Yasemin Horasan

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: 13 # Yasemin Horasan

işte böyle oyuncular yüzünden kaybediyoruz..yaseminin kişiliğine filan laf söyleyemem ama olmuyor yavaş kalıyor zıplayamıyor atışını herkes ezberledi ribaunt çok zayıf geri koşması kötü...ama forumdanda kimse çıkıp laf söylemiyor iyimi..

Yasemin seneye patlar mı bilmem de ben seneye kesin patlayacam 1 adım bile geliştiremezse kendini.
Yani 2-2.5 senedir bizde iyi oynadığı maç sayısı maksimum 5'tir.

Takım Kaptanı olarak Sophia Young takımı daha çok benimsemiş görülüyor takı alıyor saha içinde toplantı yapıp birşeyler anlatıyor...

Yani neymiş kaptanlık sadece taktığın pazubandla olunmaz.

Daha 1,5 yıl olmadı be Burak :) .

Genş olması iyi bir durum aslında, ama ne genişliğini kullanabiliyor. nede hızlı olabiliyor. hep yarım ayak daha yavaş, bu yüzden de savunması çok kolay bir oyuncu.

Sühan Cem' Alıntı:
Genş olması iyi bir durum aslında, ama ne genişliğini kullanabiliyor. nede hızlı olabiliyor. hep yarım ayak daha yavaş, bu yüzden de savunması çok kolay bir oyuncu.

Hocam genişlik kullanabiliyorsan iyidir. Çok ağır kalıyor. Yarım adımdan bile fazla diyebilirim. Savunulması ne kadar kolaysa geçilmeside o kadar kolay oluyor. 4 numaralar genellikle daha hızlı oyuncular, topu 1 kez vurup geçebiliyorlar.

Ferit Erdem' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":1w3rsqyv]Genş olması iyi bir durum aslında, ama ne genişliğini kullanabiliyor. nede hızlı olabiliyor. hep yarım ayak daha yavaş, bu yüzden de savunması çok kolay bir oyuncu.

Hocam genişlik kullanabiliyorsan iyidir. Çok ağır kalıyor. Yarım adımdan bile fazla diyebilirim. Savunulması ne kadar kolaysa geçilmeside o kadar kolay oluyor. 4 numaralar genellikle daha hızlı oyuncular, topu 1 kez vurup geçebiliyorlar.[/quote:1w3rsqyv]

sana destek anlamında söylemiştim zaten bu lafları. yani kilo veremiyorsa tamam olabilir metabolizma meselesi. shaq da veremedi ama ona göre oyununu değiştirdi. Yasemin ben böyleyim yersen modunda..

zaten dediğini anladım. Sadece biraz daha açtım düşüncelerimi :) Shaq kilo vermedi ama önüne geleni ezdi. Gücünü kullandı. Yasemin sırtını dönüp içeriye doğruda gidemiyor.

Ferit Erdem' Alıntı:
[quote="Barış Şişman":2pcxy7d2]3-5 kilo verirse belki istediğimiz şekilde oynar.. :)
3-5 i 8-10 yapmak lazım bence :) Şu haliyle çok geniş ve ağır kalıyor.[/quote:2pcxy7d2]Aslında cüssesini iyi kullansa çok iyi avantaj olacak ama Yaso bir türlü istediğimiz kıvamda olmuyor, olamıyor..

İnşallah olacak ama.. :)

Yerlilerden en fazla tartışacağımız isim kesinlikle Yasemin Horasan olmalı,bu takımda en yüksek parayı alan yerli,üstüne üstelik kaptanlık verildi,birisi açıklasın Yasemin Horasan geldiğinden beri ne yaptı,az değil 2 yıl oldu...2 yıldan beri helal be Yasemin dediğim bir maçı yok,yeter artık sabrında bir sınırı var...Her organizasyonda her toplantıda var ama hiçbir maçta yok...Galatasaray'ın kimseye havadan para kazandıracak ne durumu vardır,nede böyle bir kültürü...Hakikaten yeter artık...Bu maçla alakalı değil 2 yıldan beri yok birşey,kafası rahat geziyor öyle sahada...Çok gözüme batıyor,artık bizim idarecilerden birininde gözüne batsın...

YETER YASEMİN HORASAN!!!

Malesef Nevriye'yi savunabilecek kalıpta oyuncumuz sadece Yasemin. Fowles gelince ve Sophia yerli statüye geçince çok iyi bir pota altı olacak. Yasemin'i beğenmiyorum. Takımda en yüksek parayı alan yerli olması normal. Çünkü çok para hakedecek yerli oyuncu şu anda yok.

Yasemin hakediyor yani...Daha neler...
Bu arada Yasemin kimseyi filanda savunamaz,kalıpla oluyorsa bizim bir abla var onu getireyim kalıp olarak Yasemin'in 2 katıdır,hem Yasemin'in aldığı paranın 100 de birine oynar,temin ederimki Yasemin'in verdiği katkıyıda verir...Yok milli takımda oynamış yok İtalya'ya gitmiş,kariyeri varmış bunlardan banane...
Bize iki yılda verdiği katkı ne sıfır,olay bitmiştir...

Yasemin hakediyor değil. Yerlilerin hiç biri çok maliyeti haketmiyor. Işıl hariç. O da Arma sevdasından az alıyordur.
Bugün Nevriye mi kötüydü bilmem ama Yasemin baya oyaladı.