Tufan Ersöz

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Tufan Ersöz [Özel Röportaj - BRSCMR]

Barış Çamur' Alıntı:
[quote="Berk Turanli":kwb31dt7]sakatlığı nedir ya tufanın onu da tam bilseydik keşke =)

bilen varsa söylesin, ona göre rotasyon yapıcam :p

Diziyle ilgili bir problem vardı röportajın en başında belirttiği gibi..[/quote:kwb31dt7]

sakatlığın ismini sordum, çapraz bağ yırtılması, menisküs vb.

Re: 27 # Tufan Ersöz

Umit Karan Gibi oldu bu. Umit 9 giymek istiyor idi. Hakan sukur dokuzu alinca. Umit'e 99 giydi ve bir daha degistirmedi. Simdi takimda 9 numara olmamasina ragmen. Umarim Tufan'da 27 ile yeniden dogar. Hayirli olsun.

10 numara adam tufan. hırsı yeter takımı, tribünleri hüseyinden sonra ateşleyen tek adam. yakışır aslanıma gerçek galatasaraylı

Salih GOZMEN' Alıntı:
Umit Karan Gibi oldu bu. Umit 9 giymek istiyor idi. Hakan sukur dokuzu alinca. Umit'e 99 giydi ve bir daha degistirmedi. Simdi takimda 9 numara olmamasina ragmen. Umarim Tufan'da 27 ile yeniden dogar. Hayirli olsun.

olayı yanlış hatırlıyosun sanırım.Hakan gelmeden önce ümit 9 giyiyordu 1 sene boyunca ümit 9 halan şükür 10 numarayı giydi ertesi sezon bir yemekte ümit karan hakan şüküre 9 numarayı giyer misin dedi hakan seve seve kabul etti o zamanlar işte takımdaki arkadaşlık budur diye övündüğümüzü hatırlıyorum :)

tufana da hayırlısı olsun yeni numarası :)

Tufan Ersöz: "Taraftarı Çok Özledim"

Galatasaray Cafe Crown?un sakatlık nedeniyle uzun süre parkelerden uzak kalan forveti Tufan Ersöz, Galatasaray TV?ye konuştu. Tufan, İngiltere?de geçirdiği tedavi sürecini değerlendirdi?

Bir süredir İngiltere'de tedavi gören Tufan Ersöz, İstanbul'a döndükten sonra sıkı bir çalışma içerisine girdi...

İngiltere'de başarılı bir tedavi süreci geçiren Tufan, üç - dört haftadır İstanbul'da çalışmalarını sürdürüyor.

Durumu her geçen gün daha iyiye giden Tufan Ersöz, Galatasaray Televizyonu'na yaptığı açıklamada üç hafta içinde oynamayı umduğunu söyledi. Şanssız bir dönem geçirdiğini belirten Tufan "O günler artık geride kaldı; şu anda kendimi çok iyi hissediyorum. Çok iyi bir tedavi süreci geçirdim ve inşallah bundan sonra böyle şanssızlıklar yaşamayacağım" dedi.

Son olarak Galatasaraylı taraftarları da çok özlediğini ifade eden Tufan Ersöz "Onlarla yeniden bir araya geleceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum" diye konuştu.

www.galatasaray.org