Tufan Ersöz

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
ozyer gecen sene ulker de yakaladigi basarinin tesaduf olmadigini gostermek isteyecektir..o yuzden ii bi kadro kurulcagini dusunuyorum...bu arada yakin bi arkadasimin babasi tuborg da yonetici..tuborg kesin olarak kapaniyo..yakinda basinada bilgi verilecek..bence bu degerlendirilmeli..cunku kadrosunda ii oyuncular var..ki hakan koseoglu ve asim parsi serbest biraktilar..zaman geciyo hizla,herkes kapis kapis aliyo piyasadaki oyunculari..biraz daha hizli davranilmasi lazim bence..tufan ersoz transferide kesindir umarim

tufan transferi eğer kesinse gerçekten çok iyi olmuş. umarım son anda bi pürüz çıkmaz. tufan bana göre ilk 5 çıkamaz ama çok iyi bir yedek olur gerçi yinede zaman zaman ilk 5 oynabilir. bu yetenekte kendisinde var diye düşünüyorum. umarım bi sorun çıkmaz. ayrıca yönetimimizden tufan gibi iyi transferler yapılmasını bekliyoruz. yalnız ellerini biraz çabuk tutmalılar yoksa alabileceğimiz oyuncuları kaçırabiliriz

canbulubay' Alıntı:
bu,maçta ana avrat küfredilen tufan değil mi?
yanlış hatırlıyor olabilirim biri aydınlatsın...
sadece merak...
o tufan ersöz değildi cihad şahindi!!!!

koch' Alıntı:
canbulubay' Alıntı:
o başka...
tufanla da böyle bir olay olduğundan emin gibiyim...
Bu sezonki Tekel maçında baya küfür yemişti.Doğru.

en kritik anlarda attigi once sayidan sonra ewt kufur yemisti ama ne fark edecek semsoyada kufur ettik geldi pasa pasa oynadi bnce bunlara fazla takilmayalim bikaciniz biliyodur fatih solak ve kerem tunceli bi fener macinda feneriun anasina uzanan bi tezavrata cok gusel eslik etmisti ayni fener fatihi almak istioyomus ve keremin pesindede az kosmadiklarini bn biliyorum.
bnce tufan cok rahat 5 basliyabilecek bi oyncu malum semso birakti galiba 3 numara sikintimz var ve bence sene basinda bikac arkadas bilir tufan ersozu bnim ne kadar istedigimi bu mevkiyi rahatlikla tasir ve iyi bi skorer az sutla sayi uretebilir
bnce super bi transfer olmus tabi dogruysa bu genc oyuncuya bnce uzun soluklu bi sozlesme yapilmali

tufan ersöz iyi bir transfer.bu sene tekel'de çok iyi bir performans sergiledi.zaten kendisi türkiye'nin en keskin şutörlerinden.ancak eğer bu sene üst sıralar için hedeflerimiz varsa ilk 5 için yeterli olmadığını,iyi bir bench olabileceğini düşünüyorum

Re: Avrupa Kupası

1905' Alıntı:
SAPO1@mynet.com' Alıntı:
Bu topiği uygun gördüm.Acaba bizim bu sene Avrupa şansımız varmı.Malum Ülker çekildi FB Uleb te bir şansımız var gibi geliyo.Acaba Hayal mi.
bence hayal
banvit play off a bile katılamadığı sezon avrupada oynmıştı ama şubemiz özerk dışarıda kulübe baglı.avrupaya izin vermez sayın özhan bey

şimdi aklıma geldi üçüncü olduğumuz senede gitmemişttik. erman hocayla yollar ayrılmıştı zaten.üçüncülükten sonra o sene yatırımı dewam ettirsek çok farklı olurdu

Tufan'ın oyunculuğuna lafım yok gerçekten çok iyi oyuncu 03-04 sezonunda bizden ayrılıp Daçkaya geçtiği sezon Yalçın Granit ve Galtsaray'ı suçlamıştı bana veriln sözler tutulmadı diye maddi ve manevi olarak yıpratıldığını özellikle Yalçın Granit'i suçlamıştı. Tufan'ın büyük lokma yeyip büyük söz konuşmaması gerekiyor iyi bir oyuncu ama böyle çıklamlar yaptığı için alınmamalıydı Galatasaray'ın bir duruşu olmalı diyorum. Yinede kendisine başarılar diliyorum.

Tufan'ı böyle suçluyorsun;ama o sezondan önce çıkıp biz bu sezon şampiyonluğa oynayacağız deyip insanları kandıran bazı şahsiyetler bukulüpte uzun süre görevde kaldı aynı uruşun onlara gösterilmesi gerekmez miydi?Tufan büyük ihtimal parasını alamamıştır ve bu yüzden bunları söylemiştir ne var ki bunda?

SEKO' Alıntı:
Tufan'ın oyunculuğuna lafım yok gerçekten çok iyi oyuncu 03-04 sezonunda bizden ayrılıp Daçkaya geçtiği sezon Yalçın Granit ve Galtsaray'ı suçlamıştı bana veriln sözler tutulmadı diye maddi ve manevi olarak yıpratıldığını özellikle Yalçın Granit'i suçlamıştı. Tufan'ın büyük lokma yeyip büyük söz konuşmaması gerekiyor iyi bir oyuncu ama böyle çıklamlar yaptığı için alınmamalıydı Galatasaray'ın bir duruşu olmalı diyorum. Yinede kendisine başarılar diliyorum.

bole durus durus diye oyuncu istemiceksek sampiyonluga oynicak kadroda istemicez abicim ona bakarsan keremde bizden pek iyi ayrilmadi ona ragmen bosta kaldigi sezon bize gel bize gel diye olduk bittik burda ozellikle bole genc oyunculari bole itam edeceksek bizim zaten dar olan havuzdan oyuncu almamiz cok zor olur

SEKO' Alıntı:

abı etme bak ne guzel halıl hoca gıttı gene muhalefet yapma yalvarıom yapma :) onun gencluıgıne vermek lazım zıdane 35 yasındakı oyuncu bıle yaptıgına bakarsak bu hıc bıse bence

Doğum Tarihi : 02.10.1980
Boy : 1.96
Pozisyon : 2

TBL Kariyeri

05-06 Tekelspor
04-05 Darussafaka
03-04 Galatasaray
02-03 Besiktas
01-02 Besiktas
00-01 Antbirlik
99-00 Efes Pilsen

Gerek savunması gerek hücumuyla bu sezon takımımızın demirbaşlarından olcaktır.Eğer istikrar yakalarsa çok ekstra bir oyuncu...

3 numarada şu ana kadar beklediğimden çok daha iyi bir performans çiziyor