Yasemin Horasan

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: 13 # Yasemin Horasan

Yasemine teşekkür edilip sezon sonunda yollar ayrılmalı.Bu kadar kötü bir Nevriye karşısında bile varlık gösteremedi.

Bazı maçlar dışında bilindik yasemini hiç bir zaman galatasaray formasıyla izleyemedik.Aşırı derece ağar kalıyor.Önündeki topa uzanana kadar 5 saniye rahat geçiyor.Ama yinede iyi niyetinden dolayı teşekkür ederim.Seneye rotasyonda bu oyunuyla kendisine 5 dk şans bulsa yeterde artar bile.

Kazandığın para haram Yasemin...Daha başka ne denebilirki bilmiyorum...Senin hakkında son diyeceğim bu olsun...Umarım oynadığın son maçlardır bunlar...

Nerde Beşiktaş taki Yasemin nerde şimdiki Yasemin...
Takıma ilk geldiğinde ne kadar çok sevinmiştik feneri değilde bizi tercih ettiği için.
Ama geldiğinden beridir iyi oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez...

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Kazandığın para haram Yasemin...Daha başka ne denebilirki bilmiyorum...Senin hakkında son diyeceğim bu olsun...Umarım oynadığın son maçlardır bunlar...
kerem bey herşeyi eleştiriyosunuz da bu kadarı da abartı oluyor,aldığın para haram falan yakışmıyor

M.Furkan Şenbabaoğlu' Alıntı:
[quote="Kerem BOZGEYİK":1fw7hnmc]Kazandığın para haram Yasemin...Daha başka ne denebilirki bilmiyorum...Senin hakkında son diyeceğim bu olsun...Umarım oynadığın son maçlardır bunlar...
kerem bey herşeyi eleştiriyosunuz da bu kadarı da abartı oluyor,aldığın para haram falan yakışmıyor[/quote:1fw7hnmc]

Hiçte abartı olmuyor güzel insan...Bence az bile söylüyorum...Ayrıca haram olsun demiyorum,kazandığın para haram diyorum ikisi aynı şey değil...

Ben Yaseminin haram olsun kelimesini hak edicek bir insan olduğunu düşünmüyorum,bence ağır olmuş çok.

Ama hak varki istenilen performansı sergiliyemiyor esasında hücümda o beşiktaştaki halinden eser yok ama,müdafa olsun mücadele gayreti olsun elinden geleni yapıyor,

Nevriye - Yasemin eşleşmesinde bence sorun Yaseminin kötü olması değil Nevriyenin iyi olması,artık okadar alışmışkı bazı haraketlere,okadar tecrübeliki euroleaguede bile 13 -14 sayı ort. 10 reb. ort. tutturan birinden bahsediyoruz,yıllardır milli takımı sırtlayan birinden bahsediyoruz,

meral-birsel ve nevriyeden 2si bizde olsa acaba fenerbahçe micheal jordanı oynatsa final serileri maça benzermi.euroleaguede finaldan aşağı derece yaparmıyız.

Hatta Recep Ankaralı-Mehmet Keseratar-Murat Biricik beraber maç yönetse fener bizi yenebilirmi :)

Bende bunu anlamıyorum açıkcası banane karakterinden sahada ne yaptığıyla ilgileniyorum ben...Ayrıca problem Yasemin'in Nevriye karşısında yapamadıkları değil,Yasemin'in genel olarak yapamadıkları...Sanki diğer maçlarda çok iyi oynuyorda,bir Fb karşısındamı birşeyler yapamıyor...
2 yıldan beri Yasemin bugün iyiydi dediğim maçların sayısı 3 bile değil...Yasemin'i korumak için gerekli argüman yok yani...Geçiniz,bileti kesilmeli...Verilen paraya yazık be kardeşim...

Umarım bu forma altında çıktığın son maçtır Yasemin...2 yıldır kazandığın para helal hoş olsun,sen içine sindirip ben bu parayı hak ettim diyorsan sorun yok,Allah güzel şeyler için harcamayı nasip etsin,Allah yolunu açık etsin...Ama dediğim gibi bu son olsun Yasemin...

Faydası yok diyorsun,daha iyisi yok diyorsun...Faydası olmayan biri hakkında daha iyisi yok gibi bir cümle mantıklımı sizce...

Ona verilen süre, bahara, gizeme veya dilaraya verilseydi, belkide bahardan sonra bir oyuncuda kazanirdik. derhal takimi terk ettmeli. onun yerine bence ya naile ivegin alinmali.

Naile düşüncene katılmasamda,Gizem konusunda hemfikirim...:)
Hem oynadığı yer bakımından hemde genel olarak Naile bizim oyuncumuz değil bence...

Yasemin'in aldığı sürede Gizemde aynı şeyleri yapar 2 ribaund,4 sayı filan rahatlıkla yapar bu işleri...Gerçi Fowles ile rotasyona girecek bir yabancı uzun daha düşünülüyorsa buna gerek kalmaz...Fowles ile X rotasyonu,Bahar kalırsa Sophia ile Bahar rotasyonu oldukça verimli olur...Tekrar tekrar vurguluyorum çünkü ben bu işe taktım açıkcası,biz bir hayır derneği değiliz...

Yasemin Horasan'ın bizden önceki performanslarını bilmiyorum takip etmiyordum o zamanlar..ama bize transfer olduğu zaman burdaki havadan gerçekten çok iyi bir oyuncu aldığımızı ve diger yapılan transferlerle birlikte şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu sanmıştım..hatta lig oynanmadan bize kupayı versinler diyenler bile olmuştu burda..Ancak şu 2 senede izledigim Yasemin Horasan gerçekten bırakın şampiyonluğa oynayan Galatasaray'da olmayı 1.ligdeki diger takımlarda bile oynayamayacak bir oyuncu..kesinlikle çok kötü bir basketbolcu geçmişinde nasıl bu kadar iyiymiş anlayamıyorum yada nasıl bu kadar kötüleşmiş..Ayrıca ağır kalmasından kilosundan vs behsetmişsiniz ama şutlarından kötü hiçbir yanı olamaz..bazı şutları çembere bile degmiyor..Sonuç olarak Galatasaray ve hedeflerine ters düşen bir oyuncu..

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Faydası yok diyorsun,daha iyisi yok diyorsun...Faydası olmayan biri hakkında daha iyisi yok gibi bir cümle mantıklımı sizce...

türkiye liginde ondan daha iyi pivot kaç tane var türk olarak...nevriye ve nevlin fenerbahçede ve birazda branzova o da beşiktaşta başka kimse var mı?Türk olup çok iyi olan....

ERLANA LARKİNSi türk yapabilme ihtimali yada nevlini fenerden kaçırma ihtimali olsa keşke...

eger sophi türk olursa, saten bir tane oyuncu oynata biliyon statü gereyi, yani türk statüsene gecen oyculardan sadece bir tanesi ilk bes oynayabilir galiba.