Yasemin Horasan

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: 13 # Yasemin Horasan

bir basketbolcu özelliklede pota altı oyuncusu peyk ( umarım doğru yazıyorumdur ) gösterir ama bu kadar da çok göstermez.Üstelik steps yapa yapa bi haller oldu.
Ayrıca Petra da kilolu bi oyuncuydu ama ayak hareketleri hızlıydı yasemin gerçekten çok ağar.En azından bizde oynadığından daha iyi oynuyo milli takımda.

Yasemin'in şu oyununa akıl sır erdirmek mümkün değil.Pota altında top altında o kadar çok blok yeme korkusu varki içinde eli ayağına dolaşıyor.Dışarıya çıkıp attığı şutlar da girmeyince yarardan çok zarar veriyor takıma.İlk maçlarda yaptığı hatalı yürümeler de cabası.Nevriye'nin yokluğunda Yasemin biraz iyi oynasaydı eminim üst tura çıkardık.Açıkçası seneye bu oyunuyla yine pek süre alamaz gibi geliyor.

Git artık Yasemin Horasan :oops:
Tuna Kiremitçinin bir kitabı vardı Git Kendini Çok Sevdirmeden, Sende git kendinden nefret ettirmeden?

Bugün herkes gibi oda kötü oynadı haklısınız ama Yasemin'e güvenin bu sene çok faydalı oynayacak bundan adım gibi eminim.Bu maçta azda olsa onun mesajını verdi.

Senin gördüklerini görmemiz,senin anladıklarını anlamamız,senin bildiklerini bilmemiz mümkünmü be Aykun...

Evet eleştirin varsa çekinme yap Aykun,eleştirileri kaldırabilecek yapıda bir insanım,eleştiri yapan kişi düzeyini koruduğu takdirde...Ben sana eleştirimi yaptım,seninde beni eleştirmen veya cevap vermen en doğal hakkın bunun yaşla ilgisi yok...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Evet eleştirin varsa çekinme yap Aykun,eleştirileri kaldırabilecek yapıda bir insanım,eleştiri yapan kişi düzeyini koruduğu takdirde...Ben sana eleştirimi yaptım,seninde beni eleştirmen veya cevap vermen en doğal hakkın bunun yaşla ilgisi yok...

Eleştiri yapacak bir durum yok şu anda ortada ama olsada yapmakta çekinmezdim.

Ayrıca diğer topictede dediğim gibi o kelimeyi ilk kez kullandım.

Ne bileyim,Fakat ve üç nokta biraz kendimi tutuyorum anlamına gelmişte bende tutma buyur dedim...Neyse benim işaret ettiğim olumsuzluğu anladığın inancındayım...Bu inanç çerçevesinde konuyu uzatmanın anlamı yok...

zaten yasemini savunmak anlamsız kapasite belli.....tblde bir ölçüde 6-7 sayı ortalamasıyla oynar....euroligde ondan birşey beklemek ayıp olur......

yanlız ben takım kaptanının şöyle 25-30 dk süre alıcak birine verilmesi taraftarıyım...

Yasemin geçen seneki maçlara göre birazcık daha iyiydi ama bu sezon böyle yürümez.Antrenmanlarda kesinlikle sırtı dönük oyunu çok çalışmalı ve çok çok şut çalışmalı çünkü maç kafa kafaya gitiği dakikalarda sokamadığı şutlar yüzünden hızlı hücum yedik.

Milli takımdaki performansı umut vericiydi, umarım yine geçen seneye dönmez.

Yaseminin bu takımın kaptanı olduğunu göstereceği günü bekliyorum.

Saha dışını bilemem ama saha içinde kaptansız oynuyoruz.

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Göreceksiniz Yasemin gelecek yıl büyük bir patlama yapacak...

afedersin ama yasemin artık patlasa ne olur,ancak kilodan patlar...18-19 yaşında ki biri için söylenen lafların yaseminin konusunda söylenmesi ilginç..