.Antalya maçında zorlanarak top sürüyor gibi bir hali vardı.

Tufan cezalı iken antrenmanlara çıkıyor muydu?