Yekta Kurtuluş

Adı Trabzonspor ile de anılan Kasımpaşaspor'un yetenekli orta saha oyuncusu Yekta Kurtuluş Galatasaray'a transfer oluyor.

Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Süha Sidal, transferin yüzde yüz tamamlanmadığını ancak büyük oranda anlaşmaya vardıklarını belirterek, "Galatasaray Kulübüyle bir süredir görüşmelerimiz sürüyordu. Yekta'nın transferi için büyük oranda anlaşmaya vardık. Çok küçük pürüzler haricinde transfer tamamlandı diyebiliriz. Yekta'nın transferi karşılığında Galatasay'dan para ve altyapıdan bir oyuncu alacağız" dedi.

Re: Yekta Kurtulus Galatasaray da

bence Galatasaray'ın oyuncusu değil. İnşallah yanılırım. Barış'tan çokta farklı bir etki yaratacığını düşünmüyorum.

Uğur Deniz' Alıntı:
tamam da peki yekta galatasaray için '' KURTULUŞ'' mudur ??
her gelen oyuncu tek başına kimseyi kurtaramaz...
ayhan sarp barış tarzı ortasaha oyuncuları ile anadolunun yeni akımı olan ölümüne presten top çıkartamıyoruz...
yekta transferine açıkcası çok sevindim,zaten yetenekli yerli oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor
sezer ve yiğit transferleri de olur insallah...

Re: Yekta Kurtulus Galatasaray'da

Hayırlı olsun diyelim artık, kesinleşmiş transfer, Yekta'yı bu başlıktan konuşalım artık.

Yekta'ya forvet diyen Muhabirin işine hemen son vermek lazım Baroş var yeni oyuncu var ne düşünüyosun :) .

Ciddi sevindiğim bi transfer oldu.

Ya tutarsa transferi bu tarz oyuncular en az 1-2 yıl bizim gündemimizde oluyor sonunda transfer ediyoruz.İnşallah faydalı olur.

Acaba ne kadar ödemişiz bu transfer için benim merak ettiğim asıl konu o.

Neden resmı sıtede veya SPK ya bır acıklama yok. Yönetım ıcı sorunlardan mı yoksa henuz bıtmedı mı bu transflerler. Ornek bır oyuncu vardı prekazının getırdıgı o nun gıbı bısı olmasında sonra.

Uğur Deniz' Alıntı:
tamam da peki yekta galatasaray için '' KURTULUŞ'' mudur ??

Bence kurtuluş için bir adımdır. Öncelikle Yekta bu takıma gönül veren biri. Bu da daha bir hırslı oynaması anlamına geliyor bence. Bir oyuncu taraftarı olduğu takımın formasını daha çok sahiplenir. Orta sahaya ciddi dinamizm getirecektir. İleriye top götürme konusunda da ciddi katkı vereceği düşüncesindeyim. Hayırlı uğurlu olsun

Yekta bence nokta transferdir.Çok yararlı olacaktır,Culio gibi orta sahanın her tarafında oynayabilir zaten.

Elimizde BAM varken Yekta nasıl beğenilmez yerli olarak anlamıyorum gerçekten.Başka oyuncumu var orta saha yerli olarak sanki.Selçuk,Ceyhun,Sezer,Yekta arasından en alınabilir oyuncu alınmış işte.

Tribünlerden Galatasaray takıma transfer oluyor ve bu beni çok mutlu ediyor.En azından bu formanın değerini bilen birisi; bırak 3.750 yi 37.50 de verseler bu oyunculara verilen paraya acımam.Yeteneği umrumda değil; kendini aklı başında açıklamalrı ve tribünden gelmesi yeterlidir.

Aynen Alt yapıdan cıkmasa bıle alt yapıdan cıkmıs kadar heyecanlı ve gonul verdıgı takıma geldı. Sımdı gucsuz orta sahamız bıraz adam oldu cok yerınde bır transfer hayırlı olsun

Yurt içi piyasası düşünüldüğünde 3,750 milyon avro Yekta için çok fazla bir ücret değildir bence.Üstelik 5 taksitte ödeneceği söyleniyor bu paranın.

Yekta'nında aldığı ücrtette zaten hiç bir şey yok.500 bin avroya oynayacak.Yıllardır yerli piyasaya para harcamadığımız için 2 yıldır bu hallere düşmüştük zaten.Biraz olsun akıllanmak çok iyi oluyor.

Mehmet Topuz'un 9 milyon dolar veya avro ettiği memlekette hayli hayli bu para verilir Yekta'ya hayırlı olur umarım her iki taraf adına.

GS'a faydalı olur mu bilmem ama Zararı olmaz ona eminim. En azından yeek rotasyonda yada biri sakatlandığında evah Mustafa-Barış geliyor korkusu yaşamayacağız. Darısı Hakan Balta sorunsalının bitmesine..